سفر با Gen Z: Pro Football Hall of Fame – قسمت اول

قبلی سفر با Gen Z مقالات ما بازدید Rock and Roll Hall of Fame (ادامه بخش اول و بخش دوم). بعد ما سوار حدود یک ساعت جنوبی از کلیولند به کانتون اوهایو, سایت Pro Football Hall of Fame.

توجه: با توجه به شیوع کروناویروس به Pro Football Hall of Fame بسته است حداقل تا مارس 27.

برای کسانی که اعتقاد به این نظریه که برخی از صفات شخصیتی یا proclivities ممکن است “جست و خیز یک نسل” من باید با شما موافقم. چه روش دیگری در غیر این صورت شما می تواند توضیح دهد که پدر مرحوم من باب بود مشتاق جان سخت ورزشی, طرفداران ورزشی و به خصوص از هوستون, فوتبال و بسکتبال, تیم, به عنوان من 16 ساله پسر وینسنت.

The Hall has a lot of memorabilia including these Super Bowl worn jerseys, game footballs, and artifiacts.گسترش

سالن بسیاری از خاطرات از جمله این سوپر باول فرسوده کشباف بازی فوتبال و artifiacts.

عکس باب دکتر ruggier

من ؟ به غیر از مختصر لاس زنی با سوار کار ماهر, fandom به عنوان یک preteen در “Luv Ya آبی” هوستون Oilers عصر و زمانی که موسی مالون بازی hoops برای Houston Rockets, من یک مرد ورزش در همه. نمی تواند به شما بگویم اگر cornerback نقش حمله و یا دفاع در توضیح کیکآف بازگشت حکومت و یا حتی آنچه در کنفرانس Houston Texans بازی در.

اما من دوست دارم تاریخ است. بنابراین با وینسنت ما پنجه (آنچه من وجود دارد؟) وظیفه رومینگ Pro Football Hall of Fame این در سالگرد 100 سال از لیگ ملی فوتبال. هر چند به عنوان Saleem Choudhry این سالن معاون رئیس جمهور از موزه/نمایشگاه خدمات توضیح داد: به نظر من ساخت فیلم زندگی از بازی فوتبال حرفه ای نیست و در همه آنچه در آن است امروز.

“در آن زمان خیلی زود در آن بود و نه بیشرمی چیزی که به انجام است. اگر شما یک بازیکن و در ادامه به بازی pro مردم تعجب که چرا شما که نمی توانید به یک حرفه ای در کسب و کار و یا چیز دیگری. وجود دارد قطعا یک انگ” او می گوید.

Choudhry اعتبار می دهد به افسانه ای آمریکایی در المپیک مدال طلا و سوپراستار ورزشکار جیم تورپ برای تغییر است که ادراک زمانی که او نامگذاری شد و مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا حرفه ای فوتبال در سال 1920. دو سال بعد آنها را تغییر نام خود را به لیگ ملی فوتبال.

Vincent catches up with a local Houston gridiron hero and likely future Hall of Famer.

وینسنت جلب محلی هوستون فوتبال قهرمان و به احتمال زیاد در آینده Hall of Famer.

عکس باب دکتر ruggier

تورپ را در به طور منظم کت و شلوار برای جلسات کسب و کار و سپس با توجه به در مدرسه به بازی در این زمینه برای کانتون Bulldogs, یک تیم شده بود با پس 1915. تورپ آنقدر معروف است که جمعیت برای بازی های بزرگ از یک زن و شوهر از صد تا 20,000.

وینسنت نیز علاقه مند در نمایشگاه منطقه ای که نمایش داستان ادغام و نژادی روابط در NFL. به عنوان Choudhry توضیح داد: پس از بیش از ده سال است که در آن هیچ آفریقایی-آمریکایی استخدام شد به بازی فوتبال حرفه ای در سال 1946 NFL را لوس آنجلس قوچ و همه فوتبال آمریکایی کنفرانس کلیولند براونز هر استخدام دو بازیکن: Woody Strode و کنی واشنگتن (لا) و لایحه ویلیس و ماریون رنگارنگ (Browns).

