تاونسند به ‘صلح’ عبور به Smokies در طول coronavirus

تاونسند یک جامعه کوچک در Blount County, شناخته شده به عنوان “صلح آمیز طرف Smokies.” در طول coronavirus همه گیر آرام ورودی به کوه ها می تواند محل مناسبی برای گردشگران برای جلوگیری از جمعیت در جعل کبوتر و مقطع دبیرستان را در راه خود را به کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی.

پارک بسته شد در ماه مارس در واکنش به این بیماری همه گیر است اما در حال حاضر در مرحله بازگشایی دوره است.

تاونسند در فضاهای باز پراکنده جمعیت و منظره را به کاوش در خارج از منزل ممکن است در حالی که هنوز هم حفظ اجتماعی فاصله. مهندس همکاری مدیر گردشگری کیم میچل گفت ناکس خبری که بازدید کنندگان می توانند “بازگشت به طبیعت” بدون تجاری, تجربه, Sevier County است.

“همه چیز فقط صرفا اجرا شده توسط مردم منطقه ما و شما واقعا به خود درگیر به آن آپالاچی فرهنگ که در اطراف پارک” میچل گفت.

یکی-قرمز-نور شهر خانه به مادر و پاپ مغازه ها و رستوران ها است که تکیه بر گردشگران به ویژه پس از دیدار ماه این سال است. جاده به Cades یارو یکی از ترین-بازدید از بخش Smokies بسته در ماه ژانویه برای تونل تعمیرات — اگر آن را خارج از فصل و پس از تاونسند کسب و کار نیست دست در یک معامله بزرگ است. هنگامی که ساخت و ساز به پایان رسید آن بود که تنها حدود یک ماه تا پارک بسته به دلیل coronavirus.

“تاونسند تا به حال دو whammy در این سال” میچل گفت. “این سخت است اما ما آماده هستیم برای گردشگران و هیجان زده به استقبال آنها را به عقب.”

استیو راپر از نقل مکان به تاونسند چهار سال پیش و سقوط در عشق با شهر آرام. او و همسرش باز کمی رودخانه میخانه و دلی در روز کارگر سال گذشته است. آنها را تحمل کند در ماه های زمستان و بسته شدن جاده ها به Cades یارو, اما آنها تا به حال به بیش از یک ماه از آنجا که از virus. او امیدوار است که بیشتر گردشگران بازدید خواهد کرد زمانی که پارک باز می شود اما آن را هرگز بود سال اول او تصور می کرد.

“مردم می خواهم برای دیدن گردشگران به شهر می آیند به دلیل این که چه چیزی باعث تاونسند وجود داشته باشد. بدون گردشگری تاونسند نمی خواهد از حد از هر چیزی” Roper گفت ناکس اخبار. “این حیاتی از این جامعه.”

به عنوان کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی بازگشایی تاونسند کسب و کار وجود دارد خواهد بود برای بازدید کنندگان به عنوان به خوبی. در این شهر همه چیز برای علاقه مندان در فضای باز از جمله پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی, اسب سواری, اصطبل, Little River و Tuckaleechee غار. و یا بازدید کنندگان می توانید اقامت در اتومبیل های خود را و کشف کوه های رانندگی در کوهپایه پارک وی که راست می رود از طریق Smokies.

تاونسند مقدار زیادی از مکان های امن برای اقامت بیش از حد. کابین اردو و پارک های RV اجازه می دهد حفظ حریم خصوصی و اجتماعی فاصله میان گردشگران است.

تاونسند بازدید کنندگان مرکز واقع در سمت راست در خارج از کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی باز است در روزهای هفته با کارکنان در دسترس برای پاسخ به سوالات از بازدید کنندگان و ارائه اطلاعات در مورد همه چیز برای انجام و ببینید در جامعه است.

“صلح آمیز طرف Smokies” ارائه می دهد یک استرس گذشت به به پارک ملی و تاونسند در اندازه کوچک است که فقط به آنچه ساکنان و بازدید کنندگان در مورد این گوهر پنهان در شرق تنسی.

“در شب, شهر تعطیل. مردم خود را از بازگشت به کمپ و اتاق خود را. آنها نشسته توسط آتش و در کنار رودخانه و آنها فقط استراحت” Roper گفت. “که واقعا هدف — به آن را نگه دارید که راه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>