مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد O’Rielly جدید FCC اصطلاح


NAB را Smith ستایش حرکت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد FCC کمیسیون Michael O’Rielly برای یک دوره پنج ساله.

O’Rielly مدت منقضی شده و در پایان ماه ژوئن سال 2019 اما کمیسیون می تواند همچنان به خدمت تا پایان از بعد از کنگره.

ترم جدید شروع می شود در 1 ژوئیه 2019.

مرتبط: O’Rielly هشدار رسانههای به سوء استفاده از KidVid انعطاف پذیری

“ناب به شدت از این renomination از Mike O’Rielly به FCC” گفت: National Association of Broadcasters جمهور گوردون اسمیت. “بدون سوال کمیسر O’Rielly خدمت در این موقعیت با کلاس و صداقت و تمایز است. در یک یادداشت شخصی من شناخته ام مایک از روز خود را به عنوان یک کاپیتول هیل کارمند و من خیلی خوشحال هستم که با این reappointment. من مصرانه از همکاران سابق من در سنا به سرعت تایید او.”

O’Rielly است deregulatory محافظه کار که به نفع بلند کردن اجسام رسانه مالکیت قوانین با توجه به افزایش رقابت از کابل و پهنای باند و ماهواره ای و ابزاری در شل شدن KidVid regs در تلویزیون ایستگاه.

“منشور تبریک کمیسر Michael O’Rielly خود را دوباره نامزدی به کمیسیون ارتباطات فدرال” این شرکت در بیانیه ای گفت. “کمیسر O’Rielly درک نقش مهمی که اتصال نقش در زندگی همه آمریکایی ها کار کرده است و برای ترویج یک محیط نظارتی که پرورش گسترش پهنای باند شبکه. در طول سال های خود را در FCC, کمیسر O’Rielly شده است و یک مدافع قوی برای یک رویکرد متعادل به ایالات متحده طیف سیاست است که به رسمیت می شناسد و نیاز به مجوز و بدون مجوز طیف آشکار است که در کار خود را برای ایجاد قوانین برای آینده CBRS حراج و حمایت خود را برای باز کردن 5.9 و 6 GHz گروههای بدون مجوز استفاده کنید. ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با کمیساریای O’Rielly در سال به آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>