سختی برنامه آماده کرده Tennessee Vols برای خود SEC مسابقات فرصت | آدامز

یک کنفرانس مسابقات براکت می توانید نگاه قریب به اتفاق در ابتدا. اما آن را تقریبا به عنوان دلهره آور هنگامی که شما آن را بازی در یک زمان.

این Tennessee Vols مسیر را از طریق SEC مسابقات در بریجستون آرنا آغاز خواهد شد با 3 نقطه تیراندازی در آلاباما در روز پنج شنبه بعد از ظهر و — اگر همه به خوبی می رود — ادامه در برابر به طور منظم فصل قهرمان کنتاکی در روز جمعه.

به چالش کشیدن شروع کنم ؟ اطمینان حاصل کنید. اما جلد (17-14) ضرب و شتم آلاباما 69-68 در تاسکالوسا در طول فصل به طور منظم و 1-1 در برابر کنتاکی با تشکر خشمگین تجمع از 17-نقطه کسری در Rupp عرصه در آخرین جمعه از فصل به طور منظم.

در واقع وجود دارد هیچ راه آسان برای مسابقات قهرمانی. ذهن هرگز که این کنفرانس کوتاه در NCAA Tournament نامزدها. ثانیه حداقل صالح تیم ثابت در طول فصل به طور منظم آنها می تواند رقابتی یا حتی برتر — برای یک بازی در برابر لیگ heavy hitters.

3-نقطه عامل فراهم می کند عنصر دیگری از عدم قطعیت. که آشکار بود روز شنبه در تامپسون-Boling عرصه هنگامی که Auburn راه اندازی یک مجموعه از 3s در مقهور ساختن این جلد 85-63.

در این روند ببر سوراخ شات در تنسی سراغ گزارش. Auburn وارد بازی 12th در ثانیه در 3 نقطه field-هدف در صد. اما از آن ساخته شده 14 از 32 3-نقطه تلاش می کند در برابر Vols.

Auburn تیراندازی و واضح حرکت توپ تا به حال UT دفاع در آن پاشنه بلند برای بسیاری از بازی. و دفاع شده است تنسی قدرت است.

شما باید انتظار این جلد به سفت شدن و دفاع از خود در این مسابقات است. با وجود گذشت در برابر Auburn, UT آگهی SEC در نمره دفاع.

مسابقات فشار نیز می تواند به خارج کردن بهترین در تنسی است. که بر اساس چگونه جلد به کار گرفته برخی از چالش برانگیز ترین شرایط در طول فصل به طور منظم.

آنها را از دست داده با تنها شش امتیاز در ردیف 1 کانزاس از دست داده و با سه امتیاز به شماره 4 ایالتی فلوریدا و ناراحت کنتاکی هفته گذشته هنگامی که Wildcats شد رتبه ششم.

اما به طور منظم فصل شواهد نشان می دهد تنسی نمی رسیدن به مسابقات قهرمانی بازی.

نه یک بار در طول کنفرانس 18-بازی فصل به طور منظم می تواند تنسی مدیریت سه بازی برنده خط خط. سه بار برنده جلد back-to-back SEC بازی تنها به لکنت زبان در بازی بعدی خود را.

این بازی از با استعداد دانشجوی سال اول Josiah-Jordan James نشان دهنده این است که روند. در آخرین سه به طور منظم فصل بازی او به ثمر رساند و 12 امتیاز در برابر فلوریدا و 16 برابر کنتاکی — اما تنها سه در از دست دادن برای Auburn.

از آنجا که جلد شده اند کمتر تولید خود را از نیمکت آنها نیاز به تمام پنج تن از آنها شروع به کمک ادبانه. آنها نیاز به ساقه به خوبی از محیط. و آنها نیاز جان Fulkerson خود را به ادامه بازی فوق العاده.

Fulkerson است به طور متوسط 22.7 امتیاز و ساخته شده 62.8 درصد از زمینه خود-هدف تلاش در سه بازی گذشته برابر فلوریدا و کنتاکی و Auburn — سه کنفرانس را بهترین تیم.

او قطعا خواهد بود که اولویت شماره 1 برای مخالفت با دفاع در مسابقات SEC. به عنوان آنها تمرکز Fulkerson که ایجاد خواهد شد به ثمر رساند فرصت های دیگر.

اگر جلد می تواند سرمایه گذاری در این کنفرانس مسابقات می تواند بیشتر به یاد ماندنی از خود در فصل به طور منظم.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>