درخت می افتد در شهر سویرویل, اتوبوس, قتل, معلم مدرسه و زخمی شدن چهار نفر دیگر

سقوط یک درخت بر روی یک ون حمل و نقل شهر سویرویل کارگران از طریق Blount County, روز پنج شنبه, کشتن معلم مدرسه ابتدایی و زخمی شدن چهار کارگر است.

حادثه رخ داده در اطراف ظهر بر می پوشد ولی در نزدیکی جاده بهشت, جاده ای به عنوان باران های سنگین چکش شرق تنسی, مقامات گفت.

“ون از بازگشت از آمریکا با این نسخهها کار جلسه انجمن در تاونسند منطقه هنگامی که یک درخت سقوط کرد و در ون و باعث آسیب گسترده,” سویرویل سخنگوی باب Stahlke نوشت: در بیانیه ای. “امدادگران تا به حال به استخراج برخی از افراد از ون. کارکنان مشغول به کار در بخش خدمات عمومی.”

بروک Sampson, 36, درگذشت, را از آسيب در Blount یادبود بیمارستان Stahlke گفت.

او از شهر کارمند مایکل Sampson بود که آن هم با اتوبوس. او تدریس کلاس چهارم در سویرویل میانی مدرسه با توجه به مدرسه در وب سایت.

شهرستان کارکنان باب Moncrief ناتان Raulston یوسف Dodgen و Eldon Denney شد همه مجروح و حمل و نقل به بیمارستان منطقه Stahlke گفت. شرایط آنها در دسترس نیست پنج شنبه بعد از ظهر.

دو نفر از کارکنان در اتوبوس بودند صدمه دیده است نیست.

“شهر سویرویل خانواده می پرسد که افکار و دعاهای خود را با مایکل Sampson و خانواده اش و خانواده ها از مجروح کارکنان” Stahlke نوشت. “ما با احترام از آنها بخواهید برای درک خود را به عنوان ما اندوهگین به عنوان یک شهر خانواده در طول این زمان دشوار است.”

تنسی گشت بزرگراه در حال بررسی این حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید