مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید FDA به دنبال درمان است که هنوز در حال آزمایش برای مبارزه با کروناویروس

واشنگتن — پس از رسم انتقاد برای دست دادن با مقامات بهداشت عمومی در یک باغ گل رز رویداد هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او حذف شد عمل – حداقل در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی غذا و دارو کمیسر Stephen هان در طی یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید گفت که او تبریک خواهد ماند کلامی تنها.

“من می خواهم لرزش دست خود را, اما من قرار نیست برای انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

– جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن: FDA به دنبال درمان هنوز در حال آزمایش برای مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: غذا و دارو این است که به دنبال استفاده از روش های درمانی که هنوز در حال آزمایش در مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری با کروناویروس نیروی کار در پنج شنبه, ستایش FDA کمیسر Stephen هان برای “از بین بردن موانع” به درمان های جدید است که می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بیان خوش بینی است که ایالات متحده را “برنده” مبارزه با کروناویروس

“این خیلی بد است زیرا ما تا به حال هرگز یک اقتصاد به عنوان خوب به عنوان اقتصاد ما تا به حال فقط چند هفته پیش” او گفت:. “اما ما خواهید بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید همه چیز به نظر می رسد به خوبی در کاپیتول هیل که در آن کاخ سفید و کنگره در حال حاضر در حال مذاکره عظیم اقتصادی و برنامه ریزی برای مبارزه با اثرات coronavirus. این طرح می تواند شامل چک برای آمریکایی ها و کمک مالی برای صنایع بزرگ.

چه چیز دیگری می شد گفت: در این جلسه:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هان است که یک عضو از coronavirus نیروی کار “کار کرده است 24 ساعت در روز. او احتمالا به عنوان سخت و یا سخت تر از هر کسی در این گروه دیگر از مایک پنس – یا من.”

 • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک زندانی ایالات متحده در لبنان در حال بازگشت به ایالات متحده گفت: برای بازگشت گروگان ها “همچنان به عنوان یک اولویت برای دولت است.”

 • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تقریبا تمام جهان تحمیل “با این ویروس وحشتناک,” آن گفت: “تعجب تمام جهان است.”

– دیوید جکسون و مایکل کالینز

گارد رئیس می گوید: 27 متحده باید فعال ملی Guardsmen

رئیس گارد ملی اداره در روز پنج شنبه در مقایسه با کروناویروس بحران به طوفان, ضربه تمام 54 متحده سرزمین و منطقه کلمبیا به طور همزمان.

فرمانداران در 27 کشور باید فعال Guardsmen برای ماموریت ها از جمله پزشکی و تست حمل و نقل و توزیع مواد غذایی, نیروی هوایی ژنرال جوزف Lengyel گفت.

وجود دارد 2,050 Guardsmen به نام به وظیفه به دلیل ویروس و این تعداد به احتمال زیاد به دو آخر هفته, او گفت:.

“این می تواند به سرعت شکوفه در چند هفته آینده,” Lengyel گفت.

– تام Vanden بروک

ایران منتشر بازداشت شده آمریکایی در میان شیوع کروناویروس

دولت ایران به طور موقت منتشر شد مایکل سفید, نیروی دریایی جانباز از کالیفرنیا از یک ایرانی زندان جایی که او برگزار شده است از جولای 2018, وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش فشار بر ایران و دیگر دولت های خارجی به ایران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“مایکل سفید است که به ناحق بازداشت شده توسط رژیم ایران پس از سال 2018 و در حال گذراندن 13 سال زندان محکوم شد, منتشر شد, امروز در یک, پزشکی, کردند,” وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت. “آزادی خود را در زمینه های بشردوستانه شد مشروط بر او ماندن در ایران است. مایکل در حال حاضر در بازداشت سفارت سوئیس خواهد شد و تحت آزمایش پزشکی و ارزیابی است.”

سفید دستگیر شد و در ماه جولای 2018 پس از گزارش رفتن به کشور به دیدار دوست دختر خود را. او متهم شد و به اتهام توهین به رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای و ارسال اطلاعات خصوصی آنلاین با توجه به گزارش های رسانه ها.

