سفر با Gen Z: The Rock and Roll Hall of Fame – قسمت دوم

توجه: در قسمت اول ما نگاه راک هال و چگونه آن را در تلاش برای تجدید نظر به Gen Z با جاذبه های جدید. در قسمت دوم ما به برخی از زمینه در پایه و اساس آن زمان نمایشگاه هوستون اتصالات و فقط به آنچه در نظر گرفته شده است “راک اند رول است.” همچنین راک هال اعلام کرده است که با توجه به شیوع کروناویروس آنها بسته خواهد شد حداقل تا مارس 27.

زمانی که من تصمیم به گرفتن من 16 ساله پسر وینسنت در یک رخصتی بهار, سفر به Rock and Roll Hall of Fame (هی مادر و خواهر خود رو به رفتن به پاریس برای دو هفته آخر سال و…) من بلافاصله جستجو برای پرواز مستقیم از هوستون به کلیولند. درست است برای کسانی که نمی دانند: The Rock and Roll Hall of Fame در کلیولند اوهایو است.

“سالن گوهر تاج این شهر است. اگر آن را در لس آنجلس یا نیویورک آن را فقط می تواند یکی از ده نهادهای فرهنگی بزرگ می گوید:” راک هال جمهور/مدیر عامل Greg Harris. “و در حالی که کلیولند برخی از موزه های بزرگ وجود دارد تنها یک راک هال در جهان است.”

Beatlemaniacs have plenty to see, including instruments, outfits, artifacts, and original handwritten lyrics from the Class of 1988 inductees.

Beatlemaniacs باید مقدار زیادی برای دیدن از جمله ابزارهای لباس مصنوعات و اصلی دست نوشته شعر از کلاس 1988 inductees.

عکس باب دکتر ruggier

در حالی که Rock and Roll Hall of Fame بنیاد در سال 1983 تاسیس شد و در آن برگزار شد برای اولین بار القایی مراسم سه سال بعد آن را ندارد فیزیکی خانه تا سال 1995. این زمانی است که I. M. Pei-طراحی ساختمان های هفت طبقه از فضای نمایشگاه و متمایز هرم شیشه ای در خارج (شبیه به یک جزیره پرنس ادوارد طراحی شده برای موزه لوور در پاریس!) درهای خود را در ساحل دریاچه ایری.

بسیاری از شهرستانها رقابت برای سالن دائمی اما کلیولند رفت و سخت ارائه مقدار زیادی از کمک های مالی و مشوق ها همراه با شهروند پشتیبانی می کند. کلیولند نیز تا به حال چیزی از یک روحانی ادعا می کنند به سایت.

پس از همه, محلی سوارکار اسب دوانی شدن دیسک و منشور سالن مشمول آلن فرید نکردم اصطلاح “راک اند رول” در رادیو برگزار شد و بسته را نشان می دهد در اوایل سال 1950 (از جمله خود “Moondog تاجگذاری توپ”). در دهه 70 و 80 نیروگاه ایستگاه رادیویی WMMS نکردم تعدادی از هنرمندان که در ادامه به سراسر کشور شهرت در یک زمان وقتی که مرتب سازی بر گسترش جغرافیایی ممکن بود.

“من می گویند چرا نمی کلیولند?’ بروس اسپرینگستین و راش نوع شکست در اینجا می گوید:” SiriusXM DJ راشل استیل که پخش روزانه از glassed در استودیو در سالن همکف. “من در آن از یک فن نقطه نظر و یک بیت از یک توسری خور. کلیولند سنگ و رول شهر است.”

و پس از همه نیست Huey Lewis به ما یادآوری می کنند که “قلب راک اند رول است که هنوز هم ضرب و شتم…در کلیولند?”

ویژگی های سالن دائمی و چرخش نمایشگاه از ابزار و لباس و فانی و مصنوعات. صفحه نمایش های ویدئویی نشان می دهد عملکرد و مصاحبه کلیپ به طور مداوم. برچسب مفصل و آموزنده هستند اما قریب به اتفاق نیست. الویس پریسلی بیتلز سنگ نورد و جیمی هندریکس خود را بخش.
اما آن را فقط محدود به فهرست مطالب. در حالی که وجود یک “وودستاک در 50” بخش نیز وجود دارد یک جشن Vans Warped Tour. دیگر مناطق تمرکز در صحنه منطقه ای و “حق در اینجا در حال حاضر” ویترین معاصر نام از جمله تیلور سویفت, Billie Eilish و Weeknd.

