سنتی پرداخت اپراتورهای تلویزیون از دست داده و بیش از 5M مشتریان در 2019, Leichtman می گوید


بالا 12 ایالات متحده در کابل و ماهواره ای و مخابراتی اپراتورها در تلویزیون تصویری کسب و کار از دست داده و بیش از 5 میلیون خطی مشترکین در سال 2019 طبق آخرین سه ماهه پرداخت گزارش تلویزیون از Leichtman گروه پژوهشی (LRG).

از دست دادن تنها حدود 4.9 میلیون کاربر اگر مجازی پرداخت خدمات تلویزیون در میان—اما LRG تنها تعداد ظرف شبکه Sling TV AT&T تلویزیون در حال حاضر و Hulu + برنامه های زنده تلویزیونی. (به طرز عجیبی یوتیوب تلویزیون نگه داشته است از معادله حتی اگر آن را تجربه کرده جامد رشد در سال 2019 و در حال حاضر بیش از 2 میلیون مشترک, با توجه به شرکت مادر الفبا.)

LRG گفت: Hulu اضافه شدن 1.5 میلیون کاربر در سال 2019.

دیدار بعدی تلویزیون برای داستان های بیشتر مثل این یکی.

در حالی که تقریبا همه عمده سنتی پرداخت ارائه دهندگان تلویزیون, تجربه کرده, طناب, برش, AT&T, سوار مجموع رقم رکورد دست 4.12 میلیون کاربر در سراسر ماهواره DirecTV, U-آیه تلویزیون پروتکل اینترنت و AT&T تلویزیون در حال حاضر vMVPD سیستم عامل است. DirecTV که تا به حال در حدود 21 میلیون مشترک زمانی که AT&T خریداری این شرکت حدود 50 میلیارد دلار در سال 2015 دارای یک پایه بیش از 16 میلیون کاربر در حال حاضر.

ظرف شبکه خطی سرویس تلویزیون ماهواره ای نیز ادامه داد: به ساییده شدن دست 511,000 مشتریان.

Comcast استفاده می شود که به مشتری جلب کردن چسبندگی آن X1 پلت فرم های ویدئویی به عنوان پرچین در برابر خورنده نیروهای بیش از حد بالا و توزیع آن دیدم تمام سال طناب برش اعداد رشد از 120,000 در سال 2018 به 732 میلیون سال گذشته است.

البته کل طناب برش پدیده انفجار در ایالات متحده در سال گذشته حدود quadrupling این 1.325 میلیون کاربر گزارش از دست رفته توسط LRG در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>