رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا کرده است استراحت کامل به سرمایه مایکل Milken که به تجسم عملکرد بالا (“آشغال”) پیوند/اهرمی خریداری افراط از سال 1980 وال استریت.

Milken که به زندان رفت و پس از شفاعت گناه به شکستن قوانین اوراق بهادار, بود شرح داده شده توسط رئیس جمهور در درخشان شرایط و با اعتبار پیشگام اوراق قرضه تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کمک به ایجاد تمامی صنایع نظیر ارتباطات بی سیم و کابل تلویزیون.”

“Milken کانال در مجموع حدود 26 میلیارد به MCI, McCaw, Viacom مخابرات, تایم وارنر, Turner Cablevision سیستم های, اخبار Corp. و سایر کابل های مخابرات بی سیم, چاپ و نشر و سرگرمی شرکت” نوشت: کشف ارشد موسسه همکار جورج Gilder در سال 1995. “در آن زمان تقریبا هیچ کدام از این شرکت های فرمان قابل توجهی وثیقه قابل قبول در بانک و در نتیجه آنها می تواند مطرح کرده اند این میلیاردها هیچ جای دیگری.”

“با یک احتمالی $ 2.5 میلیارد دلار از درخل, MCI ساخته شده اول ملی تک حالت فیبر نوری شبکه و موجب AT&T و با حداکثر سرعت دویدن به عمل به سازمان جهانی سرب در فن آوری” نوشت Gilder. “با یکی دیگر از $ 1.2 میلیارد McCaw راه اندازی اولین ملی تلفن های بی سیم سیستم. و با 8 میلیارد دلار مخابرات, Viacom زمان وارنر Cablevision سیستم و ترنر به دنبال آن بسیاری از دیگر درخل بالا-عملکرد صادر کنندگان ساخته شده ایالات متحده در کابل, تلویزیون, منحصر به فرد دارایی ملی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Milken خلاق رویکرد تامین مالی نیز برای “دموکراسی” مالیه با اجازه دادن به زنان و اقلیت ها برای دسترسی به سرمایه در غیر این صورت غیر قابل دسترس به آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص اتهامات علیه Milken به عنوان اتهامات که خود را “ابتکاری مکانیزم های تامین مالی” شد طرح های جنایی, اما پیشنهاد شاید دادستان بوده است overzealous.

“از اتهامات عنوان شده علیه آقای Milken واقعا رمان” او گفت:. “در واقع یکی از سرب دادستان بعدها اعتراف کرد که آقای Milken متهم شده بود با تعداد زیادی از ویژگی های جرم و نقض مقررات که تا به حال قبل از هرگز شده است به عنوان متهم کرده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد Milken را گناه بود و چیزی از خود به خطر انداختن حرکت “در ازای دادستان انداختن اتهامات علیه خود را برادر کوچکتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر Milken خیریه سهم پس از خدمت خود را به دو سال حبس در 1990s و همچنین به عنوان پشتیبانی برای عفو از روپرت مرداک, Maria Bartiromo, رودی جولیانی و, وزیر آموزش و پرورش ایلین چائو در میان بسیاری دیگر.

با توجه به استیو Keating کتاب های قاتل Milken توصیه مرداک و پس از آن-همراه اول در یک اتحاد برای خرید DBS طیف در اواسط 1990s اما تا به حال به حل و فصل شکایت حدود 15 میلیون دلار او از آنجا که در این زمان (پس از حبس و آزادی) او ممنوع از اوراق بهادار فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im