مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل اجتماعی رسانه های اجرایی به منظور


می گوید او را تعطیل توییتر اگر او می تواند

با یک سکته مغزی از قلم و دادستان کل در کنار او رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زده ترین ضربه در سایت های رسانه های اجتماعی او به مدت طولانی استدلال هستند و مغرضانه در برابر محافظه کاران است.

چنین ادعایی تعصب به موضوع مطرح شده از تپه جلسات و ریاست جمهوری توییتهایی. حتی Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل تصدیق وجود دارد دلیلی برای نگرانی در مورد چنین تعصب در دره سیلیکون هر چند هیچ سیستمیک تعصب حداقل در شرکت خود را.

رئیس جمهوری یک فرمان اجرایی را امضا پنج شنبه (28 مه) که طلب کردن FCC در تلاش برای علف هرز از اتهام سانسور محافظه کار سخنرانی توسط برچسب آن را فریبنده و در نتیجه نقض آنلاین ارائه دهندگان محتوا شرایط استفاده از خدمات. این امر همچنین با لينک مستقيم دولت به صرف آگهی دلار در سایت های مصمم به نقض آن شرایط است.

“من فرمان اجرایی خواستار مقررات جدید در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت به آن است که شرکت رسانه های اجتماعی است که در تعامل با سانسور و یا هر گونه سیاسی انجام نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را مسئولیت shield,” او گفت:. “این یک معامله بزرگ است. آنها یک سپر آنها نمی شیم یک سپر است.”

او گفت: سیستم عامل آنلاین “در حال درگیر شدن در انتخابی سانسور است که آسیب رساندن به ما گفتمان ملی.”

به عنوان یک آژانس مستقل FCC است و نه موضوع برای اجرایی سفارشات بنابراین ملی ارتباطات و اطلاعات دولت خواهد بود متهم با درخواست FCC به اجرای قوانین جدید اجازه می دهد FCC به قاضی تحت چه شرایط محدود کردن دسترسی به محتوا را می توان به عنوان یک تخلف از یک پلت فرم آنلاین را به شرایط استفاده از خدمات. در حال حاضر FCC تنظیم نیست سایت های رسانه های اجتماعی و یا Isp ها خود را فراتر از شرایط استفاده از خدمات.

“این بحث مهم است” گفت: FCC رئیس Ajit Pai که نشانه FCC قطعا توجه به NTIA را پر کردن. “کمیسیون ارتباطات فدرال را به دقت بررسی هر درخواست برای rulemaking ظ توسط وزارت بازرگانی است.”

در حالی که رسانه های اجتماعی یک مسئولیت قانونی و حفاظت-از طریق بخش. 230 از ارتباطات نجابت عمل–پیش نویس می گوید که نمی شود به اقدامات فریبنده محدود کردن محتوای آنلاین و یا در نقض آن شرایط استفاده از خدمات.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تعطیل کردن رسانه های اجتماعی

رئیس جمهور تا به حال برخی از نشانه های عمل آمد در رسانه های اجتماعی شنبه (28 مه) با استناد به میان چیزهای دیگر توییتر نرم افزار از یک واقعیت-چک کردن برچسب به رئیس جمهور توييتها که پست الکترونیکی-در رای ساختگی و تلاش برای دکل انتخابات آینده و گوگل پذیرش است که تا به حال شده است حذف زبان چینی عبارات مهم حزب کمونیست چین (Google گفت: این یک اشتباه بود که اصلاح شده).

رئیس جمهور گفت: اگر او قادر به از نظر قانونی تعطیل توییتر او آن را انجام دهید.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی این هفته که پلت فرم ادامه خواهد داد به واقع بررسی انتخابات مربوط به گفتار:

این سفارش می گوید که سیستم عامل آنلاین نمی تواند اجازه داده می شود که داوران از گفتار آمریکایی ها می توانید دسترسی داشته باشید که این پیش نویس خواستار اساسا سازمان ملل-آمریکایی و ضد دموکراتیک و خطرناک قدرت در دست رسانه های اجتماعی.

مربوط به: کاخ سفید: رسانه های اجتماعی منظور است که در مورد ضد محافظه کار تعصب

در میان نگران شیوه های آن اشاره می کند در حال ضعیف محتوا به عنوان نامناسب حتی اگر آن را نمی کند نقض شرایط استفاده از خدمات و همچنین به عنوان ساخت سرزده تغییر سیاست که صراحت بيان ديدگاه خاص و حذف محتوا/حساب بدون هشدار توضیح و یا جبران خسارت.

