ترجمه Deshaun واتسون توییتر فریاد به Roughnecks’ QB P. J. Walker

نسخه دوم از وینس مک ماهون را XFL خاموش است بسیار قابل توجه شروع می شود. کیفیت فوتبال است که مناسب و معقول به اندازه کافی تولید تلویزیون است که قابل پیش بینی اخرین و همه ما یک چیز بیشتر به قمار در طول ماه مارس است که در طول تاریخ به یک شدت نور قمار ماه خارج از سوپر باول.

در هوستون از XFL که به يک زن و شوهر اول هفته به عنوان Roughnecks رفته اند 2-0 به شروع فصل با دو برد در, چه در تلویزیون حداقل به نظر می رسد نسبتا خشن TDECU ورزشگاه در پردیس بیش در دانشگاه هوستون. این roughnecks خوشا به حال هیجان انگیز با نام تجاری از جرم و triggerman در کارفرمایی P. J. Walker است که به احتمال زیاد در بالای اولیه شانس مدیره برای XFL MVP.

واکر ساخته شده است برخی از scintillating نقش در این دو بازی به یاد همه خاص دیگر کارفرمایی با برخی دیگر حرفه ای تیم فوتبال در شهر. (آنچه تا Deshaun واتسون!) در واقع ما بسیار خوش شانس به از آن لذت ببرید ردیف بالا کارفرمایی بازی برای هر دو حرفه ای تیم فوتبال در شهر. واکر در واقع اذعان تا حدودی مرموز مد توسط واتسون در روز یکشنبه پس از ساخت پاتریک Mahomes-esque اسلحه کمری پرتاب برای زمین نشستن کامل هواپیما در Roughnecks’ 28-24 برنده بیش سنت لوئیس Battlehawks:

من باید اعتراف, من و بعد فورا رفت واز به جایی که من صحبت می کنند بسیار مسلط emoji چه با سه کالج سن کودکان و نوجوانان و تمام. اما این یکی من را متوقف کرد. Deshaun است که اساسا فقط retweeting این بازی فقط با دو “سیگار سوراخ بینی” emojis به عنوان. چه معنا است ؟

به عنوان بخشی از کشف و حدس روند من چه هر خود احترام متوقف کرد مرد میانسال را انجام دهد — من جستجو “سیگار سوراخ بینی emoji معنی” در اینترنت. پس معنای سیگار سوراخ بینی emoji با توجه به Emojipedia است به شرح زیر است:

صورت با بخار آب از بینی

یک چهره زرد با چشمان بسته furrowed ابرو پهن اخم و دو پاف از بخار وزش نسیم ملایم وزش باد از بینی خود را به عنوان اگر در یک هاف یا کالایی.

ممکن است انتقال مختلف احساسات منفی از جمله تحریک و خشم و تحقیر. همچنین ممکن است انتقال احساس غرور تسلط و توانمندی ،

در اصل به نام با نگاه از پیروزی و بخار از آن بینی ممکن است مشتق از ویژوال مختصر برای سرخوردگی و تحقیر در انیمه و مانگا.

سامسونگ در طراحی که قبلا شبیه آن سر عنوان شد در بیشتر متکبر بیان. در اوایل طرح از مایکروسافت به تصویر کشیده بزرگ, دهان باز, بدون بخار و از Facebook یک لبخند که شبیه ???? چهره اش نشان.

صورت با بخار آب از بینی و تصویب شد به عنوان بخشی از یونیکد 6.0 در سال 2010 تحت نام “چهره با نگاه از پیروزی” و اضافه از Emoji 1.0 در سال 2015.

پس چه شد Deshaun واتسون در تلاش برای گفتن دارد ؟ در اینجا برخی از قطعی امکانات:

سوزش: “اوه پس شما سرقت پاتریک Mahomes’ سمت بازوی حیله بکند؟”

خشم: “این XFL اسکراب می شود به بازی در ماه ژوئن جونز’ جرم و من گیر با لایحه اوبراین خواستار پخش!”

تحقیر: “شما نمی فقط حمل Jacoby Brissett پد و از تمرین های آخر فصل؟”

غرور: “آره, اما شما می توانید این کار را انجام واکر?”

تسلط: “یا این؟”

توانمندسازی: “یا این؟”

راستش من فرض کنیم که سیگار, سوراخ های بینی هستند و در برخی از راه ادای احترام به واکر. من تکیه بر تجربه شخصی من با Deshaun واتسون است که او یار یک انسان بدون تحریک و عصبانی و تحقیر زده استخوان در بدن خود است.

همچنین شاید صدای یک فریاد به آینده تیمی به این دلیل که “واکر به عنوان واتسون پشتیبان” آموزش برداشتن بخار با گذشت هر هفته.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید