درست حق امتیاز تلویزیون راه اندازی در Cox Communications


انگلیسی, خانواده سلطنتی با مضمون جریان خدمات در دسترس به Cox کانتور تلویزیون مشتریان

اشتراک ویدئو بر روی تقاضا خدمات واقعی حق امتیاز تلویزیون راه اندازی کرده است در کاکس کانتور TV مدیران از هر دو طرف روز دوشنبه گفت:.

این $5.99 در هر ماه که ویژگی های اصلی و اکتسابی محتوا اطراف خانواده سلطنتی بریتانیا خواهد بود برجسته به عنوان بخشی از Cox کانتور برنامه های تلویزیون صف. در علاوه بر این به محتوای مورد خانواده سلطنتی بریتانیا واقعی خانواده سلطنتی ویژگی های تلویزیون مستند و docudramas مورد دیگر پادشاهی در سراسر جهان گفت: این شبکه است.

“راه اندازی بر روی Cox فوق العاده ای گام رو به جلو برای درست حق امتیاز تلویزیون … ما شنود گذاشته به مطالب تخصصی بخش است که یک فن پایه – یک واقعیت است که ما پلت فرم شرکای آمده اند به طور کامل درک” گفت: گرگور آنگوس واقعی حق امتیاز تلویزیون مدیر عامل و بنیانگذار شرکت, در بیانیه ای. “توزیع ما در این پلت فرم حیاتی خواهد بود در ادامه رشد در ایالات متحده در ماه ها و سال آمده است.”

درست حق امتیاز تلویزیون نیز در دسترس در ایالات متحده در Xfinity را X1 پلت فرم Sling TV, تلویزیون اپل, آمازون آتش تلویزیون Roku از طریق iOS و Android app فروشگاه ها و آنلاین در www.TrueRoyalty.tv.

مرتبط با: همه چیز در مورد Royals با درست حق امتیاز تلویزیون (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>