LAFOLLETTE, Tenn. — حتی به عنوان کشور تقاضا برای زغال سنگ بلغزد بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به مجوز است که اجازه می دهد نوار معدن در محافظت ridgelines در کمپبل شهرستان کامبرلند فلات بیش از اعتراض گروه های زیست محیطی و تنسی جمهوری خواه دادستان کل.

مبارزه چاله اوباما در برابر جمهوری خواهان در دولت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016 26 درصد. اختلاف بازی را به عنوان یک تقریبا منقرض شده صنعت زغال سنگ در ایالت تنسی آرزوی احیای.

طبیعت منظره زمین است که در داخل 75,000 هکتار است که تعیین شده بود در سال 2016 در تنسی درخواست به عنوان نامناسب برای سطح استخراج از معادن زغال سنگ در سال 2016 توسط دولت اوباما از سطح معدن و احیای سازمان مسئول تنظیم معدن زغال سنگ در کشور.

تعیین فدرال ممنوع سطح معدن در محافظت ridgelines در آنچه که در حال حاضر شمال کامبرلند مدیریت حیات وحش منطقه, حتی اگر یک شرکت معدنی با حقوق و مواد معدنی در این منطقه به تازگی به دست آمده سطح حقوق از دولت به 150 محافظت هکتار با توجه به نامه ارشد, دستیار دادستان کل الیزابت miss kriti ارسال به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه اکتبر.

هر چند Triple H زغال سنگ از Jacksboro دارای سطح حقوق آن را هنوز هم نیاز به یک مجوز به معدن. این شرکت شده است در تلاش برای دریافت مجوز به معدن حدود 400 هکتار در منطقه از سال 2012 و با ثبت یک به روز رسانی نرم افزار در ماه مارس گذشته به نوار معدن بخشی از این زمین در کمپبل کانتی.

“من فکر نمی کنم اثرات زیست محیطی وجود دارد” گفت: فیلیپ Boggs یک مهندسی مشاور برای سه گانه H. “آنها حداقل من آن را قرار داده که در راه است.”

مایکل قلعه, مدیر دفتر از سطح معدن Knoxville, زمینه, اتاق کار, ارجاع سوالات به ستاد مرکزی در مورد اینکه آیا منع نوار معدن باقی مانده است در اثر زمین تعیین شده نامناسب برای استخراج از معادن. “ما در حال پردازش است که مجوز کسب و کار به طور معمول” او گفت:. “وجود دارد هیچ تصمیم نهایی نشده است.”

این کامبرلند فلات دهانه شرق ایالت تنسی از آلاباما به کنتاکی. محافظت از طبیعت توصیف آن به عنوان یک “دخمه پرپیچ و خم از پشته سنگی و سرسبز دره انداختن شدت به دره laced با آبشارها و غارهای سرخس و rhododendrons.”

معدن زغال سنگ سایه ای از آنچه در آن بود

معدن ذغال سنگ بود یک بار پررونق در کوه های Campbell County, اما که یک یا دو نسل پیش — با معدنچیان حفر زغال سنگ از اعماق زمین و بعد از آن انفجار و درآوردن در چه محلی تماس بگیرید “نوار شغل است.”

“سوخت های فسیلی تا به حال آن روز گفت:” تام Chadwell که با همسر خود زندگی ریتا در زمین او به ارث برده در حدود سه مایل از پیشنهاد جدید Triple H سطح معدن. او اصل بلوط سفید مدرسه ابتدایی در داف.

مدارک و شواهد از نوار استخراج شده است همه در اطراف در قالب پهن زمین در معرض سنگ و جریان است که “تقریبا مرده” از تکرار چرخه ورود و معدن. اما ridgelines که محافظت شد در سال 2016 زیبا هستند و ارزش صرفه جویی, او گفت:.

“این منطقه داده است علت آن بارها و بارها در شرایط و سطح معدن,” او گفت:, و اضافه کرد که وقت آن است که برای کمتر آسیب رساندن به اقتصاد است.

فشار بیشتر برای استخراج از معادن در حال رانده شده توسط “نوستالژی” او گفت:. “آنها آن را به عنوان یک مسیر ممکن است نسبت به ثروت از گذشته اما بسیاری از مردم هرگز مقدار زیادی از پول.”

سارا مک کوئین 37 ساله دستیار پزشک و یک Jellico عضو شورای شهر گفت: او نگران سلامت اثرات معدن جدید در جامعه است.

مطالعات در کنتاکی و تنسی کشیده اند ارتباط بین نوار معدن و بدتر شدن سلامت انسان از جمله سلامت روان.

او گفت که او مخالف معدن پیشنهاد از یک حس عمیق از اتصال به زمین و سهام او با دیگران است. “این کوه بخشی از من آنها بخشی از میراث فرهنگی” گفت: مک کوئین. “مردم آپالاچیا فقط یک افتخار مردم و کوه ها هستند و بخشی از آنها است.”

برخی از ساکنان محلی و مقامات هنوز هم دیدن زغال سنگ به عنوان بخشی از آینده تشویق رئیس جمهور pro-زغال سنگ را در دستور کار خود و یا حداقل آن را به عنوان یک راه برای حفظ چه بود.

Campbell County شهردار E. L. مورتون گفت: معدن ذغال سنگ تولید 1 $در هر تن در قطع مالیات به شهرستان خزانه و که نگرانی اصلی در مورد شغل. او گفت که او نمی تواند انتخاب کننده در صنعت چه می آید به خود را در شهرستان.

“من نمی باید لوکس کاهش هر کسب و کار یا شغل در حال حاضر,” او گفت:.

“زغال سنگ است که بخشی از اقتصاد ما,” او ادامه داد. “آن نشده است دهه گذشته بسیار, اما من نسبتا مطمئن هستم که Triple H در حال رفتن به انجام یک کار خوب وجود دارد و مراقبت از محیط زیست با فرض اینکه آنها تایید شده است.”

فشار برای احیای زغال سنگ نیز اتفاق می افتد در نشویل با مقامات وزارت امور خارجه به دنبال بازگشت به قدرت نظارتی بیش از سطح معدن به آنها واگذار به دولت فدرال در 1980s.

در سال 2018 قانونگذاران تصویب تقدم و احیای قانون تنسی هدایت دولت در بخش محیط زیست و حفاظت از محیط زیست به یک دولت توسعه سطح معدن نظارتی برنامه. این روند باید در 12 تا 15 ماه گفت: کیم Schofinski, آژانس, سخنگوی.

وجود ندارد بسیار صنعت به سمت چپ برای تنظیم. آمریکا و آژانس اطلاعات انرژی گزارش می دهد که معادن زغال سنگ در ایالت تنسی تولید فقط 232,000 تن زغال سنگ در سال 2018 پایین ترین در میان 23 زغال سنگ-تولید متحده و پایین از 3.3 میلیون تن در سال 2001. در مقایسه با همسایه کنتاکی معادن بريدن از حدود 40 میلیون تن در سال 2018 پس از سقوط از 134 میلیون تن در سال 2001.

سوزاندن زغال سنگ برای تولید برق کاهش یافت و از حدود 45 درصد از این کشور را نسل مخلوط به حدود 23 درصد از سال 2010 به عنوان زغال سنگ شده است جایگزین با گاز طبیعی و به طور فزاینده ای توسط باد و انرژی خورشیدی. سوزاندن زغال سنگ نیز یک منبع انتشار گازهای گلخانه ای که گرم سیاره است.

در سراسر ایالت تنسی دره تنسی ولی قدرت این کشور بزرگترین ابزار عمومی است و آماده سازی آن در آینده به گاز انرژی خورشیدی و تولید انرژی هسته ای.

در سال های اخیر را دارا تعطیل کرده است بیش از نیمی از 59 زغال گیاهان یک بار آن را اداره می شود. اقتدار پروژه تا 14 گیگاوات جدید خورشیدی نسل توسط 2038 به تنهایی هر چند که چگونه بسیاری از می شود که توسعه می تواند متفاوت باشد بسته اقتصادی بادها. با مقایسه این TVA طرح به کار گیرند فقط چهار زغال سنگ سوز گیاهان در سال 2023 با ظرفیت 6 گیگاوات.

فلات حمایت دو حزبی موضوع

این Triple H مجوز نرم افزار را نشان می دهد, آن می تواند نوار معدن در حدود 150 هکتار از زمین های حفاظت شده. در پیشنهاد معدن این شرکت قصد دارد به استفاده از یکی دیگر از زغال سنگ روش استخراج — augering به درز زغال سنگ از کنار محافظت پشته — که همچنین نقض unsuitability تعیین گفت: Amanda گارسیا, یک Nashville-بر اساس وکیل با جنوب زیست محیطی مرکز قانون.

