واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم زندان سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich روز سه شنبه یکی از چندین بالا مشخصات کمک های مالی از بخشش او صادر شده و او به عنوان ramped تا انتقاد خود را از تعقیب فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام عفو برای سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik سرکش سرمایه مایکل Milken و سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo جونیور که التماس گناه در یک قمار مورد تقلب در اواخر 1990s. رئیس جمهور گفت که او تصمیم گرفته است آنچه را که با محکوم متحدان راجر سنگ پل Manafort و مایکل فلین.

Blagojevich یک دموکرات وارد زندان فدرال در سال 2012 به خدمت 14 سال حکم پس از محکوم در فدرال به اتهام استفاده از قدرت خود را به عنوان فرماندار به عصاره کمپین پول و سیاسی دیگر نعمت را در ارز برای نامگذاری یک جانشین برای پر کردن ایلینوی در مجلس سنا صندلی سمت چپ باز زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور شد.

“او در خدمت هشت سال در زندان – یک مدت زمان طولانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پایگاه مشترک اندروز در مریلند است. “بسیاری از مردم در مخالفت با این حکم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار ادعای خود را که FBI مدیر James Comey درگیر شد در Blagojevich را تعقیب. مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Comey در سال 2017 و توصیف او به عنوان یک حزبی “دولت عمیق” دشمن از دولت او. Comey را بیش از در اف بی آی تا سال پس از Blagojevich مورد.

Blagojevich یکی از چهار نفر برای دریافت commutations و یا کاهش می یابد, زندان, جملات از رئیس جمهور. او اعطا رضایت به هفت نفر دیگر. برخی از آنان در روابط سیاسی به رئیس جمهور متحدان; دیگران را تبدیل به طرفداران برای تغییر سیستم عدالت کیفری. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها مورد سوال در مورد اینکه آیا او را کاهش می دهد و احکام از دستیاران سابق و متحدان در این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016.

مهمان در “شاگرد”

مغلوب ساختن پیشی جستن که گسترده بخشش قدرت اعطا شده توسط قانون اساسی گفت: در ماه اوت بود که او با توجه به تخفیف برای Blagojevich تماس خود را حبس بیش از حد. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او معتقد بود که Blagojevich که به نظر می رسد به عنوان یک مهمان در برنامه تلویزیونی “The Apprentice” تحت درمان قرار گرفت “بسیار ناعادلانه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رضایت سابق 49ers مالک: مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های مالی عفو کامل به مالک سابق از San Francisco 49ers ادی DeBartolo جونیور

وجود دارد در حال ارتباط بین Blagojevich پرونده و تحقیقات به دخالت. رابرت مولر ویژه مشاور که نظارت روسیه درخواست رئیس اف بی آی در طول Blagojevich بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و هم مقصر همکاران Comey برای Blagojevich جمله است.

Kerik که منصوب به نیویورک بالا مقام پلیس در سال 2000 توسط شهردار رودی جولیانی صرف سه سال در زندان فدرال پس از شفاعت گناه در سال 2009 به چندین جنایات از جمله تقلب مالیاتی. جولیانی شد تهمت شخصی وکیل.

Kerik تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر برای او یک “کامل و تمام شهروند آمریکایی دوباره.” او گفت: رفتن به زندان بود “مثل مرگ خود را با چشم باز.”

دیگران تا به حال بیشتر فوری اتصالات. پل Pogue صاحب تگزاس شرکت ساخت و ساز مجرم و محکوم به سه سال زندان در سال 2010 برای پر کردن نادرست در اظهارنامه مالیاتی فدرال. خانواده Pogue که برنده عفو از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه باعث شد به شدت به جمهوری خواهان در این انتخابات است.

بنیامین Pogue که پل Pogue را به بیش از 150.000 دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا کمیته ملی حزب جمهوری خواه در سال 2019 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط افراد غیر حزبی مرکز سیاست پاسخگو.

Milken شناخته شده به عنوان “junk bond پادشاه” گناه التماس کرد در سال 1990 به چندین فقره اوراق بهادار و نقض مالیات. در اعلام عفو کاخ سفید توصیف Milken به عنوان “یکی از بزرگترین سرمایه داران” و اعتبار کار خود را در مبارزه با سرطان پروستات است.

رئیس جمهور همچنین با صدور عفو به آنجلا استانتون یک نویسنده و واقعیت تلویزیون ستاره که در خدمت زمان در زندان برای او در یک سرقت-خودرو حلقه. مشتاق تهمت حامی و مدافع عدالت کیفری تغییرات استانتون صحبت کرد و در سال 2018 زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس و اغلب نوشته های pro-مغلوب ساختن پیشی جستن پیام به توییتر.

