مغلوب ساختن پیشی جستن تماس NBC Reporter ‘وحشتناک’


انتقاد شدید NBC و ‘Con-بازیگران’ برای ‘احساسی’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم به خصوص اعمال با ان بی سی خبرنگار در روزانه coronavirus جلسه جمعه (20 مارس) و سپس در زمان خاموش در رسانه ها.

پرسیده شده توسط NBC News’ پیتر الکساندر که آیا رئیس جمهور چرخش مثبت در تلاش برای تولید واکسن به مردم امید کاذب رئیس جمهور گفت: هیچ. زمانی که اسکندر پرسید که چه او می گفت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها از ترس مرگ و میر و عفونت شماره تهمت شات بازگشت: “من می گویند که شما در حال وحشتناک گزارشگر این چیزی است که من می گویم.”

او آن را به نام “تند و زننده” سوال و یک “سیگنال بد” برای قرار دادن به مردم آمریکا است. او گفت: “مردم آمریکا “به دنبال پاسخ و آنها دنبال آن هستید و امید است.”

اما رئیس جمهور نیست انجام می شود.

“شما در حال انجام احساسی و همان با NBC و باهم بازیگران, برای آنها کار شما–من آن را نمی Comcast من اسمش را باهم-بازیگران” رئیس جمهور افزود: برای روشن شدن. اجازه دهید من فقط به شما چیزی بگویم. که واقعا بد گزارش و شما باید به عقب بر گردیم به گزارش به جای پیروی از عواطف واحساسات.”

خواسته دیگر خبرنگار که آیا در زمان جنگ رئیس جمهور “رفتن” اسکندر یا Comcast/NBC مناسب اين تهمت گفت: “من فکر می کنم پیتر خوب نیست روزنامه نگار وقتی که می آید به انصاف.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کشور به درک که وجود دارد این است که هر دو عالی روزنامه نگاری و خبر جعلی. او گفت: “آن را می شنود همه آن را می بیند و درک می کند از آن همه است.”

“هنگامی که کسی یک داستان در تلویزیون و من می دانم آن را جعلی من تماس پیتر و من دیگر مردم گفت:” رئيس جمهور. “این یک زمان به هم می آیند, اما آن را سخت تر زمانی که ما نادرست روزنامه نگاران است.”

او گفت که او فکر روزنامه نگاری بود حرفه مهم و او حتی گرامی آن است. “هنگامی که مردم در حال نادرست آنها واقعا صدمه دیده است در کشور ما,” او گفت:.

“من مطمئن هستم که وجود دارد مقدار زیادی از طرفداران بیس بال به تماشای در حال حاضر. در تلویزیون از نظر ما این یک بیسبال دارای توپ نرم,'” گفت: الکساندر پس از تبادل. “من در تلاش بود به رئيس جمهور ارائه یک فرصت برای اطمینان دادن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و اعضای خانواده خود من و همسایه من و جامعه من و بسیاری از مردم در خانه نشسته بود فرصت خود را به انجام است که به ارائه یک مثبت نشاط بخشی و یا پیام.

“شما دیدم رئيس جمهور در پاسخ به این سوال در حال حاضر. اما آن را واقعا نمی رفتن به یکی از اساسی ترین نگرانی های آمریکایی ها به دنبال یک حس اعتماد به نفس در رهبران خود را در این لحظه به عنوان بسیاری از آنها چسب به تلویزیون خود را یا گیر در پشت درهای بسته در خانه های خود را احاطه شده توسط تنها عزیزان در حال حاضر. من فکر می کنم آن را به نوعی نشان از نا امیدی شاید اضطراب خود را از چشم انداز سیاسی در مورد یک وضعیت است که سخت است برای حفظ کنترل به عنوان ما شاهد آن همچنان به مارپیچی در این زمان است.”

دیدار با مطبوعات مدیر چاک تاد که لنگر شبکه های پوشش از رئیس جمهور coronavirus به روز رسانی, گفت:: “”پیتر به نمایندگی از همه همکاران من در اینجا و همه همکاران ما, من می خواهم برای تشکر از شما برای حرفه ای خود را و راه شما را نشان NBC News و Comcast خانواده در آن اتاق است. من آرزو می کنم مردم در طرف دیگر از تریبون تا به حال حرفه ای و همچنین با تشکر از شما،”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>