سخت اولین روز ؟ Quibi تولید تنها 300K دانلود برنامه, می شود ضرب و شتم توسط منتقدان


راه اندازی نمی کند از راه دور در مقایسه با مقیاس دیزنی به علاوه که درو 4 میلیون دریافت برنامه روز اول خود را. و منتقدان بوده اند به خوبی می دانید که بسیار تند و زننده

Jeffrey Katzenberg همراه-اول جریان پلت فرم Quibi درو از 300.000 دریافت برنامه بر روی آن راه اندازی روز دوشنبه با توجه به تلفن های همراه شرکت تحقیقات بازار سنسور برج.

که مقدماتی مجموع حساب برای تنها حدود 7.5 درصد از 4 میلیون محبوبیت دیزنی به علاوه کشید و در طول آن روز برای اولین بار در آمریکای شمالی به بازار در نوامبر 12.

به نوبه خود, اما, بنیانگذار Katzenberg سابق دیزنی مغول بوده است برای برخی از زمان تنزیل این تصور که Quibi و دیزنی به علاوه حتی قابل مقایسه است. برای یک Quibi است یک نام تجاری جدید برنامه نویسی تجاری با تمرکز بر مخاطبان بزرگسال تنها با استفاده از دستگاه های تلفن همراه.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

“من فکر نمی کنم ما می شود کشتی موشک مانند دیزنی به علاوه” Katzenberg گفت: آینده تلویزیون در یک مصاحبه انجام شده در ماه مارس است. “با دیزنی, شما در حال صحبت کردن در مورد یکی از بزرگترین علامت های تجاری و IP تا کنون ساخته شده است زیر یک سقف همیشه. که یک چیز شگفت انگیز به تحسین اما این اتفاق نمی افتد به Quibi.”

و قابل توجه Quibi شماره 1 برنامه در فروشگاه App اپل.

همچنین بخوانید: Katzenberg در Quibi: “اگر شما آن را و آن را خوب آنها خواهد آمد’

در حالی که نه یک تن را می توان جمع آوری شده از روز اول برنامه دانلود کل بازار دریافت از طریق رسانه های اجتماعی و مطبوعات نمی تواند توصیف به عنوان لزوما boffo. روز دوشنبه برخی از اولین پذیرندگان را به توییتر و شکایت کرده است که آنها نمی تواند پورت Quibi به تلویزیون خود را. (نه تنها هیچ Quibi برنامه برای Roku, آتش, تلویزیون و یا هر گونه دیگر OTT دستگاه وجود دارد پشتیبانی از Chromecast یا پخش.)

در ضمن بررسی پلت فرم نبوده و قوی شروع با تکنولوژی مطبوعات: “وجود یک frivolousness به Quibi که هیچ یک از آن برنامه نویسی می توانید به نظر می رسد به دلیل پلت فرم ساخته شده برای بیهودگی گفت:” آستانه نویسنده جاشوا ریورا در یک بررسی با عنوان “Quibi را نشان می دهد سرگرم کننده و آشنا و فراموش شدنی.”

“من می تواند قرار داده در یک Quibi نشان می دهد و نگه دارید تا با آن را فقط خوب است در حالی که نوشتن یک لیست مواد غذایی سفت, سیر و یا مسواک زدن دندان های من و تنها زبانى در آن است. هنگامی که من تقریبا قرار داده و در یک Quibi نشان می دهد در حالی که تماشای چیزی دیگری در من تلویزیون” ریورا نوشت.

قابل توجه مورد علاقه ما tech وبلاگ نقد و بررسی تیتر می آید از یک معنی دختران-الهام کاتب در Engadget: “ترک تلاش برای ایجاد Quibi اتفاق می افتد” می خواند هدر که از تکنولوژی سایت را بررسی کنید.

دریافت نکرده اند و بسیار بهتر در میان نخبگان فرهنگی: “پس از گذراندن یک روز و یا پس از نمونه برداری چه می گذرد به ارائه هنگامی که این سرویس می رود زندگی می کنند در مارس 6, من احساس بسیار heartened مورد Quibi را امکان” اشاره کرد Vanity Fair ریچارد لاوسون. “آنچه که من تا کنون دیده ام احساس می کند در بیشتر قسمت ها عاری از هر گونه واقعی علت وجودی. این یک درهم و برهم ماشین سواری از صرف چیزهایساده-دنبال و خودسرانه است. هیچ لب گرفتن چرا که ظهور زمانی که بررسی اولین سالوو از Quibi محتوای; این همه فقط مرتب کردن بر اساس وجود دارد شکسته تا به تکه های بی دست و پا و درحال به سرعت از ذهن هنگامی که شما نقل مکان کرد و در آینده به همان اندازه فراموش شدنی چیز است.”

و همه چیز را بهبود نمی بخشد مقدار در بیشتر جریان اصلی مطبوعات است. “جدید کوتاه-فرم خدمات جریان Quibi ارزش آن را? پاسخ کوتاه: هیچ” می خواند تیتر برای ایالات متحده آمریکا امروز نویسنده کلی لاولر را بررسی کنید.

Quibi عرضه جمعه با مجموعه ای از 50 سری اصلی برش به قسمت از 10 دقیقه یا کمتر و بیشتر نشان می دهد تولید شده توسط شناخته شده هالیوود استعداد. اشتراک به سرویس اجرا $4.99 برای نسخه محدود تبلیغات و $7.99 برای نسخه آگهی رایگان.

فشرده در میان سراسیمگی جدید جریان از سیستم عامل است که به تازگی راه اندازی (دیزنی TV Plus, Apple TV Plus) و یا در مورد به اولین (Comcast را طاووس و AT&T را HBO Max), Quibi است که جذب بسیاری از فتنه در رسانه های فن آوری کسب و کار.

برای یک, بر خلاف دیگر سرمایه گذاری که با حمایت شرکت, Quibi (کوتاه را برای “سریع نیش”) به خوبی حمایت, راه اندازی, تامین مالی با $1.75 میلیارد دلار در سرمایه گذاری و نظارت سابق دیزنی و دریم مغول Katzenberg به عنوان به خوبی به عنوان مدیر عامل مگ ویتمن دیرین تکنولوژی جهان مشهور exec.

شاید بیش از هر چیز Quibi در تلاش است برای رد مفهوم—fomented به شدت توسط ورایزون گران Go90 سرمایه گذاری—که یک تلفن همراه برای اولین بار تصویری برنامه نویسی ابتکار نمی تواند کار کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>