گردباد قربانیان استفانی زمینه و 5 ساله پسر: جدایی ناپذیر در زندگی و مرگ

استفانی زمینه و 5 ساله پسر هارلن شد جدایی ناپذیر در زندگی و در نهایت مرگ است.

“خواب آنها در همان اتاق…. شما نمی تواند جدا کردن دو” این پسر 32 ساله پدر توماس مارش گفت: بی سر و صدا صدای او فرار کردن.

در اوایل صبح روز سه شنبه مارش گفت: 36 سال Crossville, تنسی, مادر و پسر, مادر خواب بودند داخل یک طبقه دوبلکس او متعلق به در Mockingbird دایره در اکو دره محله Putnam County وقتی که باد را برداشت تا با سرعت و آسمان نورانی سبز.

به زودی پس از یک گردباد با شکوه سرعت 175 مایل در ساعت از طریق پیچ خورده زمین دوبلکس خانمان و خانه را بنیاد و ارسال آن فزاینده به هوا.

“تمام خانه پایین آمد و فرود بر روی سقف آن نزدیک به جامعه استخر” مارش گفت. “همه چیز تضعیف کردن به عقب.”

زمینه بدن داشت در نهر تخت 150 متری از لغو خانه.

پسرش در بدن داشت در کنار او.

مادر و پسر به همراه 22 نفر دیگر درگذشت این هفته پس از حداقل چهار گردباد پاره از طریق چندین میانه تنسی, شهرستان تسطیح خانه و کسب و کار, خوراکی درختان و قدرت قطب و جابجایی هزاران نفر از ساکنان. بیش از 150 نفر منتقل شدند, به بیمارستان.

زمینه که مشغول به کار در SunTrust مرکز تماس در کوکویل رشد در Putnam County, که در آن او فارغ التحصیل از Crossville دبیرستان. در سال 2006 او فارغ التحصیل از تنسی فن آوری دانشگاه با کسب و کار رشته مدیریت.

“استفانی بود و احتمالا بهترین مادر هر کسی می تواند داشته باشد” گفت: مارش که به ملاقات پسرش را هفت سال پیش پس از معرفی توسط برادرش.

“هارلان تا به حال یک روح. در مجموع او فقط یک فرشته” او گفت:.

Pre-K دانشجو در Cane Creek مدرسه ابتدایی هارلن عاشق بادکنک ترانسفورماتور (هر دو Autobots و Decepticons) و نینجا نوجوان جهش لاک پشت های.

بیشتر از همه پدرش گفت: پسر خود را دوست داشت دایناسورها.

“او تا به حال دو پلاستیک سخت دایناسورها ما استفاده می شود به بازی و مبارزه با” مارش گفت: “آنها ما اسباب بازی های مورد علاقه به بازی با یک دیگر ،

Kindhearted زن

هارلان را به حال انگشت شست سبز است که الهام گرفته از عشق او را برای باغبانی و پخت و پز.

“است که مصرف مقدار زیادی از وقت آزاد” مارش گفت. “او عاشق کاشت گوجه فرنگی و مورد استفاده بسیاری از سبزیجات از باغ خود را به طبخ.”

در روز قبل از مرگ او, او گفت:, زمینه آماده شد او فروتن حیاط برای بهار.

“او تا به حال بیل و چنگک جمع کردن از کج بیل زدن و شلنگ باغ شد و در حال حاضر شروع به انجام وجین” مارش گفت.

Crossville ساکن ژان Manis’ پدر بزرگ با زمینه سیاه و سفید به نام او kindhearted محترم ،

“خوب و خدا ترس کودک با یک قلب بزرگ که عاشق همه به خصوص پسرش” Manis گفت.

“استفانی بود شیرین ترین فرد شما همیشه می تواند ملاقات” ویکتوریا Bostic, 29, از Cookville گفت. “او همیشه خواهد بود وجود دارد اگر شما نیاز به صحبت با کسی.”

