مغلوب ساختن پیشی جستن روشن نظرات به اروپا پس از سفر در ابتدا گفت: محدودیت های اعمال شده به بار نه فقط مردم

واشنگتن – دقیقه پس از پرداختن به ملت در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به تمیز کردن خود سخنان روز شنبه روشن است که او پیشنهاد ممنوعیت حمل از اروپا است.

رئیس جمهور مشخص شده دقیق سفر محدودیت در ورود مسافران در ایالات متحده از ضربه بخش هایی از اروپا طی دفتر بیضی اظهارات.

“و این ممنوعیت نه تنها اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل, اما چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هر چیزی که از اروپا به ایالات متحده چیزی است که ما در حال بحث در مورد.”

اما در حالی که برگ برنده دولت به دنبال محدود کردن اروپایی واردات به عنوان بخشی از تجارت خود را سیاست محموله هرگز در جدول به عنوان یک راه برای کنترل گسترش coronavirus. کالا از چین ادامه داد: به عنوان مثال حتی آن را به عنوان روشن شد که کشور در مرکز ویروس.

کاخ سفید به سرعت به ذکر است که محدودیت های متمرکز بودند بر مردم و نه جعبه و تهمت بعد به نظر می رسد برای روشن شدن اظهارات خود در یک صدای جیر جیر.

“محدودیت متوقف می شود و مردم نمی کالاهای ناروا” ارسال شده است.

“لطفا به یاد داشته باشید بسیار مهم است برای همه کشورها و کسب و کار بدانید که تجارت به هیچ وجه تحت تاثیر قرار 30 روز محدودیت در سفر از اروپا,” او گفت:.

محدودیت در مسافران از اروپا نزدیک آینه کسانی که مورد تایید چین در ماه ژانویه است.

در توضیح محدودیت های جدید تهمت گفت که ایالات متحده خواهد بود تعلیق سفر از نقاط اروپا برای 30 روز. او گفت: وجود دارد خواهد بود معافیت برای آمریکایی ها که تا به حال دستخوش مناسب نمایش.

اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ گفت: محدودیت خواهد “انکار ورود به اتباع خارجی که در مناطق آسیب دیده.”

گرگ نیز گفت: DHS خواهد مسئله توجه در 48 ساعت آینده “نیاز آمریکا به مسافران شده است که” سفر در بخش هایی از اروپا به “سفر از طریق انتخاب فرودگاه که در آن دولت آمریکا اجرا کرده است افزایش روش های غربالگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>