این موجی از بخشش در میان یک شکاف بین تهمت و دادستان کل ویلیام Barr در مورد رئیس جمهور دخالت در پرونده های جنایی. که اختلاف باعث شد در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها حمایت بیشتر ملایم جمله برای سنگ دیرین محرم از رئیس جمهور بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره برای محافظت از رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی از روسیه شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘ببینید چه اتفاقی می افتد در Roger سنگ

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار ادعای شنبه که سنگ شده بود “درمان بسیار ناعادلانه” است اما می گویند که آیا او با توجه به عفو.

“شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان آماده به کشتی سوار در یک نوسان به کشورهای غربی این هفته است.

بر ABC گفت هفته گذشته که رئیس جمهور امادگی برای وزن علنا در تعقیب به کار گرفته شده توسط وزارت دادگستری آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

“من کار خود را سخت تر است. درست است که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از تماس با دادستان کل “یک مرد با صداقت.”

Blagojevich مورد بود که بسیاری از مشخصات بالا از عفو اعطا کرد.

ماموران اف بی آی دستگیر فرماندار ایلینوی در یک سیم توصیف سنا صندلی به عنوان “طلایی” در یک ناسزا رنگ و لعاب گفتگو. او گفت که او “نه فقط دادن آن برای … هیچ چیز.” ایلینوی مجلس رای به استیضاح Blagojevich یک ماه پس از دستگیری او Jan. 9 2009 دولت در مجلس سنا به اتفاق آرا رای دادند و او را محکوم به 20 روز بعد.

بلومبرگ است بحث محدود: مایک بلومبرگ واجد شرایط برای لاس وگاس بحث مسیرهای پیاده روی تنها ساندرز در نظرسنجی

در سال 2015 یک دادگاه تجدید نظر فدرال انداخت برخی از اتهامات و چپ دیگران دست نخورده است.

“من فکر می کنم بسیار جدی در مورد رفت و آمد و حکم او به طوری که او می تواند به خانه به خانواده اش پس از هفت سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه اوت است. “من شده فکر کردن در مورد آن برای مدت زمان طولانی. من فکر کردم از یک روز – به من گفت: “پسر که واقعا مسائل دشوار.'”

همسر تجدید نظر در فاکس نیوز

Blagojevich را Patti چندین حضور در رادیو فردا شخصا به درخواست تجدید نظر به رئیس جمهور. او سعی کرد برای قرعه کشی موازی بین این پرونده و تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016 که گل نشسته مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال اول ریاست جمهوری خود. این تلاش شامل یک op-ed در حمایت از رئیس جمهور بی اعتمادی از وزارت دادگستری و اف بی آی است.

Blagojevich صرف بیشتر از او بیش از هفت سال در یک زندان فدرال در ایالت کلرادو خواندن و نوشتن و ورزش با توجه به یک سال 2017, مشخصات در شیکاگو مجله. برای اولین بار سه سال Blagojevich در خوابگاه زندگی می کردند به سبک اتاق با ده ها تن از دیگر زندانیان است. او بعد از نقل مکان به یک فرد واحد و سپس تبدیل به یک متل که در آن اتاق خواب پنج و سنگ فرش شده بودند و تا به حال حمام با وان با توجه به مشخصات.

“Gov” را به عنوان او شناخته شده بود در زندان, یک دوست “آقای ب” یک فروشنده مواد مخدر از شیکاگو طرف غرب و دو را از خوردن ناهار هم با توجه به شیکاگو مجله. برای یک زمان Blagojevich mopped طبقه و تدریس تاریخ کلاس. او انجام شده برای خواننده یک گروه به نام زندان راک که الویس و سیناترا آهنگ ها با توجه به اخبار محلی گزارش. “من دو بیتی ارزان الویس جعل هویت است که کمتر از دو بیتی و کمتر ارزان” Blagojevich گفت: Chicago Magazine.

منتقدان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توزیع شد از عفو به متحدان سیاسی.

“تراژدی تهمت استفاده از عفو قدرت است که هزاران نفر از مستحق مجرمان پشت میله های زندان اما تهمت تقریبا به طور انحصاری ذخایر عفو و commutations برای چهره های سیاسی محافظه کار و یا افرادی که دوستان و یا بستگان می توانید خود را رزرو فاکس نیوز به لابی برای رهایی” گفت: Matthew Miller یک سخنگوی وزارت دادگستری در دولت اوباما.

رئیس جمهور قبلا اعطا 18 عفو – کامل حقوقی بخشش برای یک جرم و جنایت و شش commutations که کوتاه جملات. که عفو شده است که اغلب با هدف چهره های محافظه کار مانند جو Arpaio, یک کلانتر سابق آریزونا و مفسر Dinesh d’souza.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان نمی کند و او را تکیه بر استاندارد عفو فرایند که شامل یک توصیه و خلاصه ای از این مورد از وزارت دادگستری.

“بعضی اوقات تقریبا در همه زمان ها, من واقعا با تکیه بر توصیه های از مردم که آنها را” او گفت:.

کمک: فضل Hauck

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de