مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی انتقاد Univision

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین برندینگ اسپانیایی زبان شبکه Univision یک “چپ تبلیغ ماشین” گفت: “بر این اساس درمان آنها” و در نظر گرفتن مسئله با تلاش این شرکت برای تبدیل شدن به یک 100% خارجی متعلق به شبکه به عنوان بخشی از یک داخلی تجدید ساختار مالی.

FCC تحت تهمت منصوب رئیس Ajit Pai است برداشته محدودیت مالکیت خارجی به جای در نظر گرفتن یک مورد نگاه در مالکیت خارجی در بیش از 25٪. Univision شده است و این مورد برای برخی از زمان است که باید آن را مجاز به افزایش آن مالکیت خارجی. است که به موازات در حال انجام FCC تلاش برای نرم کردن محدودیت این استدلال که پخش باید تمام سرمایه گذاری ها به کمک آنها می توانید در رابطه جنسی خشن در حال حاضر حتی سخت تر ،

مرتبط با: Univision خواهد پرداخت کارکنان هزینه های قانونی مربوط به IF تهدید

در انتشار پست شده در وب سایت روز شنبه (8 ژوئیه) بر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ناودان Univision برای “فعال هل دادن تبلیغات مارکسیستی” و پیوستن به حملات آثار ملی.

آن را نیز ذکر شده “سایه” لابی تلاش برای “امتیازات ویژه برای تبدیل شدن به یک 100% خارجی متعلق به شبکه تلویزیونی” لینک دادن به یک کپی از نامه ای از رسانه های محافظه کار مرکز تحقیقات جمهور Brent Bozell III به FCC کوبیدن شبکه تلاش برای افزایش آن مالکیت خارجی و آنچه او گفته بود “الگوی رادیکال حمایت از روزنامه نگاری است.”

شده است وجود دارد هیچ عشق از دست رفته بین Univision و رئیس جمهور به خصوص پس از دومی اسمیر از مهاجران مکزیکی به عنوان “متجاوزان و قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر.” سپس Univision جمهور سفت Falco روشن ساخته است در اوایل که این شبکه را تایید نمی کند رئیس جمهور در سیاست های مهاجرتی.

او همچنین نشانه وجود دارد “اخلاقی وضوح” از درجه اعتبار ساقط در واشنگتن است.

“Univision اخبار را پوشش داده است مبارزات انتخاباتی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صداقت و جدی روزنامه نگاری” گفت: Univision سخنگو. “ما دعوت او را بارها و بارها برای صحبت با بینندگان ما در مورد پلت فرم سیاسی و سیاست های عمومی. در ماه ژوئن ما برجسته unedited قبل از ضبط پیام رئیس جمهور تهمت ارسال شده به ما به صورت ویژه ما ‘Destino 2020: Votar es Poder.’ آخرین پیام از مبارزات انتخاباتی خود در نظر دارد به اشتباه و disinform.

“رئیس جمهور باز است دعوت برای مصاحبه با ما روزنامه نگاران است. ما ادامه خواهد داد برای دیدار با ما تعهد و وظیفه اطلاع رسانی به جامعه اسپانیایی زبان در مورد سیاست های خود و تبلیغات انتخاباتی با استقبال از حقیقت و واقعیت است.”

شبکه و تهمت به برخی از تاریخ است.

Univision و تهمت butted سر در طول مبارزات انتخاباتی با Univision انداختن مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست ایالات متحده آمریکا مراسم مجلل زیبایی پس از او به نام برخی از مهاجران مکزیکی متجاوزان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تحت پیگرد Univision یک دست کت و شلوار بود که در نهایت حل و فصل با تهمت و گفت: “من شناخته شده اند Univision رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت, سفت Falco برای بیش از 20 سال و من خوشحالم که ما قادر به قرار دادن این تفاوت ها پشت سر ما است.”

Univision لنگر خورخه راموس نیز صریح در مورد تهمت موضع در مهاجرت و خارج شد از مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>