مغلوب ساختن پیشی جستن رسما شروع به برداشت ما از سازمان بهداشت جهانی به عنوان همه گیر خوشه

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسما شروع به عقب نشینی ایالات متحده از سازمان بهداشت جهانی حتی به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به گرفتن جهان و عفونت سنبله در بسیاری از ایالات در سراسر ایالات متحده

کنگره رسمی را دریافت و اطلاع از تصمیم روز سه شنبه بیش از یک ماه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را برای پایان دادن به آمریکا در رابطه با چه کسانی و لعنتی چند جانبه موسسه به عنوان یک ابزار از چین است. کاخ سفید گفت که خروج خواهد اثر را در جولای 6, 2021.

دموکرات ها گفت: این تصمیم غیر مسئولانه بود و بد در نظر گرفته شده اشاره کرد که این بیماری همه گیر است مواج و همکاری های بین المللی است حیاتی برای مقابله با بحران است.

“این نمی محافظت از آمریکا زندگی می کند و یا منافع – آن برگ آمریکایی ها بیمار و امریکا به تنهایی” سناتور. باب منندز نماینده دموکرات مجلس سنا کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان توییتی پس از دریافت کاخ سفید اطلاع رسانی میشه. “برای تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID هرج و مرج & نامنسجم آن را انجام نمی داد.”

جو بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در پاسخ گفتن که بلافاصله اگر او برنده است.

“آمریکایی ها امن تر زمانی که آمریکا درگیر در تقویت بهداشت جهانی. در روز اول من به عنوان رئیس جمهور من دوباره این @که و بازگرداندن رهبری ما در جهان مرحله” معاون سابق رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت.

Tarik Jasarevic سخنگوی, که, گفت, این سازمان دریافت کرده بود گزارش ها از آمریکا رسمی اطلاع رسانی. “ما هیچ اطلاعات بیشتر در این در این مرحله,” او گفت:.

رسمی خروج می آید که ایالات متحده نزدیک 3 میلیون گزارش coronavirus موارد و بیش از 130,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. در سطح جهان وجود داشته است 11.6 میلیون نفر و تقریبا 540,000 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او را لعنتی که برای عدم فشار چین به شفاف تر در مورد دامنه و شدت COVID-19 شیوع آغاز شد که در ووهان چین.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که چین “است و در مجموع کنترل” بیش از این که حتی اگر این کمک می کند به مراتب کمتر از آمریکا به سازمان بهداشت بودجه. ایالات متحده به کمک حدود 450 میلیون دلار در سال است.

منندز و دیگر حزب دموکرات معرفی قانون تصمیم به عقب و بازگرداندن ایالات متحده کمک های مالی به چه کسی است. معلوم نیست تا چه حد است که می تواند در ایران با کنترل مجلسی, اگر چه برخی از جمهوری خواهان نیز ابراز نگرانی کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم.

منتقدان گفت: trump’s که حملات در حال تلاش برای منحرف سرزنش از خود نادرست از شیوع کروناویروس – و یکی که در نهایت صدمه زدن به آمریکا

“منحرف سرزنش بر روی کسانی که نمی معکوس دولت اشتباهات و یا خنثیسازی رنج و کشور ما را تحمل کرده است” گفت: تشکر. الیوت انگل D-n. y. رئیس کمیته روابط خارجی مجلس. “رئيس جمهور نیاز به گرفتن جدی در مورد توقف این بیماری همه گیر را کشنده گسترش بازگرداندن عضویت ما در این که ramping تا تست و تشویق همگان را به عمل اجتماعی فاصله و ماسک می پوشند.”

آماندا Glassman یک متخصص بهداشت و معاون اجرایی رئیس جمهور از مرکز توسعه جهانی اتاق فکر اشاره کرد دنیا نیست فقط در صورت تهدید امروز از COVID-19 اما همچنین درمان از آینده بیماری های همه گیر که بیشتر احتمال دارد به دلیل افزایش زئونوز انتقال است.

احتمال کشندگی بالا فشار آنفولانزا در دهه آینده یا بیشتر نیز قابل توجه است گفت: Amanda Glassman یک متخصص بهداشت و معاون اجرایی رئیس جمهور از مرکز توسعه جهانی فکر می کنم تانک. او گفت: اقدامات اصلاحی که مورد نیاز هستند اما تنها می تواند رخ دهد با ایالات متحده درگیر ماندن.

“برداشت متضاد با منطق در بهترین و خطرناک برای زندگی انسان در بدترین حالت. کنگره آمریکا باید فورا کشف آنچه قدرت آن را برای جلوگیری از این اتفاق می افتد” Glassman گفت:

گیل Smith, رئيس جمهور و مدیر عامل یکی از کمپین یک گروه حمایت متمرکز بر بهبود سلامت جهانی و از بین بردن فقر و تکرار آن ارزیابی شده است. “آمریکا باید از نفوذ خود برای تقویت و اصلاح که نه رها کردن آن در زمانی که جهان به آن نیاز دارد بیشتر گفت:” اسمیت, که خدمت در شورای امنیت ملی و دیگر موقعیت های بالا در دولت اوباما.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی کاهش روابط با سازمان بهداشت جهانی می گوید که وی خودمختار هنگ کنگ تجارت قدرت پردازش در شکاف با چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>