کسانی که شکایت اصلی محافظه کاران را وارد در برابر سیستم عامل رسانه های اجتماعی آنها می گویند در حال سانسور محافظه کار بیان.

مرتبط با: تهمت های رسانه های اجتماعی به منظور تساوی جمعیت

“به عنوان رئیس جمهور من نمی خواهد اجازه می دهد مردم آمریکا به اذیت توسط این شرکت های غول پیکر,” او گفت: در مراسم امضای.

پرسید: اگر او می خواهم تا حساب توییتر خود رئیس جمهور گفت: بدون او ادامه خواهد داد به استفاده از آن به “رد اخبار جعلی.”

دادستان کل لایحه Barr گفت: در دفتر بیضی مراسم که مردمی از هر دو طرف توافق دارند که ثانیه. 230 کشیده شده است بیش از حد. او گفت: آن را در حال حاضر اجازه می دهد عظیم به شرکت در سانسور اطلاعات است. او گفت: آنها در حال حاضر ناشران.

به نام او که فرمان اجرایی قوی قدم اصلی درک ثانیه. 230. Barr گفت DOJ آماده شد قوانین فدرال. او گفت: رسانه های اجتماعی شرکت های درگیر در “طعمه و سوئیچ” با صدور صورت حساب خود را به عنوان رایگان انجمن های عمومی و سپس تبدیل شدن به قدرتمند purveyors خود را بیان.

در حالی که کاخ سفید نمی تواند منظور FCC به تنظیم اجتماعی و رسانه ها و سازمان های مستقل به رهبری صندلی از همان حزب به عنوان رئیس جمهور می تواند و باید افتخار روح از این دستورات به عنوان FCC را پشت در سال 2011 زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما با صدور یک فرمان اجرایی که سازمان های دولتی مجبور به انجام هزینه/سود تجزیه و تحلیل قوانین و مقررات.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور پیش نویس Enlists FCC در رسانه های اجتماعی و مقررات

در آن صورت اوباما با صدور دو دستور اجرایی یکی گفت: سازمان های دولتی نیاز به ارسال نظارتی نقد و بررسی برنامه به کاخ سفید یک دوم روشن است که اگر چه سازمان های مستقل مانند FCC و FTC شد به موضوع نیست که منظور آنها را تشویق به انجام این کار حداقل به میزان “چاپ و نشر” برنامه عمل برای بررسی خود را regs با توجه به کمی و کیفی تحلیل هزینه منفعت از تاثیر آنها بر اشتغال و اقتصاد است.

“متمم اول قانون اساسی باید تزلزل beacon در هر بحث از دولتی اقداماتی که می توانست اثر محدود کردن سخنرانی” گفت: موسسه رسانه ای رئیس جمهور ریچارد Kaplar از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش. “آزادی بیان و مطبوعات اساس دموکراسی ما – و نمی تواند نادیده گرفته شود و یا به آرامی رد کرد.”

منظور این است که تجدید چاپ زیر:

فرمان اجرایی

– – – – – – –

جلوگیری از سانسور آنلاین

توسط سازمان واگذار شده در من به عنوان رئیس جمهور توسط قانون اساسی و قوانین ایالات متحده آمریکا, آن است که بدین وسیله دستور به شرح زیر است:

. . آزادی بیان است که در بستر دموکراسی آمریکایی. پدران بنیانگذار ما محافظت این مقدس حق با متمم اول قانون اساسی است. آزادی بیان و بحث ایده ها است که پایه و اساس همه حقوق ما به عنوان یک مردم رایگان.

در یک کشور که به مدت طولانی گرامی آزادی بیان ما می توانیم اجازه می دهد تعداد محدودی از سیستم عامل آنلاین به دست برداشتن از این سخنرانی که آمریکایی ها ممکن است دسترسی و انتقال در اینترنت. این عمل اساسا سازمان ملل-آمریکایی و ضد دموکراتیک است. که بزرگ و قدرتمند, رسانه های اجتماعی شرکت های سانسور نظرات که با آنها مخالف آنها ورزش یک قدرت خطرناک است. آنها بس عملکرد به عنوان منفعل تابلوهای اعلانات و باید به مشاهده و درمان به عنوان سازندگان محتوا.

