مغلوب ساختن پیشی جستن وعده حمایت, کمک, برای, تنسی, قربانیان گردباد: ‘ما قصد داریم تا با آنها تمام راه را’

PUTNAM COUNTY, Tenn. – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه پهن چشم انداز خرد خانه های جامعی درختان و خانواده شکسته هنگامی که او وارد جمعه در کامبرلند فلات.

مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به بررسی عواقب مرگبار گردباد که پاره از طریق تنسی این هفته می روم 25 مرده است. قبل از او در سمت چپ او متعهد به حمایت از بازماندگان بسیاری از آنها از دست داده بود و خانه و اموال و عزیزان.

“آنها از بین برود. آنها هیچ چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از سفر مسکونی کول د ساس که تا به حال شده است کاهش می یابد به یک پشته قراضه.

کوه متلاشی تیغه آجر و شاخه های درخت بودند بالا انباشت اشیاء بدست آمده در گل است. او ایستاده بود روی آسفالت جلوی خانه که دیگر منجر به یک خانه.

“ما در حال رفتن به مراقبت از آنچه آنها نیاز دارند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما قصد داریم تا با آنها تمام راه را.”

رژیم صهیونیستی. بیل لی که ایستاده بود با رئیس جمهور در حالی که او در صحبت با هواداران گفت که او خوش تنسی را بهبود می یابند.

دریافت شکستن هشدار اخبار: دانلود رایگان Tennessean برنامه برای آخرین طوفان به روز رسانی.

“Tennesseans شده اند. ما داوطلب دولت: ما نشان داده ایم با هزاران” لی گفت. “ما قصد داریم برای غلبه بر. این دولت می داند که چگونه به انجام این کار است.”

ساکنان پیچیده شده در پتو و سنگین کت ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن یک گرم پذیرایی کف او را در آغوش او و ضمن تشکر از او برای آمدن.

این نخستین بار بود که یک رئیس جمهور ایالات متحده سفر کرده بود کوکویل منطقه است.

“من آنها را دوست دارم. من آنها را بسیار دوست دارم,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مردم او را ملاقات کرد. “همین دلیل است که من اینجا هستم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد تنسی در صبح روز جمعه. او سفر توسط یک نیروی هوایی به نشویل در حال ظهور بر روی آسفالته در “حفظ آمریکای بزرگ” کلاه.

او به سرعت استقبال نشویل شهردار جان کوپر فرماندار و دیگر مسئولین قبل از وارد شدن به یک دریایی یک و یک هلیکوپتر سفر شرق.

در Putnam County, مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان به آرامی زخم را پایین باریک جاده های کشور, گذشته زمین های کشاورزی و یک گورستان. تماشاچیان جمع آوری شده خود را در مقابل ایوان و چمن به او منتقل می کند.

صدها نفر از ناظران صف جاده ها در بخشداری کوکویل ضبط لحظه ای با خود همراه unfurling آگهی ها و تکان دادن پرچم.

تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در منطقه استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن با محبت و نشان دادن او در آغوش گرفتن یک پرچم آمریکا در کنار پیام “رئیس جمهور ما مراقبت!”

ساکنان برخی از آرامش در سفر

در میان ویرانی ساکنان محلی در بر داشت برخی از اندازه گیری از آرامش های داستان از شفقت و بقا و خدمات با رئیس جمهور.

Lamar ردموند 61 آمد به این گوشه ای از Putnam County روز جمعه به جلو باقی مانده از 87 سال است.

او واقعا فکر کردن در مورد ریاست جمهوری دیدار — یک اره دو سر بریدن از احساسات او پیشی گرفته بود.

ردموند خواهر و برادر در قانون کتی و کیت سلبی درگذشت زمانی که EF-4 گردباد بسته بندی باد با سرعت 175 مایل در ساعت پاره پاره خود را از طریق صفحه اصلی شهرستان است. طوفان همچنین به کشته شدن 16 نفر دیگر در Putnam County است.