که یک سال کامل قبل از لیگ اصلی بیس بال در آورده جکی رابینسون بر روی الماس چیزی وینسنت به یاد شنوایی در اخیر جکی رابینسون biopic 42. “بیس بال بود که از دیدن موفقیت چگونه آن کار می کرد در فوتبال است. اگر [آفریقایی-آمریکایی ها] می تواند زنده ماندن در یک بازی سخت مانند فوتبال آنها می تواند آن را انجام دهد در بازی بیس بال” Choudhry ارائه می دهد.

اما تنش ها در این بازی قطعا پایان ندارد در 1950s. در میان آثار یکی با یک زاویه – یک برنامه از ژانویه سال 1965 AFL All-Star Game برگزار شد در هوستون Jeppesen ورزشگاه.

آن را تا به حال به نقل مکان از محل اصلی آن در New Orleans, لوئیزیانا, زمانی که 21 بازیکنان آفریقایی آمریکایی برنامه ریزی شده برای تحریم این مسابقه اگر از آن برگزار شد که اصلی شهر با توجه به آشکار اعمال نژادپرستی آنها قبلا تجربه وجود دارد. پس از چند مشخصات بالا سفید بازیکنان نشان داد برای حمایت از علت خود بازی منتقل شد.

اما در حالی که به دنبال در آثار و فیلم ها جالب بودند مانند بسیاری از Gen Z طرفداران فوتبال, Vincent بود به خصوص گرفته شده که بیشتر تجربه های تعاملی در سالن. یک دستگاه قرار می دهد و شما در نقش یک سر داور بررسی بازی واقعی فیلم از زوایای مختلف و سپس “ساخت یک تماس” و یا حفظ و یا سرنگونی اولین تصمیم – قبل از اینکه نشان داده شده است آنچه که در واقع اتفاق افتاده است. وینسنت رفت و 5 به 5 خواهد بود و باید با خوشحالی ماند در داخل مسخره تصویری غرفه دیگر. وجود دارد چند نمایشگاه های تعاملی ما شما نگاه کنید در قسمت دوم.

“این بازی به خودی خود چیزی است که مردم را دوست دارم و آنها می خواهند به یادگیری در مورد تاریخ. اما راه شما تحویل که محتوای متفاوت توسط نسل” Choudhry می گوید. “یک کودک Boomer ممکن است راضی به دنبال در یک گراف بر روی دیوار, اما Gen Z می خواهید چیزی بسیار متفاوت است.”

No, this is not inside the House of Black and White from "Game of Thrones," but a portion of busts in the inductee room.گسترش

نه, این است که داخل خانه سیاه و سفید از “بازی تاج و تخت” اما بخشی از رکود در مشمول اتاق.

عکس باب دکتر ruggier

او همچنین دارای بزرگ امید برای یک برنامه تعاملی است که این سالن در حال توسعه را واقعا افزایش مراجعه به خصوص در راستای تکنولوژی زرنگ و دانا Millennials و ژنرال Zers. “بزرگ زمان پروژه” شامل یک تعداد از چیزها از جمله یک کلیپ به-سبک تصویری شکار لاشخور و چیز دیگری بیشتر از HBO را Westworld از اتاق قفل است. و آن شامل سالن از شهرت مشمول اتاق خود را که ویژگی های زندگی مانند سر رکود از آن 326 (تا به امروز) اعضای.

“هنگامی که جان مادن بود مندرج در سال 2006 او گفت: زمانی که آخرین فرد ترک سالن از شهرت در شب تمام کسانی که در رکود به یکدیگر صحبت کنید. او گفت: وجود دارد هیچ چیز شما می توانید می گویند او را متقاعد کند در غیر این صورت!” Choudhry می خندد. از طریق استفاده از AR (واقعیت تکمیل شده) در سالن برنامه اجازه می دهد تا بازدید کننده به یک سوال بپرسید بازیکن را در نیم تنه – و سپس دیدن و شنیدن این بازیکن صحبت به شما.

وینسنت فکر کردم که صدا خیلی باحال بود احتمالا در حال حاضر فکر کردن در مورد آنچه که او ممکن است می گویند به ارل کمپبل Ray Lewis یا تروی Polamalu.

تا در آینده در بخش دوم: زمينه در سالن مشاهیر برجسته نمایشگاه که هوستون Oilers یک محل وجود دارد برنامه های بزرگ برای آینده و به همین دلیل آن تماس کانتون اوهایو صفحه اصلی.

برای اطلاعات بیشتر در Pro Football Hall of fame بازدید ProFootballHOF.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>