رشد سیستم عامل آنلاین در سال های اخیر افزایش می دهد سوال مهم در مورد استفاده از این آرمان از متمم اول قانون اساسی مدرن و فن آوری ارتباطات. امروز بسیاری از آمریکایی ها به دنبال اخبار اقامت در تماس با دوستان و خانواده و به اشتراک گذاری نظرات خود را در مورد رویداد های جاری از طریق رسانه های اجتماعی و دیگر سیستم عامل آنلاین. به عنوان یک نتیجه از این سیستم عامل عملکرد در بسیاری جهات به عنوان یک قرن 21 معادل مربع های عمومی.

Twitter, Facebook, Instagram, YouTube و خوب بکار بردن بسیار زیاد اگر نه بی سابقه قدرت به شکل تفسیر رویدادهای عمومی; به سانسور حذف و یا ناپدید می شوند اطلاعات; و به کنترل آنچه که مردم می بینند یا نمی بینند.

به عنوان رئیس جمهور من را ساخته اند روشن تعهد من به رایگان و باز کردن بحث در اینترنت. چنین بحث است فقط به عنوان مهم به عنوان آن است که در دانشگاه های ما شهر ما سالن و خانه های ما. آن را ضروری است برای حفظ دموکراسی ما.

سیستم عامل آنلاین در حال درگیر شدن در انتخابی سانسور است که آسیب رساندن به ما گفتمان ملی. ده ها هزار نفر از آمریکایی ها گزارش داده اند که در میان دیگر نگران رفتارهای سیستم عامل آنلاین “ضعیف” مطالب نامناسب حتی اگر آن را نقض نمی کند هر گونه اظهار داشت: شرایط خدمات; ساخت سرزده و غیر قابل توضیح تغییرات به سیاست های شرکت است که دارای اثر disfavoring ديدگاه خاص; و حذف مطالب و کل حساب بدون هشدار و بدون منطق و بدون مراجعه کنند.

توییتر در حال حاضر انتخابی تصمیم می گیرد به جای یک برچسب هشدار دهنده بر روی برخی از عکسها در یک شیوه ای است که به وضوح نشان دهنده تعصب سیاسی. به عنوان گزارش شده توییتر به نظر می رسد هرگز به قرار داده شده اند از جمله یک برچسب بر روی سیاستمدار دیگر را صدای جیر جیر. اخیرا در هفته گذشته نماینده آدام شیف شد و در ادامه برای گمراه کردن پیروان خود را توسط واسطه طولانی-رد روسی تبانی جعل و توییتر نیست پرچم آن توییتهایی. جای تعجب نیست آن افسر به اتهام به اصطلاح “سایت یکپارچگی” است flaunted سیاسی خود تعصب در خود توییتهایی.

در همان زمان سیستم عامل آنلاین هستند با استناد متناقض و غیر منطقی و بی اساس توجيهات به سانسور و یا در غیر این صورت محدود آمریکا در سخنرانی در اینجا در خانه, چند سیستم عامل آنلاین در حال بهره مندی از, و ترویج پرخاشگری و دروغ گسترش دولت های خارجی مانند چین است. یکی از شرکت های ایالات متحده برای مثال ایجاد یک موتور جستجو برای حزب کمونیست چین که در لیست سیاه جستجو برای “حقوق بشر” پنهان در داده های نامطلوب به حزب کمونیست چین و ردیابی کاربران تعیین مناسب برای نظارت است. آن را نیز تاسیس همکاری تحقیقاتی در چین است که ارائه مزایای مستقیم به ارتش چین. دیگر شرکت های پذیرفته شده در تبلیغات پرداخت می شود توسط دولت چین است که گسترش اطلاعات نادرست در مورد چین توده حبس از اقلیت های مذهبی در نتیجه امکان این سوء استفاده از حقوق بشر است. آنها همچنین تقویت چین تبلیغ در خارج از کشور از جمله اجازه می دهد چینی مقامات دولتی به استفاده از سیستم عامل خود را به گسترش اطلاعات غلط در مورد ریشه های COVID-19 همه گیر و به تضعیف دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ است.

به عنوان یک ملت ما باید پرورش و محافظت از متنوع ديدگاه امروز در ارتباطات دیجیتال محیط زیست که در آن همه آمریکایی ها می تواند و باید یک صدا. ما باید به دنبال شفافیت و پاسخگویی از سیستم عامل های آنلاین و تشویق استانداردها و ابزار برای محافظت و حفظ صداقت و صراحت از آمریکا گفتمان و آزادی بیان است.

