مغلوب ساختن پیشی جستن تن به تن کوچک پهن باند اپراتور کمک

مرکب, محلی, کوارتت از قانونگذاران خواسته است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اختصاص داده شده COVID-19 کمک های مربوط به سرمایه گذاری برای کوچکتر ارائه دهندگان پهنای باند در آینده COVID-19 بسته کمک.

که در نامه ای به رئیس جمهور پنج شنبه (23 آوریل) یک کپی از آن عرضه شد به چند خبر. “همانطور که شما کار با کنگره به ارائه اضافی اقتصادی برای کمک به آمریکایی ها نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس ما مصرانه از شما برای حمایت از بودجه اختصاص داده شده برای ارائه دهندگان پهنای باند برای نگه داشتن دانش آموزان و خانواده های کم درآمد به اینترنت متصل” قانونگذاران گفت.

مرتبط با: FCC, دست های روستایی بیشتر پهنای باند دیگران

این “آنها” انجام گفته شد سنسور. ctq (D-Minn.) و کوین کرامر (R-N. D.) و مظنونان حمله به دانشگاه پیتر ولش (D-Vt.) و راجر مارشال, M. D. (R-Kan.).

ایده این است که مطمئن شوید که خانواده های کم درآمد و دانش آموزان می توانید همیشه در ارتباط ماندن در پناهگاه در خانه همه گیر مبتنی بر واقعیت است.

کوچک بسیاری از ارائه دهندگان متعهد به نگه داشتن دانش آموزان و کم درآمد ساکنان متصل—در هر یک تعهد بینی توسط FCC رئیس Ajit Pai و در ابتکار عمل خود را. اما این ارائه دهندگان پهنای باند که منجر به بیش از 77,000 مشاغل و حمایت از بیش از 10 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده ممکن است قادر به ادامه به ارائه این خدمات اگر مشتریان قادر به پرداخت برای یک دوره طولانی از زمان” نمایندگان مجلس گفت: رئیس جمهور.

مرتبط با: تمامی موضوعات در COVID-19 و ارتباطات صنعت

مراقبت عمل شامل پول برای روستایی پهنای باند استقرار اما نه به طور خاص برای ارائه دهندگان پهنای باند اختصاصی هزینه نگهداری آن اتصالات کلیدی برای کسانی که ممکن است قادر به آن را ندارند. “بدون حمایت از دولت خود را کوچک ارائه دهندگان خدمات ممکن است قادر به اطمینان حاصل شود که جوامع آنها در خدمت دسترسی به بحرانی اتصال به اینترنت” آنها گفت.

ماه گذشته Klobuchar و بهداشت ، کوین کرامر (R-N. D.) معرفی یک لایحه به مناسب 2 میلیارد دلار برای روستایی پهنای باند و اخیرا به نام در کنگره رهبری که برای حمایت از بودجه.

“ACA متصل قدردانی از تلاش قانونگذاران مجلس نمایندگان و سنا به تشخیص این مسئله مهم است” گفت: سخنگوی انجمن تجارت به نمایندگی از اپراتور کوچک تر است. “ما مشتاقانه منتظر به کار با آنها و کاخ سفید بر این مسائل است. کوچکتر Isp ها شده اند نگه داشتن مشتریان خود متصل شده و از آنها قدردانی به رسمیت شناختن توسط این سیاستگذاران از شرایط منحصر به فرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>