گردشگران فروشگاه و غذا خوردن در جعل کبوتر و Gatlinburg در اولین روز از بازگشایی

Cooped تا گردشگران رهبری به جعل کبوتر و Gatlinburg روز جمعه به عنوان مغازه ها و رستوران ها بازگشایی درهای خود را برای اولین بار از رژیم صهیونیستی است. بیل لی دستور غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور به نزدیک است.

با وجود تنسی مورد افزایش تعداد افراد shopped و خوردند آزادانه در این جزیره و در امتداد اصلی کشیدن در مقطع دبیرستان. رستوران ها ارائه شده کاهش می یابد-ظرفیت صندلی اما فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن بدون محدودیت. جاذبه های هنوز مجاز به باز کردن.

بقایای COVID-19 همه گیر شد آشکار ، این جزیره ارسال شده نشانه هایی که تشویق شیوه های ایمن مانند اجتماعی فاصله و مطابق با اصول بهداشتی دست برخی از فروشگاه ها تنها اجازه می دهد تا یک تعداد معینی از مردم در داخل و فروشگاه های دیگر باز نمی شود در همه.

رابرت و پاتریشیا شکم هر دو 72 بودند بازدید از جعل کبوتر از Greenville, S. C., برای اواخر جشن سالگرد. هر دو تا به حال اخیر مشکلات سلامتی که تاخیر در سفر خود را, اما آنها به ناکس که اخبار آنها نیست نگران ویروس.

“من خوشحالم که همه چیز در حال باز کردن back up” رابرت گفت. “حدود یک ماه پیش همه از این لازم بود اما من فکر می کنم آن زمان به سهولت.”

ساوانا زنبور عسل شرکت یکی از فروشگاه ها در این جزیره با برخی از دقیقترین محدودیت تنها اجازه می دهد افرادی که از عینک و ماسک و بیش از چهار نفر در یک زمان در فضای کوچک.

جانیس, Adams, مدیر هر دو از ساوانا زنبور عسل شرکت مغازه های محلی گفت که اقدامات احتیاطی بودند تصمیم جمعی توسط Island, فروشگاه خود را با شرکت رهبران و مدیران است. او مشتاق به بیشتر مشتریان پس از ماه خاموش کردن.

“این است که ما امرار معاش” آدامز گفت. “(گردشگران) هستند که ما را از رفتن.”

در Gatlinburg نوار, مردم خوردند خارج در patios راه می رفت با کیف و طعم مهتاب. نی Copeland مدیر در Sugarlands تقطیر شرکت گفت که او “محتاطانه خوشبین” است که این شهر را دوباره به زندگی به عنوان آن را قبل از coronavirus. تنها 30 مشتریان اجازه داده شد به در آمده و هفت نفر می تواند طعم و مزه مهتاب در یک بار به نگه داشتن با اجتماعی فاصله استاندارد.

“ما در حال انجام بهترین های ما برای حفظ همه امن, اما این یک مقصد توریستی و مردم در حال رفتن به آمده از بیش از همه” Copeland گفت.”ما امیدواریم که آنها در حال رفتن به انجام بخشی خود را, و ما در حال انجام آن ماست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>