I came face-to-neck with one of the most famous guitars in all of rock history: Bruce Springsteen's Fender Esquire/Telecaster.

من آمد چهره به گردن با یکی از معروف ترین گیتار در تمام rock تاریخ: بروس اسپرینگستین فندر Esquire/Telecaster.

عکس باب دکتر ruggier

به دلیل وضوح فوق العاده تربیت, Vincent است و بیشتر غرق در آگاهی از ’60s-’80s در موسیقی راک و هنرمندان و تاریخ از بسیاری از همسالان خود. و در حالی که تجربه خود را در گاراژ (دقیق بخش اول) برجسته و قطعا پر از Gen Z درخواست تجدید نظر سه نفر دیگر مناطق برداشت ما توجه است.

Play It Loud: ابزار راک اند رول – پس از debuting در نیویورک ملاقات سال گذشته این بی سابقه ای مجموعه ای از ابزار گسترش در سراسر چندین طبقه و با بازی مجموعه ای گیج کننده از هنرمندان در حال حاضر در راک هال از طریق سپتامبر 13. هر گیتار باس صفحه کلید و یا مجموعه ای درام بدستآمده یک “مرسی.” اما حتی من مبهوت به نوبه خود گوشه و خودم رو به گردن با بروس اسپرینگستین را فرانکشتاین اصلاح فندر Esquire/Telecaster, او, اولیه گیتار بر روی صحنه و در استودیو از 1972-2005 و برجسته بر روی جلد برای اجرا به دنیا آمد. معروف دیگر محورها شامل اریک کلپتون را “Blackie,” جری گارسیا “گرگ” و ادی ون هیلن را “فرانکشتاین.”

Don’t Knock the Rock – این دائمی نمایشگاه وقایع اعتراض در برابر موسیقی راک و نوازندگان از الویس (مطرح حرکات) و بیتلز (“ما در حال محبوب تر از عیسی مسیح”) از طریق Ice-T (“پلیس قاتل”), Judas Priest (خودکشی/عقب پوشش آزمایشی) و PRMC جلسات. در حالی که تماشای فیلم از جنوب ایالات متحده, نوجوانی gleefully سوزاندن اصلی خود فاب چهار سوابق و خاطرات من تنها می تواند فکر می کنم “گه! تمام چیزهای که می تواند ارزش ثروت در حال حاضر!”

قدرت سنگ تجربه – در آخرین پروژه بزرگ قبل از مرگش مشهور کارگردان Jonathan Demme ویرایش هم 12 دقیقه ای فیلم راک هال القای اجرای بیش از سال است. اما به جای فقط یکی دیگر از حلقه برجسته این سریع ء تلفیقی صفحه نمایش در تئاتر با یک تجربه همهجانبه از طریق مبتکر استفاده از چندین صفحه نمایش نشان می دهد نور و صدا که جغجغه صندلی خود را و حتی اثرات دود. آن را بسیار شگفت انگیز و صحنه مجموعه پنج دقیقه سخنرانی حلقه برجسته است که شرکت کنندگان برای اولین بار ببینید. جاست قدرت سنگ تجربه به پایان می رسد با تمدید کلیپ شاهزاده را نشان می دهد توقف انفرادی در بیتلز “While My Guitar Gently Weeps” از جورج هریسون 2004, انفرادی القایی.

A concert stage set up used by the Houston-bred and Rock Hall Class of 2004 inductees ZZ Top.گسترش

یک کنسرت در مرحله راه اندازی با استفاده از Houston-تربیت و راک هال کلاس 2004 inductees ZZ Top.

عکس باب دکتر ruggier

هوستون اتصالات – آثار از هنرمندان مرتبط با بایو شهرستان شامل Lightnin’ Hopkins گیتار, رنگارنگ, مجموعه ابزار از ZZ Top و طلا لباس پوشیده شده توسط Beyoncé.

