مغلوب ساختن پیشی جستن حق را در مورد TVA مدیر عامل Lyash حقوق و دستمزد در حال مسخره بالا | نظر

نظر

آفرین به رئیس جمهور تهمت!

من اعتقاد دارم که حتی بسیاری از افرادی که از آنها بدم میاید رئیس جمهور و/یا مخالف با تقریبا همه چیز او می گوید و می کند موافقت خود را با بیانیه بسیار قوی است که پرداخت از Tennessee Valley Authority مدیر عامل شرکت بیش از حد است.

این چیزی است که من نوشته اند و صحبت در مورد برای سال های بسیاری در خبرنامه سخنرانی ها و مصاحبه اما قلدر منبر کاخ سفید به مراتب فراتر از هر چیزی یک کنگره می گویند و یا انجام دهد.

من 30 سال در کنگره خدمت کرده ام با تقریبا 1500 نفر دیگر از اعضای این خانه در ایالات متحده. تنها یک سیاسی معتادی می تواند احتمالا حتی نام 50 نفر از آنها را.

اما سخنان رئیس جمهور, آیا یکی از آنها را دوست دارد یا نه باید اهمیت است. آنها نیش و TVA سریع پاسخ به تهمت تماس Lyash حقوق و دستمزد “مسخره” نشان می دهد که آنها زده و عصبی.

این بیانیه را دارا نشان می دهد چیز دیگری من را دیده اند و تعداد بی شماری از فردا — فدرال بوروکرات می تواند منطقی توجیه و یا تقریبا هر چیزی.

یک ضرب المثل قدیمی است که دو اشتباهات را راست و درست به دلیل برخی دیگر از مدیران و یا ورزشکاران در حال دریافت مسخره بیش از حد حقوق را ندارد این حق را برای رئیس TVA به انجام همان.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و فکری ستون.

این امر به ویژه هنگامی که بسیاری از مردم با داشتن مشکل پرداخت صورتحساب ابزار خود را و زمانی که مالیات بر ارزش افزوده به گفته یکی از روزنامه ها مقاله در ماه اوت گذشته است که هنوز هم بیش از 23 میلیارد دلار در بدهی.

قبلی مدیر عامل شرکت نیز پرداخت شد بیش از حد

سه یا چهار سال پیش من ملاقات با بیل جانسون بود که پس از آن سر از را دارا. او کمی بیش از 6 میلیون دلار در سال است. من به او گفتم من فکر کردم که او یک مرد خوب, و من تا به حال هیچ شکایتی در مورد کار او انجام شده بود اما من فقط فکر کردم که او پرداخت می شود بیش از حد.

دو و مشاوران و کسانی که با او بودند نگاه شوکه شده اما جانسون بلافاصله برگشتم با “خوب, من فکر می کنم شما پرداخت بیش از حد کم است.” چند ماه بعد در فرودگاه من به شوخی به او گفت که او بود و در کتاب من است.

من هرگز ملاقات جف Lyash, TVA بسیار بسیار پرداخت می شود مدیر عامل شرکت و من هیچ چیز در برابر او. رئیس جمهور گفت: همین.

اما حدس من این است که حتی او را عمیق در داخل می داند که او نمی تواند ارزش حقوق و دستمزد بیش از 8 میلیون دلار در سال است.

و من قطعا امید را دارا است در حال حاضر او وعده داده بازنشستگی بسته از بیش از 6 میلیون دلار (یا بیشتر) زمانی که او بازنشسته خواهم آنها را به جانسون زمانی که او در سمت چپ.

من در مورد نوشت: TVA برتر حقوق در چند تن از خبرنامه به من 750,000 تشکیل شده است. یک مثال بود در دسامبر سال 2010 زمانی که مدیر عامل شد و سپس ساخت 3.6 میلیون (احتمالا کمتر از 5 میلیون دلار امروز).

وجود دارد تفاوت بین یک شرکت خصوصی و یک ابزار عمومی

من نوشت: پس از آن که “این یک چیز است برای یک شرکت خصوصی به پرداخت حقوق و دستمزد مسخره چرا که مردم می تواند به توقف تشویق شرکت ها و/یا توقف خرید و فروش سهام در آن اگر آنها آن را دوست ندارم.” اضافه کردم: “اما چیز دیگری است در دسترس نباشد برای یک ابزار عمومی برای پرداخت حقوق اضافی به مقامات بالا هنگامی که آن را به انحصار قدرت است. اکثر مردم هیچ انتخاب واقعی در برخورد با مالیات بر ارزش افزوده.”

در زمان من در کنگره هر دو را دارا و من می دانستم که من می تواند هر چیزی را انجام دهید در این مورد به این دلیل که دیگر اعضای تنسی هیئت یا فکر آن همه حق بود به پرداخت این حقوق بالا, و یا آنها فکر می کردند من چرخش در آسیاب های بادی و یا آنها ترس را دارا نمی خواهد کمک به آنها را در یک مشکل اگر آنها سخن گفت.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید چیزی در این مورد اگر او مجددا انتخاب. او می تواند انتخاب مردم به TVA مدیره که نمی خواهد همراه با اسراف حقوق برای کسانی که در بالا.

من دوستان خوب با علامت, علفزار, رئیس جمهور جدید رئیس ستاد. من او را فرستاده متن ستایش از رئیس جمهور برای صحبت در این, و درخواست او برای تعیین بیشتر از لحاظ مالی محافظه کار مردم را به هیئت مدیره.

شرق تنسی یکی از محبوب ترین مکان برای زندگی در ایالات متحده آن است که داکوتای شمالی. ما می تواند به جذب بسیاری از خوبی افراد واجد شرایط به سر مالیات بر ارزش افزوده برای کمتر از نیمی از 8 میلیون دلار به علاوه که Lyash است که پرداخت می شود.

سابق Knoxville, Rep. John J. Duncan جونیور خدمت 30 سال در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان به نمایندگی از 2 منطقه تنسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>