بالا 5 High Fidelity آهنگ به روح بلند در طول اضطراب

اگر شما در حال شراب خواری تماشای تلویزیون را نشان می دهد در طول ناگهانی خود قرنطینه در اینجا یک توصیه از یک همکار تلویزیونی و عاشق موسیقی. Hulu را بالا وفادارییک reboot از 2000 John Cusack, فیلم و Nick Hornby رمان سرگرم کننده است و می توان کمی دلتنگ آشنایی در این زمان از عدم قطعیت. Hulu را سری مدرن با Zoë Kravitz در سرب به عنوان راب (کوتاه برای رابین) Brooks این lovelorn رکورد صاحب فروشگاه در مرکز از عمل. رابطه او گلایه تقریبا به نظر می رسد عجیب و جالب در مقابل اضطراب به طور کلی در حال حاضر در بزرگ در سیاره زمین است.

این سری است که لود شده با موسیقی انتخاب. اگر شما تمایل به صرف ساعت به تلویزیون نشان می دهد شما حداقل باید دنبال سری کامل, رسمی, لیست پخش Spotify در. حتی بیشتر اختصاص داده شده فن موسیقی است که به احتمال زیاد برای پیدا کردن چیزی جدید و جذاب وجود دارد, به خصوص کسانی که به دنبال موسیقی به لرزش ما را از حال و روز افسردگی.

آهنگ های بافته شده را به مجموعه ای مناسب برای هر طرح نقطه و بسیاری از کسانی که نوبت صحبت به انعطاف پذیری و امید است. بدون توجه به مشکلات او چهره غارت می یابد تشویق از دوستان و خانواده. او می آموزد به ارزش خودش را بیشتر در امتداد راه. موسیقی برداشت و تاکید بر کسانی که زندگی تایید لحظات حلقه درست. پس از بالا وفاداری تفریح و سرگرمی در اینجا ما پنج احساس خوب آهنگ از موسیقی متن فیلم.

“در جستجوی تعادل” رجینالد عروسي Mamode IV

این 2019 ترانه لندن هنرمند رجینالد عروسي Mamode IV درخشان, مدرسه قدیمی, پرنیان و, صلح آمیز, احساس آسان است. با توجه به این هنرمند Bandcamp, صفحه موسیقی “تا حدی بود که ثبت در سفر به Mascarene سلیمان در جستجوی ریشه های خانوادگی.” آن Afro-Caribbean ریتم تاکید ترانه که در حال صحبت و تشویق شنوندگان به تلاش برای تعادل در زندگی انواع مختلفی از مثبت به این معنی است. ثبت “بخشی از تلاش برای بیرون کشیدن احساسات از عشق جهانی و شفقت” آهنگ مراقبه و آرام دقیق اکسیر برای ما زمان بیماری.

“نمونه اولیه” OutKast

بدیهی است بسیاری وجود دارد عشق آهنگ موسیقی متن فیلم و یک تعداد انگشت شماری از آنها که کار را برای اتاق خواب. با توجه به رسانه ها و بسیاری از رسانه های اجتماعی “sexperts” ما می توانیم انتظار یک کودک از رونق فعلی پناه-تا-در-خانه شرایطی. اگر این است که چگونه شما در حال سوار کردن همه گیر و سپس سوار بر میشم. OutKast را “نمونه” است که سرگرم کننده و اهل تفریح و بازی انتخاب برای عشق خود را در زمان coronavirus. مطمئن شوید که وجود دارد یک شاهزاده آهنگ در موسیقی متن فیلم و لوتر آهنگ بیش از حد و حتی که Boyz II Men آهنگ که به معنای واقعی کلمه می گوید: “من شما را دوست دارم به شما.” اما این یکی اجازه می دهد تا شما را به نقش بازی به عنوان اگر آن را در تاریخ اول با هم که ممکن است یک بازی بد بازی بسته به چه مدت ما مستندات گذشته است.

“You Make Me Feel (توانا واقعی)” سیلوستر

این ضرب المثل می گوید چیزی در مورد رقص مانند است و اگر شما جدا شده در خانه و سپس هیچ کس خواهد بود که به تماشای هنگامی که شما لنگ این همه وقت رقص کلاسیک به حداکثر حجم و تبدیل آشپزخانه خود را به یک 1970s دیسکو. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مطالعات به استناد اینجا در مورد اثرات مثبت روانی رقص, چگونه کسانی که مغز و بدن اتصالات که متصل به DNA می تواند جامع برای تمام انواع شرایط زمانی که بدن ما در حال برم. این وفاداری بالا soundtrack دارای مقدار زیادی از گزینه های از دنیس دارلینگتون را rocksteady “احساس خوب” به “من ممکن است فقط کرک” گاراژ راک rager توسط سازندگان به rave-آماده “Darko” با مکعب زیرکونیا به “Come On Eileen,” همیشه استقبال به حزب ’80s, کلاسیک توسط Dexys نیمه شب دونده. شما می توانید فرم یک فرد گودال mosh به Ho99o9 را “جنگ جهنم است” و یا dial up !!!’s “رقص بهترین انتقام” اگر شما می خواهید برای دریافت اللفظی با همه چیز. این همه کار می کنند اما هیچ یک از آنها کار آن مانند سیلوستر را در سال 1978 دیسکو-پاپ megahit که به تازگی اضافه شده به ملی ضبط رجیستری را در بایگانی توسط کتابخانه کنگره.

“خشک باران” از گروه بتا

گروه بتا را خشک “باران” بود برجسته در این نسخه از فیلم High Fidelity. در صحنه های کلاسیک شناخته شده و گاهی اوقات بازی کردن با دوستداران موسیقی در همه جا, جان کیوساک راب پخش آهنگ و وعده های خود را در فروشگاه رکورد کارکنان آنها به زودی فروش برخی از نسخه ای از رکورد. او سوزن قطره درست زمانی که ضرب و شتم قطره در سال 1998 آهنگ, باعث خریداران در صحنه بپرسید “چه چیزی است که شما در حال بازی ؟ آن را خوب است.” آهنگ resurfaces به طور خلاصه در سری جدید با سر اشاره کردن خوب برای طرفداران این فیلم است. خود را تکرار کر است که اطمینان بخش – “اگر چیزی وجود دارد که شما می خواهید می گویند آن را می گویند با صدای بلند آن را خوب” و خط “من نور” نیز آرامش مکرر به عنوان آن را مانند یک سرود.

“Workin’ با هم” آیک & Tina Turner

آیا ارواح خود نیاز به یک آسانسور با توجه به همه گیر بلوز یا هر چیز دیگری در نظر گرفتن عمل و موضع کلیدی است و هیچ یک از آهنگ ها بر روی موسیقی متن فیلم بیان که مفهوم بهتر از آیک & تینا ترنر “Workin’ با هم.” مطمئن شوید که وجود دارد چیزی است که باید گرفته از PTAF را بیش از حد بالا افزایش اعتماد به نفس “, رئیس, کون, سگ ماده” و سر صحبت’ “سوزاندن خانه” کلاسیک به تماس به عصبانی و فعال است. اما برای این لحظه خاص به عنوان آهنگ به Turners’ 1970 آلبوم (که همچنین شامل “افتخار مریم”) کامل است. به عنوان تینا آواز می خواند در آهنگ “مشکلات جهان هرگز حل نخواهند شد مگر اینکه ما با قرار دادن یک کمی عشق در قلب ما با هم کار ما می توانیم یک تغییر با هم کار ما می تواند کمک به چیزهای بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>