. . . (یک) آن است که سیاست ایالات متحده برای پرورش, روشن, زمین, قوانین تبلیغ رایگان و باز کردن بحث در اینترنت. برجسته در میان زمین و قوانین حاکم بر آن بحث مصونیت از مسئولیت ایجاد بخش 230(c) قانون ارتباطات نجابت (بخش 230(c)). 47 U. S. C. 230(c). این سیاست ایالات متحده که دامنه که ایمنی باید روشن شود: ایمنی باید فراتر از متن آن و هدف برای ارائه حمایت برای کسانی که ادعا به کاربران ارائه یک فروم برای باز و رایگان سخنرانی اما در واقع با استفاده از قدرت خود را بیش از یک حیاتی وسیله ارتباطی به شرکت در فریبنده یا pretextual اقدامات خفقان رایگان و باز کردن بحث توسط سانسور ديدگاه خاص.

بخش 230(c) طراحی شده بود به آدرس زود تصمیم دادگاه برگزاری است که اگر یک پلت فرم آنلاین دسترسی محدود به برخی از مطالب نوشته شده توسط دیگران این امر در نتیجه تبدیل شدن به یک “ناشر” از تمام مطالب ارسال شده در سایت خود برای اهداف torts مانند افترا. به عنوان بخش 230(c) روشن می سازد ارائه فراهم می کند مسئولیت محدود “حفاظت” برای ارائه های تعاملی خدمات کامپیوتر (مانند یک پلت فرم آنلاین) است که درگیر در “”خوب سامری’ مسدود کردن” از محتوای مضر. به ویژه در این کنگره به دنبال ارائه حمایت آنلاین سیستم عامل است که در تلاش برای حفاظت از افراد زیر سن قانونی از محتوای مضر و در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که چنین ارائه دهندگان نخواهد بود دلسرد از مصرف کردن مواد مضر است. ارائه شده بود نیز در نظر گرفته شده بیشتر به بیان دیدگاه کنگره که اینترنت یک “فروم برای درست کردن یک تنوع از گفتمان سیاسی.” 47 U. S. C. 230(a)(3). محدود حمایت های ارائه شده توسط قانون باید تفسیر با این اهداف داشته باشید.

در خصوص بند (c)(2) به صراحت آدرس حمایت از “مسئولیت مدنی” و مشخص است که تعاملی کامپیوتر ارائه دهنده خدمات ممکن است ساخته شده مسئول “حساب” تصمیم خود را در “حسن نیت” برای محدود کردن دسترسی به محتوای آن را در نظر به “زشت و ناپسند, هرزه, مالیدن کس کثیف بیش از حد خشونت و اذیت و آزار و یا در غیر این صورت اعتراض.” این سیاست ایالات متحده به اطمینان حاصل شود که به حداکثر میزان مجاز تحت قانون این ماده است و نه تحریف شده برای ارائه مسئولیت برای حفاظت از سیستم عامل های آنلاین است که — به دور از بازیگری در “حسن نیت” به حذف محتوای قابل اعتراض است — به جای شرکت در فریبنده یا pretextual اقدامات (که اغلب بر خلاف خود اظهار داشت: شرایط و ضوابط خدمات) برای سرکوب ديدگاه که با آنها اختلاف نظر دارند. بخش 230 در نظر گرفته نمی شد اجازه می دهد تا یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها برای رشد به تیتان کنترل راههای حیاتی برای ما گفتمان ملی در پوشش ترویج باز کردن انجمن ها برای بحث و سپس به ارائه آن عظیم پتو ایمنی هنگامی که آنها با استفاده از قدرت خود را به سانسور مطالب و سکوت ديدگاه که آنها را دوست ندارم. هنگامی که یک تعاملی کامپیوتر سرویس دهنده حذف و یا محدود کردن دسترسی به محتوا و اقدامات خود را انجام معیارهای از شق (ج)(2)(A) آن است که در سرمقاله انجام. این سیاست ایالات متحده است که مانند یک ارائه دهنده باید به درستی از دست دادن مسئولیت محدود سپر بند (c)(2)(A) می شود و در معرض مسئولیت مانند هر سنتی سردبیر و ناشر است که ارائه دهنده آنلاین.

