بودجه فدرال پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شامل سختگیرانه تر الزامات واجد شرایط بودن برای پزشکی دولتی برنامه هایی مانند TennCare و طراحی شده است برای صرفه جویی میلیاردها دلار توسط فدرال بالا بردن نوار برای آمریکایی ها آسیب پذیر برای دریافت بیمه دولتی.

بودجه نیز ممکن است اجازه TennCare به جمع آوری شرکت می پردازد از ثبت نام که با استفاده از اورژانس بیمارستان اتاق هنگامی که آن را به صراحت لازم است.

با هم این تغییرات به طور بالقوه می تواند آن را سخت تر و گران تر را به شرکت در TennCare اما آن را نیز بعید تهمت بودجه همیشه می آید به ثمر عنوان پیش نویس.

ریاست جمهوری بودجه تا حد زیادی پیام اسناد در نظر گرفته شده به تلگراف یک بخوابد بیشتر از واقع صرف دلار های مالیاتی. قدرت واقعی بیش از بودجه فدرال نهفته است با کنگره دموکرات ها که کنترل مجلس نمایندگان را به صراحت رد پیشنهاد رئیس جمهور.

“بودجه ما بودجه فدرال باید یک بیانیه از ما ارزش های ملی” گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. “آنچه برای ما مهم است به عنوان یک ملت باید منعکس شده در چگونه ما تخصیص منابع ما … و این یک بی عاطفه بودجه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, بودجه پیشنهادی رونمایی در هفته گذشته شامل کشت از هر دو کوتاه مدت و بلند مدت کاهش هزینه در پزشکی مدیکر و دیگر شبکه امنیت برنامه هایی مانند مواد غذایی. این بودجه همچنین شامل یک $844 میلیارد رمز و راز گلدان برای مغلوب ساختن پیشی جستن undefined جایگزین برای قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا Obamacare که رئیس جمهور به مدت طولانی وعده داده شده را لغو و جایگزین.

بسیاری از رمز و راز است که به نظر می رسد بودجه از کاهش به پزشکی که بودجه به عنوان توصیف “افزایش در نرخ ناپایدار.” پزشکی است که دولت برنامه بیمه درمانی برای خانواده های کم درآمد و افراد معلول را پوشش می دهد که حدود یک پنجم از ساکنان ایالات متحده. در تنسی پزشکی برنامه شناخته شده به عنوان TennCare و بیمه را فراهم می کند به حدود 1.4 میلیون نفر است.

TENNCARE: 177K قطع شد از بیمه دولتی با توجه به مدارک ناقص

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. بیل لی پیشنهاد گسترش پس از زايمان TennCare پوشش برای یک سال کامل

تهمت می خواهد پزشکی دارایی آزمون کار مورد نیاز

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهاد اضافه کردن کار مورد نیاز و دارایی آزمایش به پزشکی برنامه های. الزامات کار اعمال را به هر کس در TennCare اما آنها نیاز به بیشتر “able-bodied, در سن کار” مردم به کار حداقل 20 ساعت در هفته را به حفظ پوشش. TennCare قبلا اقدام به اجرای کار مشابه الزامات اما پیشنهاد این است که انتظار فدرال تصویب.

دارایی آزمون به احتمال زیاد آن را سخت تر برای برخی از به واجد شرایط برای TennCare. در حال حاضر اکثر TennCare برنامه های تعیین واجد شرایط بودن بر اساس درآمد اما دارایی آزمون را اضافه کنید در نظر گرفتن عوامل دیگر مانند ارزش یک خانه و یا پول در بانک – در هنگام تصمیم گیری اگر در یک خانواده فقیر است به اندازه کافی برای واجد شرایط.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نیز در دستور پزشکی برنامه ها به صرف بودجه فدرال در صورتحساب های پزشکی برای هر یک از شرکت کنندگان که نه “تایید خود را از وضعیت مهاجرت” به طور بالقوه پاک کردن سه ماه پوشش پنجره است که امروز وجود دارد. TennCare سخنگوی سارا the gypsy wagon cb گفت: زمان قانون فدرال ایالات متحده است که اگر متقاضی نشده ارسال مدارک بررسی وضعیت مهاجرت آنها است اما در غیر این صورت واجد شرایط پزشکی برنامه باید آنها را به مدت 90 روز از پوشش در حالی که در انتظار اسناد و مدارک.

در نهایت بودجه اجازه می دهد مدیکید برنامه هایی مانند TennCare برای اضافه کردن و یا افزایش برخی از شرکت برای پرداخت “غیر اضطراری استفاده از بخش اورژانس است.” با توجه به کاخ سفید بودجه اسناد اتهامات جدید در نظر گرفته شده برای “تشویق مند به شرکت در شخصی مالی مسئولیت و استفاده مناسب از منابع بهداشت و درمان.”

اگر چه این مدیکید تغییرات را ارسال امواج از طریق TennCare این تهمت بودجه عمیق ترین کاهش هدف متحده که خود را گسترش مدیکید برنامه های تحت Obamacare که تنسی رهبران را انتخاب نکنید. حتی در کشورهایی که نیست گسترش بودجه پیشنهاد کاهش مدیکید رشد از 5% به 3% به طور موثر کاهش بودجه برای این برنامه در سال آینده است.

پزشکی: TennCare و تهمت و دولت باید به شدت متفاوت بلوک کمک برنامه

مشابه کاهش پیشنهادی برای مدیکر فراهم می کند که بیمه بهداشت و درمان به حدود 60 میلیون مسن و افراد معلول در سراسر کشور است. تحت تهمت بودجه مدیکر نمی خواهد هر گونه و فوری کاهش اما این برنامه خواهد رشد کندتر بیش از 10 سال آینده کاهش هزینه های دولت صدها میلیارد.

از آنجا که بودجه منتشر شد, هفته گذشته دموکرات ها را ضبط کرده اند در این کاهش به عنوان یک خیانت از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده های انتخاباتی نه به قطع مدیکید یا مدیکر. مقامات کاخ سفید از جمله دفتر مدیریت و بودجه اقدام مدیر اهل Vought اصرار دارند این برنامه ها نیست بودن را قطع کرد.

“تنها در واشنگتن دی سی” Vought گفت: در نشست خبری “آیا با یک نگاه بودجه ای که رشد می کند در هر سال و می گویند آن را کاهش دهد.”.

آسوشیتد پرس و قیصر اخبار بهداشت و درمان و کمک به این گزارش.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در brett.kelman@tennessean.com. او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de