مادر خود را در حال انتظار برای قدرت گرفتن دوباره بازسازی شد به خانه او زندگی می کردند از سال 1965. واسطهاشاره بیمه شد ترکیب از طریق خانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان سلبی, خانه و خانواده, فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

اما زمانی که تهمت وارد ردموند و خانواده خود را جمع آوری در اطراف رئیس جمهور در یک نیم دایره است.

او رسیده را تکان داد رئیس جمهور دست و کمک خواست.

ردموند گفت: او نمیخواهد هر کسی در جامعه به جا مانده است. او و خانواده اش به فکر همسایگان خود از جمله یک زن در کنار درب که ندارد صفحه اصلی بیمه.

“مامان و بابا همیشه خوب در مورد بیمه” ردموند گفت. “اما من نگرانی در مورد هر کس دیگری.”

ردموند گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن او اطمینان کرده است. رئیس جمهور صادر اضطراری اعلام روز شنبه که باز خواهد شد یک جریان پول فدرال به میانه تنسی.

“او مراقبت جمهور” ردموند گفت. “من فکر می کردم او فقط می خواهم به انجام یک پرواز اما او در اینجا راه رفتن در میان ما است.”

ریاست جمهوری برخورد نمی کند او را از خود منحرف تمرکز. از آن زمان به بازسازی.

اما ضرورت نیاز نیست پاک کردن سوزاننده و غیر منتظره غم و اندوه است که تنها چند روز است. ردموند گفت: این سخت است برای او را به فکر می کنم در مورد کمپینگ سفرهای که در آن دو کمتر مردم را جمع آوری در اطراف آتش اردو.

“من فقط می خواهم برای کمک به خانواده من زندگی خود را به عقب با هم,” او گفت:. “ما در حال رفتن به آمده به عقب با هم و حمل و نقل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: مطالعه موردی در مورد آنچه که باید انجام شود پس از یک فاجعه

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید نزدیکی یک کلیسا-تبدیل-مرکز عرضه او دست تکان داد و با لبخند ساکنان ایستاده در پشت میزهای پلاستیکی. او در یک کودک با پوشیدن یک کمان و در زمان عکاسی از خود با یک پسر نوجوان که از دست یک عضو خانواده در طوفان.

بطری های پلاستیکی و جعبه و لباس بودند انباشته بالا در جداول.

قبل از او در سمت چپ در اوایل بعد از ظهر تهمت شنیده داستان از نوع دوستی که به او گفته شد منحصر به فرد الهام بخش است.

“این یک مطالعه موردی — یک مطالعه موردی از آنچه باید انجام شود و چگونه می توان آن را انجام داده است. آن را تنسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“داوطلب دولت” پاسخ وزیر بهداشت ، مارشا بلکبرن که به همراه وزیر بهداشت ، لامار الکساندر همراه مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر خود را.

“این در واقع داوطلب دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “با تشکر از همه شما بسیار سپاسگزارم. کار بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رهبران محلی در سراسر منطقه او را با استفاده از ممکن است از دولت فدرال برای تقویت تلاش های محلی.

نشویل شهردار جان کوپر صحبت کرد و به طور خلاصه با مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز جمعه پس از او خارج شد یک نیروی هوایی در نشویل.

کوپر گفت: دفتر شهردار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در این شهرستان که نیاز به حمایت دولت فدرال در طول گردباد بازیابی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Nashville آن را دریافت کنید.

کوپر همچنین صحبت با سازمان مدیریت اضطراری فدرال کارکنان و تنسی سناتور آسفالته. دفتر خود با تاکید بر اهمیت عکاسی آسیب به خانه.

کوکویل شهردار ریکی شلتون گفت: سفر رئيس جمهور به خودی خود یک مزیت.

“آن را فراهم می کند از جمله راحتی به جامعه ما است که از او مراقبت” شلتون گفت. “جامعه ما بسیار سپاسگزار است.”

شلتون گفت: گردباد آورده “سخت ترین روز” به شهر خود, اما او گفت: یک فوران پشتیبانی از سراسر کشور مهم بوده است.

“دعا” او گفت:. “ما باید 18 خانواده که در حال رفتن به دفن مردم است.”

Yihyun Jeong کمک به این گزارش.

رسیدن به آدم Tamburin در 615-726-5986 و [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>