گردباد قربانی جیمی Loff اسمیت در پشت برگ 8 ساله پسر: ‘او زندگی خود را. نور او.’

یک مادر اختصاص داده شده و صاحب کسب و کار جیمی Loff اسمیت تا به حال مزه برای زندگی بود و همیشه به دنبال کمک به دیگران.

36 سال زندگی سخاوت به پایان رسید غم انگیز در طول ساعات اولیه صبح از مارس 3, هنگامی که یک گردباد در پاره از طریق دو طبقه خانه او متعلق به در وست هیون زیربخش از کوکویل.

“او بسیار با محبت, پر انرژی, شاد, زنی که همیشه یک لبخند بر روی صورت خود گفت:” او خواهر کریستی Loff از موروثی Township, New Jersey. “او همیشه به مردم کمک کرده است. او همیشه رفت بالا و فراتر از آن با همه.”

اسمیت همراه با 23 نفر دیگر درگذشت پس از بیش از یک و نیم دوجین گردباد زده تنسی میانه هفته گذشته تسطیح خانه و کسب و کار, خوراکی درختان و قدرت قطب و جابجایی هزاران نفر از ساکنان. بیش از 150 نفر منتقل شدند, به بیمارستان.

اسمیت زندگی با هشت-سال-پسر لوگان. خانواده گفت: پسر اقامت داشت با پدرش در یکی دیگر از خانه در سراسر شهر هنگامی که طوفان شد و امان مرگبار تاثیر 165 مایل در ساعت بادها که پاره پاره از طریق Putnam County است.

“آنها بهترین دوستان” Loff, 38 روز دوشنبه گفت. “او بود که زندگی او است. او نور است. او یک پسر خوب و خراب او فاسد است.”

در زمان مرگ او Smith متعلق به یک دفتر تمیز کردن شرکت, اعتماد, تمیز کردن خدمات.

“او یک نوع فرد است و هر کس او مواجه می شوند او را دوست داشت گفت:” او 39 ساله برادر یوسف Loff از موروثی Township, New Jersey.

یک زن بلند و باریک با سبزه و درخت فندق چشم اسمیت متولد شد و در Colville, واشنگتن, یک شهر کوچک در شمال غربی اقیانوس آرام حدود یک ساعت رانندگی از مرز کانادا است. او در Jackson, New Jersey, که در آن او فارغ التحصیل از یادبود جکسون در سال 2002.

پانزده سال پیش او نقل مکان کرد به اسپارت تنسی که در آن پدر و مادر او کنت و <url> Loff بازنشسته. مدت کوتاهی پس از او خریداری او هرالد دادگاه در کوکویل.

اسمیت با حضور سابق MedVance مدرسه جایی که او مورد مطالعه قرار حجامت و بعد از آن مشغول به کار به عنوان یک فصاد در کامبرلند کانتی مرکز پزشکی قبل از شروع شرکت خود را.

اسمیت سرگرمی شامل پخت, تهیه و خرید.

او عاشق حیوانات Loff گفت و تا به حال سه تا از خود او زمانی که گردباد زده: Max خاکستری tabby cat; Gabby, a 5-year-old قهوه ای لابرادور; و لویی, a 12-year-old black Labrador که در طوفان است.

همسایه در بر داشت Max و Gabby امن رومینگ خیابان پس از طوفان گذشت.

اسمیت پسر و پدر 40 ساله اهل اسمیت بودند و در بخش شمالی شهر صبح گردباد آمار حدود هفت مایل دور در یکی دیگر از اعضای خانواده خانه.

“خوشبختانه لوگان بود با پدرش گفت:” باب Lane, logan’s 67-سال-پدربزرگ. “این زندگی او را نجات داد. … است که بدون شک در مورد آن است. این یک معامله بد. جیمی بود یک دختر خوب. من فکر کردم او مثل دختر من است.”

“او هرگز نمی دانستند چه به او ضربه’

لین برق بازرس برای دولت و سابق گردان ارشد برای Putnam County, Volunteer Fire Department گفت که صبح گردباد لمس کردن او شروع به پریدن کرد در کامیون خود را در خانه اش در کانادا Flatt جاده و با سرعت 12 مایل به اسمیت صفحه اصلی.

“خانه احتمالا 100 فوت از بنیاد” او گفت:. “من شروع به تماس و بالا رفتن از زیر آوار هر جا من می تواند پیدا کردن یک سوراخ. من بر روی گوشی من و شروع به تماس با او.”

آن را هرگز به حلقه.

برای هشت ساعت او sifted دیوانه وار از طریق قلوه سنگ.

در برخی از نقطه بعد از سپیده دم یک تعداد انگشت شماری از Putnam County آتش نشانان وارد کمک کند. مدت کوتاهی پس از خط برداشته بیشتر قطعات باقی مانده و دیدم قهوه ای فرش از اتاق خواب خود را.

“من او را دیدم مبلمان اتاق خواب … او طلا و جواهر نقره و یک جعبه طلا و جواهر او می خواهم تا به حال در اتاق خواب خود را. سپس من تو را دیدم جعبه بهار.”

در زیر این تشک بود. او را در بر داشت زیر بدون پالس.

در پایان لین گفت: وجود برخی از صلح دانستن اینکه چگونه او درگذشت.

“او صدای خواب,” او گفت:. “او هرگز نمی دانستند چه ضربه او.”

او همه چیز را فراموش کرده’

اسمیت مراسم تشییع جنازه صورت گرفت در روز شنبه در چمن بلوط کفن در اسپارت تنسی. او بعد سوزانده.

حامیان آنلاین ایجاد کرده اند را جمع آوری کمک در GoFundme.com برای حمایت از پسرش.

“او همه چيز” کریستی Loff گفت. “این پول است که برای کمک به او را با لباس … در واقع بازگرداندن دوران کودکی خود را. او را در سمت چپ و بدون او بزرگترین فن و خانه خود را.”

لوگان هنوز به طور کامل از آمدن به شرایط با آنچه اتفاق افتاده است به او ،

“او بسیار اشتباه است. او می خواهد به صحبت کردن با او و واقعا درک می کنم” Loff گفت. “او می گوید:” من آرزو می کنم من می شده اند خانه. من می خواهم که بیدار mama است.’

“ما فقط به او اطمینان دهید که مادر خود است و همیشه خواهد بود به تماشای بیش از او.”

رسیدن به ناتالی Neysa Alund در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @nataliealund.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>