مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش امنیت سایبر ملی اضطراری


اولین صادر شده توسط رئیس جمهور اوباما

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید منظور اجرایی اعلام کرد این کشور در یک حالت اضطراری ملی با توجه به تهدیدات سایبری.

منظور اولین صادر شد آوریل 1, 2015 توسط رئیس جمهور باراک اوباما برای مقابله با “غیر معمول و فوق العاده تهدید برای امنیت ملی سیاست خارجی و اقتصاد ایالات متحده را تشکیل می دهند با افزايش شيوع و شدت مخرب اینترنتی‑فعال فعالیت های نشات گرفته از یا کارگردان افراد واقع در تمام یا بخش قابل توجهی خارج از ایالات متحده است.” گسترش یافت و در دسامبر 2016 و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به آن اضافه شده و در سال 2017.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش امنیت سایبر ملی اورژانس

کسانی که معلوم شد شامل خارجی انتخابات دخالت است که همچنان به این روز با توجه به مقامات دولتی و گزارش های خبری, هر چند که دخالت شده است عنوان شده توسط رئیس جمهور فعلی.

کاخ سفید گفت: دوشنبه (30 مارس) که “سایبر فعال فعالیت” در ادامه به ژست فوق العاده ای را تهدیدی برای امنیت ملی سیاست خارجی و اقتصاد است که در حال حاضر نیاز به هیچ بیشتر فشار رو به پایین.

تجدید منظور این است که برای یک سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>