Bostic 7 ساله به دختر, هایلی, حضور, pre-K با هارلن و او را به نام یک شامپانی پسر خنده دار.

او گفت: آن را در زمان سه روز به شکستن اخبار در مورد مرگ او به دخترش.

“آنها بهترین دوستان است” گفت: Bostic. “من تا به حال قلب اما من در نهایت به او گفت در مورد آن پنج شنبه. او از آن زمان واقعا سخت است.”

کمی فوری امداد

مارش بود که جدا از زمینه مشغول است و زندگی در Wilson County, که در آن سه نفر از روز سه شنبه طوفان قربانیان نیز درگذشت. او گفت: Mt. ژولیت خانه و محله بودند امان از طوفان ویرانی.

او تا به حال هیچ ایده ای در مورد طوفان گرانش و یا چگونه آن را تحت تاثیر او را برای همیشه لطفا برای.

“من از خواب بیدار شدم به تندر و رعد و برق و باران و یک تلفن همراه هشدار در مورد یک گردباد گرم شدن” او به یاد می آورد. “هنگامی که آن را آرام من در نهایت رفت و برگشت به خواب.”

وقتی که او بیدار شد که صبح برادر خود را فرستاده او را یک تصویر از اکو محله دره.

“من سعی کردم به تماس (استفانی) و بیش از بیش و بیش از دوباره. من به کار او به نام کلانتر تلاش برای دریافت در تماس با مدارس برای دیدن اگر هارلن وجود دارد. هیچ یک پاسخ داده است. بنابراین من فقط در زمان خاموش رانندگی.”

او در نهایت متوجه شدند چه اتفاقی افتاده است از همسایگان که شاهد گردباد ضربه زمینه صفحه اصلی.

“اچ به نام در مورد یک کلیسای محلی که در آن بازماندگان جمع آوری شد و رهبران کلیسا و مشاوران شدند و از دادن توضيحات از دست رفته, عزیزان,” او گفت:.

به زودی پس از او آموخته است که سرنوشت خود را.

پس از مارش بارها بازگشت به بررسی زمین که در آن فرزند خود را در خانه یک بار ایستاده بود و نجات هر چیزی که او می تواند — حتی اگر برای یک حافظه است.

امید — یک شوت از بهترین او گفت: — برای پیدا کردن دو پلاستیک اسباب بازی دایناسور او و هارلان گرامی.

به عنوان او راه می رفت در این منطقه در نزدیکی که در آن زمینه است دوبلکس استفاده می شود مارش در بر داشت زمینه باغبانی, تجهیزات پراکنده در سراسر زمین در حال حاضر سرند با طوفان باقی مانده است.

“من تمام ابزارهای که در آن خانه برگشتم پایین,” او گفت:.

در طول یک سفر به نهر تخت او لغو قطعات قلوه سنگ و یک پر دایناسور او گفت که او برنده برای هارلان در Putnam County fair.

“من به دنبال آن یکی. این مرا شگفت زده کرد زمانی که من آن را دیدم” مارش گفت. “پنج دقیقه بعد من برداشته قطعه ای از دیوار مجاور آن را در بر داشت و ما دو مورد علاقه های پلاستیکی دایناسورها.”

“این یک کمی فوری امداد,” او گفت: نفس عمیقی کشید و آهی کشید. “من در ساخت یک اتاق برای او در جای من. من نگه داشتن آنها وجود دارد در حال حاضر برای همیشه لطفا برای.”

خدمات برای هر دو مادر و پسر برگزار خواهد شد از 1 تا 3 بعد از ظهر روز یکشنبه در Bilbrey کفن در Crossville.

مارش گفت: هارلن و مادرش به خاک سپرده خواهد شد با هم در تخته سنگ چشمه گورستان در Crossville.

یک GoFundMe صفحه ایجاد شده بود روز شنبه برای کمک به جبران هزینه های مراسم تشییع جنازه. از جمعه نزدیک به 3500 $$5,000 هدف برآورده شده بود.

رسیدن به ناتالی Neysa Alund در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @nataliealund.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>