(ب) برای پیشبرد سیاست شرح داده شده در زیربخش (a) در این بخش تمامی بخش های اجرایی و سازمان باید اطمینان حاصل شود که برنامه های خود را از بخش 230(c) به درستی نشان دهنده باریک هدف از این بخش و تمام اقدامات مناسب در این زمینه است. علاوه بر این ظرف 60 روز از تاریخ این منظور وزیر بازرگانی (دبیر) در مشورت با دادستان کل و اقدام از طریق ارتباطات و اطلاعات ملی دولت (NTIA) باید فایل دادخواست برای rulemaking با کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) درخواست که FCC در اسرع وقت پیشنهاد مقررات برای روشن شدن:

(من) تعامل بین پاراگراف (c)(1) و (c)(2) از قسمت 230 به ویژه به روشن شدن و تعیین شرایطی که تحت آن ارائه های تعاملی خدمات کامپیوتر محدود است که دسترسی به محتوا در یک شیوه ای به طور خاص محافظت می شود توسط بند (c)(2)(A) همچنین ممکن است قادر به ادعا می کنند تحت حمایت شق (ج)(1), که صرفا آمده است که یک ارائه دهنده باید درمان نمی شود و به عنوان یک ناشر و یا بلندگو برای ساخت محتوای شخص ثالث در دسترس است و نه نشانی ارائه دهنده مسئولیت خود سرمقاله گیری;

(ii) که تحت آن شرایط اقدام به محدود کردن دسترسی به و یا در دسترس بودن مواد است “گرفته شده در ایمان خوب” در معنای شق (ج)(2)(A) از بخش 230 به خصوص این که آیا اقدامات می توان به “گرفته شده در ایمان خوب است” اگر آنها عبارتند از:

(یک) فریبنده pretextual و یا مغایر با ارائه شرایط خدمات; یا

(B) گرفته شده پس از ناکامی در ارائه اطلاع کافی توضیح استدلال و یا معنی دار فرصت شنیده شود; و

(iii) هر گونه پیشنهاد و مقررات که NTIA نتیجه ممکن است مناسب برای پیشبرد سیاست شرح داده شده در زیربخش (a) در این بخش است.

. . . (یک) سر از هر اجرایی و سازمان ها (سازمان) باید به بررسی آن آژانس فدرال هزینه های تبلیغات و بازاریابی پرداخت به سیستم عامل آنلاین. چنین بررسی باید شامل مقدار پول صرف شده در این سیستم عامل آنلاین دریافت خواهید کرد که فدرال دلار و قانونی مقامات موجود برای محدود کردن خود را دریافت دلار تبلیغات.

(ب) ظرف مدت 30 روز از تاریخ این منظور از هر آژانس باید گزارش یافته های آن را به مدیر دفتر مدیریت و بودجه است.

(c) وزارت دادگستری باید بررسی دیدگاه مبتنی بر گفتار محدودیت های اعمال شده توسط هر یک از پلت فرم آنلاین شناسایی شده در این گزارش شرح داده شده در بند (ب) این بخش و ارزیابی اینکه آیا هر سیستم عامل آنلاین مشکل ساز هستند وسایل نقلیه برای دولت گفتار با توجه به دیدگاه تبعیض فریب به مصرف کنندگان و یا سایر شیوه های بد.

. . . (یک) آن است که سیاست ایالات متحده که بزرگ سیستم عامل های آنلاین مانند Twitter و Facebook به عنوان مهم به معنی ترویج جریان آزاد از سخنرانی ها و ایده های امروز, باید محدود و حفاظت شده بیان. دیوان عالی کشور اشاره کرد که سایت های رسانه های اجتماعی به عنوان مدرن, عمومی میدان “ارائه می کنند شاید قوی ترین مکانیزم های موجود برای یک شهروند خصوصی خود را و یا صدای او را شنیده ام.” Packingham v. کارولینای شمالی, 137 S. Ct. 1730, 1737 (2017). ارتباط از طریق این کانال مهم تبدیل شده است به معنی مشارکت در دموکراسی آمریکایی از جمله به دادخواست انتخاب رهبران. این سایت در حال ارائه یک انجمن مهم عمومی برای دیگران به شرکت در آزادی بیان و بحث است. Cf. PruneYard مرکز خرید v. Robins, 447 آمریکا 74, 85-89 (1980).

(b) در ماه مه سال 2019 کاخ سفید راه اندازی یک تکنولوژی تعصب گزارش ابزار اجازه می دهد تا آمریکایی ها به گزارش حوادث سانسور آنلاین. فقط در هفته کاخ سفید دریافت بیش از 16000 شکایت از سیستم عامل آنلاین سانسور و یا در غیر این صورت اقدام علیه کاربران بر اساس دیدگاه های سیاسی. کاخ سفید را از جمله ارائه شکایات به وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال (FTC).

