مغلوب ساختن پیشی جستن رسانی دولت عمودی ادغام دستورالعمل


مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید خود را منتشر داخلی دستورالعمل برای چگونگی سازمان های مربوطه بررسی خواهد شد عمودی ادغام با یک چشم به سمت بهتر شناسایی و به چالش کشیدن رقابتی مضر ادغام هر چند منتقدان این روند می گویند این دستورالعمل هنوز هم نگه داشتن انگشت شست در مقیاس برای چنین ادغام.

عمودی ادغام می شوند آنهایی هستند که ترکیب بخش های مختلف از همان زنجیره تامین AT&T با آن تصویری خدمات و تایم وارنر با محتوای آن را تولید و برای مثال که DOJ تلاش ناموفق برای جلوگیری از.

مرتبط با: برگ برنده دولت پیشنهاد دستورالعمل جدید برای ادغام عمودی

وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال divvy تا ادغام ضد تراست, بررسی عدالت معمولا گرفتن رسانه ها ادغام. این اولین بار است که آنها صادر مشترک دستورالعمل و اولین تجدید نظر عمده ای از سال 1984.

دو کار کرده اند در یک پیش نویس قوانین جدید برای برخی از زمان از جمله قرار دادن آنها را برای اظهار نظر عمومی. FTC رای به انتشار دستورالعمل جدید شد 3-2 در امتداد خط حزب با دموکرات کمیسیون Rohit چوپرا و ربکا کلی کشتار رای گیری ندارد.

مرتبط با: DOJ FTC برنامه عمودی ادغام کارگاه های آموزشی

از لحاظ تاریخی عمودی ادغام نشده اند اغلب به چالش کشیده شده است اما وزارت دادگستری ضد تراست رئیس ماکان Delrahim روشن ساخته است وجود دارد باقی می ماند آنتی تراست مسائل با ادغام عمودی به عنوان شواهد و مدارک توسط دادگستری, تلاش برای جلوگیری از AT&T-Time Warner معامله است.

“این ادغام عمودی دستورالعمل ارائه شفافیت در منطقه مهم عمودی ادغام تجزیه و تحلیل” گفت: Delrahim.

FTC رئیس جو سیمونز نام آنها را “یک گام مهم رو به جلو در حفظ شدید ضد تراست اجرای” و گفت که آنها “تعهد به چالش ادغام عمودی هستند که ضد رقابتی خواهد بود و آسیب های مصرف کنندگان آمریکایی.” اما او همچنین گفت که آنها اساسا منعکس کننده زمان اجرای سیاست و در آن حس یک شفافیت حرکت به کسب و کار یک سر.

در مخالفت کمیسیون کشتار گفت: یکی از دلایلی که او رای “نه” بود که دستورالعمل حاضر به صراحت رد “ادعای نادرست” است که ادغام عمودی تقریبا همیشه طرفدار رقابتی است.

او می گویند وجود دارد تغییرات مثبت از جمله از بین بردن “شبه امن” بندر بر اساس سهم بازار. پیش نویس دستورالعمل تا به حال نشان داد که یک ادغام عمودی بعید است که به چالش کشیده می شود اگر ادغام احزاب باید کمتر از 20% سهم از بازار و همچنین بحث آن بالا بردن رقیب هزینه های توزیع به عنوان یک پتانسیل رقابتی آسیبی که یک نقطه کلیدی در DOJ تلاش برای جلوگیری از AT&T-تایم وارنر به عنوان به خوبی به عنوان بحث خود را از خرید از شرکت هایی که به احتمال زیاد رقبای بالقوه. شده است که یک کلید DOJ نگرانی با شرکت فنی و اینکه آیا آنها تا به حال خریداری شده خود را به انحصار خرید بالقوه رقبا زودتر و قبل از آن را بالا می برد ضد تراست را نقد کنید. بیش از یک سرمایه-حمایت tech, راه اندازی, راه اندازی کرده است به امید گرفتن خرید کردن برای دیگران بزرگ است.

که در آن دستورالعمل کاهش یافت و کوتاه او گفته بودند “(1) با تاکید بیش از حد از مزایای ادغام عمودی; (2) عدم شناسایی ادغام ویژگی های است که به احتمال زیاد می تواند مشکل ساز; (3) درمان از بین بردن دو حاشيه (“EDM”); و (4) حذف از مسابقه مهم از جمله نگرانی های خرید به سمت قدرت نظارتی فرار و درمان است.”

مرتبط با: DOJ FTC Spar بیش از نقش ضد تراست نظرات

Delrahim نشانه های این هفته است که با تجدید نظر در واقع به روز رسانی دستورالعمل به میدان با آن تحقیقی شیوه و رویکرد بیش از چند سال گذشته به عنوان یک راه برای ارائه “بیشتر قابل پیش بینی.”

جاشوا كارآموزي باليني ارشد مشاور جدید امریکا را باز, تکنولوژی, موسسه, توافق با کشتار که دستورالعمل بودند underwhelming خواستار آن فرصت از دست رفته برای تغییر واقعی. OTI مخالف Comcast/NBCU AT&T/DirecTV و AT&T/تایم وارنر معاملات که گذشت جمع اوری یا مرتبط با دولت یا دادگاه.

“این دستورالعمل تغییر نکرده از سال 1984 که در طی آن زمان رقابت کاسته و نابرابری بدتر شده است,” كارآموزي باليني گفت. “ما امیدوار FTC و DOJ خواهد با استفاده از این فرایند ما را به قوانین ضد تراست کار بهتر برای مردم آمریکا است. متاسفانه دستورالعمل جدید دست علامت. به جای تجدید منسوخ تفکر دستورالعمل جدید براق بیش از مسائل مهم و نادیده گرفتن خطرات ناشی از ادغام عمودی به ویژه دیجیتال در بازار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>