او نشان دهنده National Parks Conservation Association, Sierra Club, تنسی, محیط زیست و شورای تنسی پرندهشناسی جامعه در تلاش خود را برای مخالفت با مجوز و گفت: اجازه تصویب می تواند سابقه در منطقه و در معرض خطر قرار داده دیگر محافظت پشته در شمال کامبرلند مدیریت حیات وحش منطقه است.

اياد تا به حال شده است برای سال ها کار برای محافظت از بهترین کامبرلند فلات. در سال 2007 رژیم صهیونیستی است. Phil Bredesen یک دموکرات اعلام کرد خرید 127,000 هکتار زمین در شمال کامبرلند فلات — ملک که در حال حاضر موفق توسط دولت برای حفاظت از حیات وحش و تفریح و سرگرمی.

در زمان Bredesen آن را به نام تنسی بزرگترین زمین حفاظت ابتکار پس از کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی اختصاص داده شده بود در سال 1940 و گفت: این امر حفاظت “محیط زیست قابل توجهی جنگل در مقیاس بزرگ” در حالی که حفاظت از “زیبایی های طبیعی و میراث فرهنگی که در کشور ما منحصر به فرد تنسی است.”

پس از شش سال تحصیل در آمریکا وزیر کشور سالی Jewell در سال 2016 اعلام کرد که تصویب یک دادخواست توسط دولت برای محافظت از 75,000 از کسانی هکتار است. منطقه تعیین شده را پوشش می دهد 600 فوت در هر طرف از یک شبکه از ridgelines که تعریف منطقه توپوگرافی — برخی از 570 مایل از بالا, طبیعی, راهرو در Anderson, Campbell, مورگان و اسکات شهرستانهای استان است.

تنسی معدن انجمن اعتراض به سطح معدن تصمیم به حفاظت از ridgelines در سال 2016 و هنوز هم می کند گفت: ارتباط رئیس جمهور چاک Laine.

“برای من این یک دولتی زمین گرفتن” او گفت:, توصیف اختلاف به عنوان “حقوق مالکیت موضوع است. بنابراین بدیهی است که صنعت شده است و به این مخالف از آغاز است.”

اما از سوی دیگر ، لامار الکساندر یک جمهوریخواه و فرماندار سابق ستایش سابق وزیر کشور Jewell برای او تصمیم گیری است. این اجازه می دهد تا موجود استخراج معدن او اشاره کرد در حالی که مطمئن شوید که “این خط الراس بالا مناظر و رودخانه ها, رودخانه ها و جنگل ها است که آنها را احاطه می توانید در ادامه به میلیون ها نفر از گردشگران و هزاران شغل به تنسی است.”

تعیین شده بود و در نتیجه سازش و آن را دریافت حمایت هر دو حزب. درخواست Jewell تایید شده هنوز هم اجازه می دهد تا روش استخراج که مزاحم نشوید کسانی که ریج تاپ.

“ایالت تنسی خواسته برای این منطقه به (محافظت)” گارسیا گفت. “این مثل این بود که برخی از ضد استخراجی صنعت زیست محیطی گروه گفت:” ما می خواهیم شما, اوباما از سطح معدن برای محافظت از این سرزمین است.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور کلی استدلال است که می گوید باید مسئول حفاظت از محیط زیست خود او اشاره کرد “این به نظر می رسد به قطع در برابر بسیاری از فصاحت و بلاغت است.”

دولت AG در برابر معدن نرم افزار

این منطقه دارای پیچیده مالکیت زمین است که پی ریزی این مبارزه است.

زمانی که دولت خریداری زمین در امتداد کامبرلند فلات در سال 2007 آن را نمی خرید حقوق و مواد معدنی که برخی از آنها متعلق به Triple H زغال سنگ. از طریق اعمال این حقوق و این شرکت قادر بود برای به دست آوردن حقوق سطح 150 هکتار از دولت است. یک بار به دست آورد و آن را به روز رسانی درخواست خود را به صورت یک معدن مجوز.

یک ایمیل داخلی از مغلوب ساختن پیشی جستن از سطح معدن به دست آمده توسط غرب حقوق محیط زیست, مرکز, نشان می دهد, دوست, مقامات, توافق با این شرکت ادعا می کنند که دستیابی به آن سطح حقوق به آن توانایی به نوار معدن در این منطقه است.

