مغلوب ساختن پیشی جستن است به وضوح نشان می دهد خطرناک قات پزشکی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و کشیده شدن بیش از زغال سنگ نشان می دهد که نوشیدن آب ژاول برای محافظت از خود از coronavirus COVID-19. چیزی است که او در واقع می گویند که. همه او را به شدت حاکی از به جان جمعیت در وسط یک بیماری همه گیر در یک کشور که در آن میلیون ها ندارد و دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که قات پزشکی ممکن است پاسخ. که بیش از اندازه کافی به یک هولناک سوء استفاده از قدرت و حتی اگر او به صراحت توصیه ما پایین سفید کننده.

دوم آن که ایده استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با این بیماری از مغلوب ساختن پیشی جستن دهان من بلافاصله شروع به تعجب اگر آن را متصل به پیدایش II کلیسا رفتارهاي باهم آغاز شده توسط جیم فروتن (که ادعا می شود یک میلیارد دلار در سال فضا خدا) است که می گوید خود را معجزه مکمل معدنی (MMS برای کوتاه مدت) درمان برای همه چیز از مالاریا به اوتیسم. MMS است و همواره سفید کننده. این چیزی است که FDA گفت: چند بار. آن را درمان نیست که آیا شما آن را می نوشند و یا استفاده از آن به عنوان انما مثل Kerri ریورا پیشنهاد کرده مردم را به بچه های خود را حتی زمانی که آن را به معنای واقعی کلمه شروع به از بین بردن بیت از قسمتهای داخلی.

پیدایش II کلیسا فعالیت های ناشی از برخی از ویران کردن در اینجا در شهر است. یکی پیرو سرسخت خود برنامه, جنیفر Hollis, کشته و خودش را در سال 2016 پس از MMS موفق به درمان او از آنچه او متقاعد شده بود که بیماری لایم. خود ما کریگ Malisow شیرجه زده دنیای عجیب و غریب فرقه و محلی خود را نماینده شین هاوکینز است که در عمق فریمن-on-the-land توطئه معارف را به قاضی دادگاه خود براده. یک Harris County District قاضی حکم داد که هاوکینز بود دیگر مجاز به فروش دی اکسید کلر در سال 2017.

معلوم می شود که اعضای پیدایش II کلیسا از جمله علامت Grenon شده اند ساخت مستقیم و پیشنهادهای به کاخ سفید است. اد Pilkington از نگهبان متوجه شد که Grenon نوشته بود به رئیس جمهور گفت که دی اکسید کلر خواهد خلاص بدن انسان از COVID-19. چند روز بعد تهمت های مکرر کسانی که ادعا می کند در خود نوعی درهم مد.

همچنین شایان ذکر است که QAnon های هار pro-تهمت توطئه است که معتقد است رئیس جمهور این است که ارسال پیام های رمزی جزئیات مبارزه خود را در برابر یک راز شیطانی/آزار جنسی کودکان دوز و کلک از چپ بوده است ستایش فواید نوشیدن آب ژاول برای مبارزه با کروناویروس از ژانویه تاکنون است. تهمت و قطعا می داند که Qanon است که داشتن ترجمه مطالب آنها قبل از.

تصادف است ؟ آن را خاص ممکن است اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نشان داده شده است که او مایل به گوش دادن به مردان باهم بیش دانشمندان حتی به عنوان coronavirus ادعا می کند بیشتر در آمریکا زندگی می کند از مبارزه در جنگ کره بود. پایبندی او به اثر هیدروکسی کلروکین مخلوط با آزیترومایسین مثال کامل است. در مطالعات کنترل شده, شده است وجود دارد هیچ سود قابل توجهی به استفاده از این دارو ترکیبی و کاملا یک بیت از شواهد نشان می دهد که آن می تواند کشنده باشد به نسبتا بخش بزرگی از جمعیت است. یک مطالعه از برزیل به معنای واقعی کلمه کشته و 14 درصد آن را بیماران و تا به حال به متوقف شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شیفته از هیدروکسی کلروکین با تشکر ناگهانی شهرت وکیل گرگوری Rigano که توییتی یک لینک به یک مقاله او همکاری نویسنده است که گفت: مواد مخدر 100 درصد موثر در برابر coronavirus. او همچنین تبلیغ خود را به عنوان “مشاور به دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد” که در دانشگاه استنفورد بود و سریع می گویند او کاملا نیست. یک بار Rigano حال تبدیل شدن به یک همشهری عزیزم, پخش كردن, خبر خوب در مورد هیدروکسی کلروکین تهمت شد, رسول معجزه مواد مخدر با وجود همه شواهد آن است که در بهترین حالت خفیف مفید و بدتر خواهد شد و کشتن مردم است. مردم مغلوب ساختن پیشی جستن در کلام او در حال حاضر در نتیجه پس از مرگ یک مرد نوشید آکواریوم تمیز کننده.