(c) FTC باید در نظر اقدام به عنوان مناسب و سازگار با قانون منع ناعادلانه فریبنده یا عمل یا اعمال و یا مؤثر بر تجارت به موجب بخش 45 عنوان 15, ایالات متحده کد. چنین ناعادلانه فریبنده یا اعمال و یا عمل ممکن است شامل شیوه توسط نهادهای تحت پوشش بخش 230 است که محدود کردن گفتار در راه است که چین با آن دسته از اشخاص در ” اطلاعاتی در مورد شیوه های آن.

(d) برای سیستم عامل های آنلاین که در حال گسترده عرصه را برای بحث های عمومی از جمله پلت فرم رسانه های اجتماعی, توییتر, FTC نیز باید سازگار با آن اختیارات قانونی در نظر بگیرید که آیا شکایت و اقامه نقض قانون است که گرفتار سیاست های مندرج در بخش 4(a) از این جهت. FTC باید در نظر بگیرید در حال توسعه گزارش توصیف چنین شکایت و گزارش در دسترس عموم مطابق با قانون قابل اجرا است.

. . . (یک) دادستان کل باید ایجاد یک گروه کاری با توجه به پتانسیل اجرای دولت اساسنامه منع کرده است که سیستم عامل آنلاین از درگیر شدن در ناعادلانه فریبنده یا اعمال و یا شیوه های. این گروه نیز باید توسعه مدل قانون برای در نظر گرفتن توسط قانونگذاران در کشورهای که در آن اساسنامه موجود نیست محافظت از آمریکایی ها از جمله ناعادلانه و فریبنده اعمال و شیوه های. گروه کاری باید دعوت دولت به طور کلی وکیل برای بحث و گفتگو و مشاوره به عنوان مناسب و مطابق با قانون قابل اجرا است.

(ب) رسیدگی به شکایات شرح داده شده در بخش 4(b) از این جهت به اشتراک گذاشته خواهد شد با این کار مطابق با قانون قابل اجرا است. این گروه نیز باید جمع آوری اطلاعات در دسترس عموم در مورد زیر:

(من) افزایش نظارت کاربران بر اساس کاربران دیگر آنها را انتخاب کنید به دنبال و یا تعامل خود را با دیگر کاربران.

(ii) الگوریتم به سرکوب محتوا و یا کاربران بر اساس نشانه های سیاسی تراز یا دیدگاه;

(iii) دیفرانسیل سیاست اجازه می دهد در غیر این صورت غیر مجاز و رفتار و زمانی که مرتکب شده توسط حساب های مرتبط با حزب کمونیست چین و یا دیگر ضد دموکراتیک انجمن و یا دولت;

(iv) اتکا به شخص ثالث اشخاص از جمله پیمانکاران رسانه ای
سازمان ها و افراد با تمبر از تعصب به بررسی محتوای; و

(v) عمل می کند که محدود کردن توانایی کاربران با ديدگاه خاص برای کسب درآمد بر روی پلت فرم در مقایسه با دیگر کاربران به طور مشابه واقع شده است.

. . . دادستان کل باید توسعه یک پیشنهاد برای قوانین فدرال است که مفید خواهد بود برای پیشبرد اهداف سیاست از این جهت.

. . . برای اهداف این منظور از اصطلاح “پلت فرم آنلاین” به معنی هر وب سایت و یا نرم افزار است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد و به اشتراک گذاری محتوا یا شرکت در شبکه های اجتماعی و یا هر گونه کلی موتور جستجو.

. . . (یک) هیچ چیز در این دستور باید تعبیر به مختل و یا در غیر این صورت تاثیر می گذارد:

(من) قدرت اعطا شده توسط قانون برای اجرایی اداره و یا سازمان و یا سر آن ،

(ii) وظایف مدیر دفتر مدیریت و بودجه مربوط به بودجه و اداری و یا طرح قانونی.

(ب) این دستور باید اجرا مطابق با قانون قابل اجرا و موضوع را به در دسترس بودن تخصیص بودجه.

(c) به این منظور در نظر گرفته شده است و نه ایجاد هر گونه حق یا سود اساسی و یا رویه اجرا در قانون و یا در حقوق صاحبان سهام توسط هر حزب در برابر ایالات متحده بخش های آن سازمان یا نهادهای آن افسران, کارکنان, و یا عوامل یا هر شخص دیگر.

DONALD J. TRUMP

کاخ سفید
28 مه سال 2020 است.

###

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisalbibet Girişgates of olympus oynaaviator oynabetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksibeylikdüzü escortMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol gear 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerpubg mobile uc hilesibmw yedek parçaBağlama büyüsü