مغلوب ساختن پیشی جستن مارک های اخبار ‘جعلی’ بیش از پوشش

برگ عمده چند رسانه unassailed

به وضوح ناراضی با پوشش رسانه ای از دولت خود را از دست داده و coronavirus بحران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک سطح پهن هرچیزی در پخش و کابل, اخبار رسانه های به طور کلی در اواخر یکشنبه شب.

فشرده و به رده از “خبر جعلی” بود که از بین بردن کسب و کار خود بودند CNN, MSNBC (که او خواستار MSDNC), ABC, NBC, CBS, Fox (حداقل “برخی از آن”), واشنگتن پست و نیویورک تایمز.

در هفته گذشته حتی به عنوان رئیس جمهور شد, حمله رسانه ها به عنوان “جعلی و فاسد” در طول گزارش خود از گوگل coronavirus تست وب سایت در کالیفرنیا که ظاهرا بوده است تلفیق شدهاست به یک تلاش ملی توسط رئیس جمهور و رادیو و تلویزیون اخبار انجمن رئیس جمهور دن شلی فرستاده “با تشکر از شما” توجه داشته باشید به روزنامه نگاران برای پوشش خود را از بحران است.

“شما در حال مبارزه با اشتباه و دروغ را با تلاش مستمر به دنبال و گزارش حقایق در مورد یک وضعیت بی سابقه ای” او نوشت. “من هم می دانم که شما در حال پرسیدن سوال های دشوار از رهبران ما به بهترین نسخه از این حقیقت است که قابل حصول است. توجه نیست کلمات از هر کسی به شما گفتن هر چیزی متفاوت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>