تهمت قرار می دهد WWE در لیگ مکالمه

کاخ سفید به وضوح به رسمیت می شناسد کشتی حرفه ای به عنوان یک بدن کوبیدن پابند-کمانش نیروی با بازشناخت.

در یک تماس تلفنی با آنچه که کاخ سفید مشخص شده به عنوان “commissoners از لیگ ورزشی” رئیس جمهور شامل وینس مک ماهون جمهور WWE (کشتی سرگرمی جهانی).

بود که در کنار گری Bettman کمیسر از NHL, کتی Engelber کمیسر از WNBA, راجر Goodell کمیسر NFL جی موناهان کمیسر از PGA, آدم , نقره ای, کمیسر NBA و دیگران.

مرتبط با: ESPN به بادی کلاسیک مسابقات رویدادها

با توجه به کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد لیگ رویکرد به “همه آمریکا” پاسخ به COVID-19 در حالی که کمیسیون “تشکر رئیس جمهور تهمت خود را برای رهبری ملی و برای منافع خود را در صنعت ورزش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با مک ماهون قدمت آن حداقل به سال 1980 زمانی که مسابقات برگزار شد در آتلانتیک سیتی. مغلوب ساختن پیشی جستن حتی یک بار کمک اصلاح مک ماهون را به عنوان بخشی از یک رسلمنیا شیرین کاری.

با توجه به گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: NFL در تماس با او امیدوار است آن را شروع فصل آن در زمان. هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا او تحت فشار قرار دادند WWE برای دریافت آن بدن بزرگ در مربع دایره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>