رئیس جمهور حساس است و یک مایل پخش خطرناک قات بی معنی است. آیا او می گوید مردم به نوشیدن آب ژاول یا نه او بدیهی است که کشیدن از منابع را تهدید می کند که زندگی خود را با کلاهبرداری است. مشکلات نیز تشدید می شود به دلیل آنچه که من اسمش گادوین ،

گادوین قانون معروف اینترنت ضرب المثل است که می گوید “به عنوان یک بحث آنلاین رشد می کند دیگر احتمال یک مقایسه مربوط به نازی ها یا هیتلر رویکردهای 1.” این گادوین سوراخ است مانند یک سیاه چاله در فضای آنلاین, اما به جای مکیدن تا تمام توجه آن را تنها تحت تاثیر تئوری های توطئه و متعصب بی معنی است. به این تبدیل به دام افتاده در مارپیچی آنها با هم رشد نزدیک شدن به تکینگی است. ضد vaxxer ایده های مش با هاوکینز’ جناح راست فریمن nuttery و QAnon جنون مکیدن تا ضد فلوراید anarch-سرمایه داری تعصب و نظم نوین جهانی مسائل در طول راه تا هر جدا کردن بیت از ridiculousness است اتمی مرتبط دیگر. من به شما یک مثال زیر.

You've probably seen this meme in response to Trump.

شما احتمالا دیده می شود این الگوی رفتاری در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اینجا بسیار رایج الگوی رفتاری من دیده ام شناور در اطراف در Facebook به تازگی. این مدعی است که تهمت بود در واقع صحبت کردن در مورد درمان اشعه ماوراء بنفش و آن را همراه با یک عکس از یک بیمار با یک چهارم دریافت اینده به دنبال سحر و جادو نور پزشکی است. مانند بسیاری از قات سهام مفهوم این است که مردم فقط بیش از حد کور ایدئولوژی به درک که برخی از پیشگامانه علمی در حال انجام است.

سهم من دیدم آمد با لینک اکسیژن درمان شفا یک صفحه است که به معنای واقعی کلمه باز می شود با یک سلب مسئولیت حقوقی, گفت که هیچ چیز در آن تایید شده است برای استفاده های پزشکی و یا درمان بیماری است. بخش درمان اشعه ماوراء بنفش میاد کار William Campbell داگلاس (که نام صفحه misspells) نوشت که در مورد آن در 1990s. داگلاس همچنین نوشت: در مورد چگونگی نوشیدن پراکسید هیدروژن را درمان ایدز, ضد vaxxer فکر می کند توتون سیگار فواید و عضو موسس حاشیه ضد fluoridation گروه فلوراید اقدام شبکه.

در هوستون جورج Allibone از هوستون سلامتی درمانگاه بود و شخصا روت در عمل از اشعه ماوراء بنفش خون درمان تابش توسط رابرت Rowen و تری سو با توجه به وب سایت خود را. در سال 2017 Allibone متهم شد توسط پزشکی تگزاس هیئت مدیره برای نقض استاندارد مراقبت و نگهداری سوابق ناکافی در ارتباط با درمان خود را از سه نفر و وب سایت QuackWatch می گوید که او ارائه می دهد “ده ها تن از غیر علمی به روش لایم بیماری سرطان و بسیاری از شرایط دیگر” در مرکز.

من نمی دانم اگر تهمت شخصا دستکاری شده از طریق تیره بخش هایی از وب سایت که در آن نوشیدن آب ژاول و تلاش خود را به خون سحر و جادو با اشعه ماوراء بنفش نور در حال پاسخ به همه چیز اما این غیر ممکن است به چشم پوشی از آن همه از این حرکت در همان محافل در حال تعمیق گادوین ، این واقعیت که بسیاری از طرفداران در حال آماده ایستاده با الگوهای رفتاری مورد چگونه او در واقع به معنای متفاوت قات درمان به طور کامل اثبات است.

او در حال حاضر بدنام قات پزشکی دستفروش Mehmet Oz آورده به حلقه درونی خود شده است و spouting ضد واکسن و بلاغت پس از سال 2012 است. آیا تهمت است که خود یک مصرف کننده از قات پزشکی و مردان باهم و یا او فقط کمی بدنش آنچه که او به یاد می آورد زمانی که مردم در فاکس نیوز واقعا مهم نیست, فقط به عنوان آن را بسیار مهم است که او به معنای واقعی کلمه می گویند “نوشیدن آب ژاول برای درمان است.”

آنچه مهم است این است که رئیس دولت فدرال در طول یکی از بحران های قرن بیست و یکم است که سیستم ایمنی به خطر بیافتد وقتی که می آید به مزخرف در لباس خواهر بزرگ علم ، و او است به تدریج آلوده همه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>