دفتر تنسی دادستان کل هربرت Slatery III مقابله پاییز گذشته در نامه ای به دفتر از سطح معدن که تحت قوانین خاص خود را دارد نباید حتی پذیرفته اند مجوز نرم افزار به دلیل تغییر مالکیت زمین تغییر نمی کند دفتر حفاظتی تعیین.

در این نامه آمده Triple H نمی معدن “در هر نقطه با هر روشی” در زمین آن را به حال به دست آمده از دولت است. “برای بخشی از ما است … (انتقال) ممکن است به این شرکت در سطح حقوق, اما این به آن معنا نیست که شرکت می تواند آن مال من است” گفت: سامانتا فیشر سخنگوی دفتر دادستان کل است.

جو Pizarchik یک وکیل از پنسیلوانیا که فرار از سطح معدن در دولت اوباما موافقت. “یک تغییر در مالکیت زغال سنگ یا سطح پس از منطقه تعیین شده است هیچ تاثیری در پیدا کردن که زمین نامناسب برای استخراج از معادن” او گفت:. “تنها یک دادخواست جدید بر اساس حقایق جدید که در وجود در زمان تعیین اصلی می توانید محدوده منطقه یافت می شود نامناسب برای استخراج از معادن.”

Pizarchik گفت: تعیین اعلام زمین نامناسب برای استخراج از معادن است “نسبتا نادر” قرار دادن کامبرلند فلات میان کمتر از 30 مناطق سراسر کشور که با دریافت چنین تعیین. از کسانی که او گفت: تنسی ridgelines منحصر به فرد هستند — به احتمال بسیار زیاد “تنها ridgelines در امریکا محافظت از تخریب توسط معدن ذغال سنگ است.”

داخلی گروه قبلا تعیین شده زمین در نزدیکی تخت فورک کریک (مجاور یخ زده سر پارک ایالتی و منطقه طبیعی) به عنوان نامناسب برای استخراج از معادن در سال 1990 و بنابراین دوباره در سال 2000 زمانی که آن را اعلام کرد و مناطق نزدیک Fall Creek Falls State Park به عنوان نامناسب برای استخراج از معادن.

همین Barger ارشد مشاور National Parks Conservation Association, وجود دارد گفت: در رادیوفردا ، اگر نوار معدن مجاز است که در آن دولت فدرال تا به حال آن را ممنوع اعلام کرد. خیلی از این منطقه حفاظت شده در کامبرلند فلات تخلیه به بزرگ جنوب چنگال ملی منطقه تفریحی است که محافظت از جریان آزاد بزرگ جنوب چنگال از رودخانه کامبرلند و انشعابات آن از جمله بسیاری از مایل از منظره دره و ماسه سنگ bluffs.

بانی Swinford یک باشگاه سیرا نماینده در تنسی گفت که او خواسته الکساندر خواهد صحبت کردن با صدای بلند دوباره به او نزدیک پایان سنا حرفه ای به نمایندگی از حفاظت از کامبرلند فلات.

الکساندر در سوم شش سال دوره به عنوان سناتور دارای یک تاریخچه از اعتدال با سطح معدن. در سال 2010 او به نام برای پایان دادن به یکی از مخرب ترین اشکال از نوار استخراج معدن به نام قله کوه حذف. کنگره هرگز ممنوع تمرین اما در آن زمان او استدلال کرده بود که “زغال سنگ ضروری است بخشی از انرژی ما, آینده, اما لازم است برای نابود کردن ما میرسد و جریان به منظور به اندازه کافی ذغال سنگ است.”

الکساندر گفت که او هنوز هم پشت 2016 فدرال ممنوعیت ridgetop استخراج از معادن زغال سنگ به دلیل آن را به معنی کسانی که در شرق تنسی مناظر “ادامه می توانید به میلیون ها نفر از گردشگران و هزاران شغل به تنسی است.”

سخنگوی اشتون دیویس گفت: الکساندر قصد دارد به “دقت بررسی هر تصمیم فدرال از سطح معدن به تغییر است که تعیین.”

این گزارش توسط یک همکاری بین Knoxville News Sentinel و InsideClimate اخبار غیر انتفاعی و غیر حزبی خروجی اخبار را پوشش می دهد که آب و انرژی و محیط زیست است. اینجا را کلیک کنید برای InsideClimate عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im