ما بازدید در طول هفته که #Coronapocalypse در زمان خاموش. سنگ سالن – مانند بسیاری از دیگر موزه ها و موسسات – طرز محسوسی افزایش تا مقدار خود را از دست ضد عفونی کننده ایستگاه در اطراف ساختمان. سپس آنها اعلام کرد که ممکن است 2 القایی مراسم برای کلاس 2020 خواهد بود به تعویق افتاد. مجری inductees هستند Depeche Mode, the Doobie Brothers (یکی از وینسنت را مورد علاقه های شما – راک هال کارکنان اظهار نظر در Doobies تی شرت را در تمام طول روز) ویتنی هوستون, Nine Inch Nails, the Notorious B. I. G., and T. Rex.

اگر شما می خواهید برای دریافت هر گونه موسیقی nerd خون جوش – از جمله خود من – فقط باز کردن بسیار ذهنی بحث و گفتگو در مورد آن اعمال نمی مندرج در سالن که شما باور باید بود یا کسانی که در آن شما فقط می دانم که هیچ جایی وجود دارد. و حتی اگر نامزدی فرایند نسبتا دموکراتیک و خیلی بیشتر باز از آن استفاده می شود و من هنوز هم یک دم-end-of-the-مصاحبه زمین به Greg Harris برای من دو تا از بزرگترین محرومیت تاریخ: Peter Frampton و Bad Company.

Digital jukeboxes allow you to listen to music from inductees. Here, Vincent grooves to some Steely Dan, Class of 2001.

دیجیتال jukeboxes اجازه می دهد تا شما را به گوش دادن به موسیقی از inductees. در اینجا وینسنت شیار به برخی از Steely Dan کلاس در سال 2001 است.

عکس باب دکتر ruggier

در نهایت یک نگاه در هر اخير مشمول لیست به ارمغان می آورد یکی دیگر از نقطه درد برای برخی: چرا بسیاری از هنرمندان در Rock and Roll Hall of Fame که کار هرگز در زمینه “راک” بخش هر رکورد ذخیره ؟

هریس می شنود و آن را در همه زمان ها به خصوص در اطراف نامزدی/القای زمان. اما او دارای سرعتی که چتر راک اند رول است گسترده تر از این مدت خود و به عنوان سال پیشرفت رشد خواهد کرد و حتی بزرگتر.

“راک اند رول هرگز فقط چهار بچه لاغر با موهای بلند و گیتار. آن را از بلوز, انجیل, کشور, R&B و doo-wop. و شما می توانید هر دو Simon and Garfunkel و جیمی هندریکس در ’60s,” او می گوید. “ما را به چادر بزرگ رویکرد است. آن را همچنان به تکه تکه اما این همه در مورد نگرش و روح و روان. وجود دارد بسیار گسترده تر پالت به این موسیقی است.”

ما در سمت چپ سالن و در زمان برخی از تصاویر در مقابل بزرگ “Long Live Rock” نامه نمایش. من دور آمد و حتی قدردانی عمیق تر از موسیقی, نوازندگان, و پیام.

من حتی خودداری از تخلیه حساب بانکی در فروشگاه با شگفت انگیز خود را از وینیل و سی دی انتخاب (من نمی توانستم انکار وینسنت یک سالن hoodie هر چند). و وجود دارد به اندازه کافی متفاوت و جدید از آخرین سفر من چند سال پیش به 6 و نیم ساعت ما صرف وجود دارد ارزشمند است.

همانطور که برای Vincent—مانند بسیاری از پسران نوجوان—گاهی اوقات سخت به کشف خلق و خوی خود را و یا افکار در مورد چیزی از او مرموز بیان صورت و یا چند کلمه به زبان آمده. اما هر از چند گاهی من می خواهم گرفتن او از گوشه ای از چشم من لبخند با صورت پر از تعجب و علاقه در چیزی که او را دیدم یا انجام داد.

وجود دارد مقدار زیادی از بد خلق افراد متعلق به نسل و یا نسل Xers bemoaning آنچه که “این بچه ها امروز” در حال گوش دادن به و یا احساس نمی کنند “احترام” برای موسیقی خود جوانان – درست مثل آنها گفته شد خود به خود پدر و مادر است. اما در کلمات که خواننده/گیتاریست Pete Townshend—که یکی از بسیاری از مورد ضرب و شتم و شکست گیتار است که در حال حاضر بر روی صفحه نمایش پشت شیشه و در مورد Rock and Roll Hall of Fame—من می تونم فقط این: بچه ها خوبه.

برای اطلاعات بیشتر بر روی راک هال بازدید RockHall.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>