مغلوب ساختن پیشی جستن مارک COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی پوشش جعلی اخبار

نشان می دهد همه گیر به روز رسانی “ارزش زمان”

معلوم نیست که آیا آن یک وقفه موقت و یا پایان روزانه خود را حضور در COVID-19: briefings اما رئیس جمهور توییتی است یک سیگنال او ممکن است پشتوانه دور در میان سخنرانی دراز وشدیداللحن از حمله به مطبوعات که شامل ظاهر شبیه به رسانه های جریان اصلی به ویروس کشنده خود را هر چند معلوم بود فقط به آنچه او با اشاره به.

روز دوشنبه (27 آوریل) رئیس جمهور شد و در ادامه حمله مطبوعات به tweeting:

او به دنبال آن است که یک زن و شوهر از دقیقه بعد با: “FAKE, اخبار, دشمن مردم است.”

بیش از آخر هفته رئیس جمهور نشانه نارضایتی خود را با تنور از COVID-19 کنفرانس های مطبوعاتی و پیشنهاد آنها می تواند در نهایت.

کاخ سفید در سال گذشته به پایان رسید و این سنت طولانی مدت از روزانه کاخ سفید در نشست خبری هر چند رئیس جمهور در جواب سوال در کاخ سفید چمن در راه خود را به جایی دیگر.

که پس از اجرا با سی ان ان, خبرنگار, Kaitlin کالینز در هفته گذشته زمانی که رئیس جمهور نمی خواهد پاسخ به یک سوال, چرا که او به نام سی ان ان خبر جعلی. رئیس جمهور دوره disses خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی رد سوال و پرسشنامه.

واشنگتن پستیکی دیگر از خروجی اخبار رئیس جمهور شد, حمله بیش از آخر هفته-همراه با فاکس نیوز و نیویورک تایمز–گزارش روز دوشنبه (27 آوریل) که کاخ سفید سعی در حرکت کالینز از اختصاص صندلی در ردیف جلو روز پس از گرد و غبار اما او نمی خواهد حرکت و کنفرانس مطبوعاتی رفت و به عنوان برنامه ریزی شده در جمعه 24) هر چند رئیس جمهور نیست باد در نظر گرفتن هر گونه سوال وجود دارد و هیچ کنفرانس های مطبوعاتی بیش از آخر هفته.

گزارش شده است که استراتژیست های جمهوری خواه دیدن کنفرانس های مطبوعاتی به عنوان معکوس به این حزب سیاسی با هدف نگه داشتن کاخ سفید و سنا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>