مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ترویج GPS آموزش امنیت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی کرده است یک ابتکار عمل برای افزایش انعطاف پذیری زیرساخت های حیاتی از جمله ارتباطات از راه دور است که متکی بر موقعیت یابی و زمان بندی (PNT) خدمات (GPS بودن بیشتر آشنا یکی از آن).

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه (Feb. 12) در مسئول استفاده از PNT که “هدایت دولت فدرال برای توسعه هدایت که کاهش [alert] خطرات ناشی از اختلال در زیرساخت های حیاتی است که تکیه بر PNT خدمات است.”

این اولین دستور اجرایی در PNT استفاده, به گفته یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی. PNT استفاده می شود برای تلفن های هوشمند برنامه های کاربردی هوش حمل و نقل دقت کشاورزی در میان بسیاری از چیزهای دیگر. نظم است که به منظور ارائه ابزار برای کاهش تهدیدات بالقوه به PNT و همچنین آموزش های عمومی در مورد چگونه حیاتی آن خدمات هستند.

با توجه به PNT متخصص Kevin jack and jack france, VP Booz Allen Hamilton PNT “را قادر می سازد همه چیز را از گوشی های هوشمند ما به بانک معاملات” است و همان سیستم “پشت اکثر زیرساخت های حیاتی آمریکا از تولید برق و مخابرات به توانایی ما برای حمل و نقل کالا و خدمات است.”

یک کلید به منظور اجرایی خواهد شد NIST ایجاد در همکاری با بخش خصوصی و دولتی از به اصطلاح “PNT پروفایل” که شناسایی “سیستم های شبکه و دارایی که وابسته به PNT خدمات است.” ایده این است برای کمک به کسانی که در بخش های تشخیص اختلال و درک و مدیریت ریسک. پروفایل بررسی خواهد شد هر دو سال. Jack and jack france تخمین زده است که از دست دادن PNT می تواند هزینه این کشور 10 میلیارد دلار در هر روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نیز برای تست آسیب پذیری در PNT سیستم و سپس به روز رسانی پروفایل درآمده است. Jack and jack france, تماس, GPS یک استاندارد است که “آسان به را مختل کند.”

پروفایل نیز مورد استفاده قرار گیرد به پیش نویس زبان در قراردادهای دولتی برای PNT-مربوط به محصولات و یا خدمات به عنوان یک راه برای تشویق بخش خصوصی به طور داوطلبانه توسعه قوی PNT سایبر.

به منظور هدایت توسعه یک برنامه برای تست غیر ماهواره ای مبتنی بر موقعیت خدمات–فیبر برای مثال–یا چند PNT خدمات به ارائه جایگزین در این رویداد از سیستم مصالحه.

موسسه ملی استانداردها و فناوری در حال حاضر ایجاد یک فیبر مبتنی بر زمان کالیبراسیون خدمات که شرکت های مخابراتی می توانید برای استفاده از یک زمان جهانی استاندارد است که مقامات کاخ سفید می گویند این است که دقیق تر از زمان اینترنت مبتنی بر استاندارد توسط یک عامل از یک هزار.

“رئیس جمهور تهمت تعهد به ساخت امریکا امن و انعطاف پذیر است که اقدام به قرار دادن این فرمان اجرایی که موقعیت یابی و زمان بندی خدمات است که نگه داشتن کشور ما در حال اجرا بیشتر قابل اعتماد” گفت: وزیر بازرگانی ویلبر راس. “تلاش های ناشی از این اقدام را کمک به محافظت در برابر هزینه اختلال در PNT خدمات است که می توانید با قرار دادن آمریکایی ها در راه آسیب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید