تماس آن زمان بد و یا حداقل بد اپتیک اما حتی به عنوان وزارت دادگستری بود اعلام اتهامات جدید علیه شرکت چینی Huawei به اتهام اخاذی با تهدید و توطئه برای سرقت اسرار تجاری وزارت بازرگانی گفت: آن را ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا شرکت های ایالات متحده به ارائه قطعات برای Huawei 5G شبکه فن آوری حداقل برای در حالی که کمی طولانی تر است.

تجارت گفت: چهارشنبه (فوریه. 13) آن را تمدید کرده اند که مجوز موقت به ایالات متحده آمریکا تامین کنندگان برای Huawei برای 45 روز.

که به دنبال آن 90 روز گسترش بازگشت در ماه نوامبر حتی اگر تجارت قرار دادن این شرکت در فهرست اشخاص “مشغول به فعالیت هستند که بر خلاف ایالات متحده آمریکا امنیت ملی یا منافع سیاست خارجی” و در نتیجه از حد به چنین متحده high-tech صادرات است. که سوم بود 90 روز تمدید این شرکت بدست کرده بود پس از 45 روز تمدید شده است و حداقل در کوتاه پنجره.

این اداره تمدید مجوز با وجود آن توافق که شرکت “شمار قابل توجهی خطر ابتلا به مشارکت در فعالیت های خلاف امنیت ملی یا منافع سیاست خارجی ایالات متحده است.” با وجود این که نتیجه تجارت گفت: آن اعطا پسوند “برای جلوگیری از وقفه های شبکه های موجود و سیستم های ارتباطی در مناطق روستایی ایالات متحده در مناطق و مجوز شبکه جهانی اقدامات امنیتی.”

مرتبط با: FCC رای به ممنوعیت یارانه به گمان Tech

تجارت گفته است که با دادن زمان بیشتر برای شرکت ها برای “تغییر به منابع جایگزین تجهیزات نرم افزار و فن آوری” که به معنی Huawai و یا هر یک از شرکتهای تابعه آن است.

تجارت بود و نه حاکم کردن بیشتر فرمت. پسوند “اصلاح قوانین مدیریت صدور (گوش) به اجازه خاص محدود نامزدی در معاملات مربوط به صادرات reexport و انتقال از موارد موضوع را به گوش Huawei Technologies Co. Ltd. و غیر آمریکا وابسته…”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su