Pompeo به نام دولت ایران برای آزادی دیگر زندانیان آمریکایی در میان coronavirus بیماری همه گیر. ایران شده است به خصوص ضربه توسط این بیماری است.

– Deirdre Shesgreen

Mnuchin ارائه می دهد جدول زمانی برای 1000 $پرداخت اگر محرک می گذرد

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد چک از 1000 $در هر فرد و 500 دلار برای هر کودک به بیرون رفتن در عرض سه هفته از کنگره عبور یک بسته محرک.

“این طرح 500 میلیارد دلار در دو تراشه ها جای دادند,” Mnuchin گفت: در فاکس کسب و کار’ صبح با ماریا. “یکی از اولین خواهد بود 1000 دلار برای هر نفر 500 دلار برای هر کودک” یا 3000 $برای یک خانواده چهار Mnuchin گفت. “به محض این که کنگره می گذرد و این ما را دریافت کنید این را در سه ماه و سپس شش هفته بعد اگر رئیس جمهور هنوز اضطراری ملی ما به شما ارائه یکی دیگر از $3,000.”

شکستن دولت تریلیون دلار پیشنهاد Mnuchin گفت که او نیز می خواست $300 میلیارد برای رفتن به سمت کسب و کارهای کوچک برای “استخدام افراد نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد و اگر آنها وجود خواهد داشت وام بخشش.”

یکی دیگر از مولفه های درگیر $200 میلیارد دلار برای “تامین وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع انتقادی.”

Mnuchin طرح تایید شده است توسط کنگره است. مذاکرات میان رهبران کنگره و کاخ سفید در حال انجام است.

– نیکلاس وو

پنتاگون گزارش 81 coronavirus موارد

پنتاگون گزارش 81 مورد از coronavirus پنج شنبه, پایین, هشت مورد از چهارشنبه. نظامی گزارش شامل نیروهای, خود, خانواده, کارکنان غیر نظامی و پیمانکاران است.

وجود یک چشم انداز مثبت از دو سرباز به 51 مورد در روز پنج شنبه.

ارتش همچنان به خانه 1,431 مسافر در قرنطینه از شاهزاده بزرگ کشتی کروز.

– تام Vanden بروک

بیشتر قانونگذاران خود quarantining

چند تن از اعضای مجلس نمایندگان اعلام کردند که به طور داوطلبانه به خود قرنطینه پس از دو تن از اعضای مجلس اعلام کرد روز شنبه آنها آزمایش مثبت برای coronavirus.

حداقل نیم دوجین قانونگذاران گفت: آنها را به خود قرنطینه پس از مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز Balart R-Fla., و Rep. بن McAdams, D-یوتا اعلام کرد خود را مثبت آزمون پنج شنبه شب.

مثل آماده شدن برای طوفان’: قانونگذاران coronavirus نگرانی در مورد هدف قرار دادن آنها را در حالی که کمک به مدیریت پاسخ

زیر قانونگذاران اعلام کرد خود قرنطينه پس از آمدن به تماس با قانونگذاران که تست مثبت:

 • تشکر. استفانی مورفی, D-Fla.
 • تشکر. Frederica ویلسون D-Fla.
 • تشکر. Kendra شاخ D-Okla.
 • تشکر. ان Wagner, R-Mo.
 • تشکر. کاتلین برنج D-n. y.
 • تشکر. استیو Scalise R-La.
 • تشکر. به خود جلب کرد فرگوسن, R-Ga.
 • Rep. جو کانینگهام D-S. C.
 • Rep. تام کول R-Okla.
 • تشکر. آنتونی بریندیسی, D-n. y.

کنگره حضور پزشک برایان موناهان خود را به روز رسانی ارشاد به نمایندگان مجلس پس از تست مثبت. حضور پزشک وب سایت گفت: ادارات و مکان یافت می شود “در معرض خطر” پس از تماس با کسانی که آلوده بودند که تمیز و ضد عفونی. تماس با آلوده قانونگذاران در مجلس نمایندگان بود “در نظر گرفته می شود کم خطر مواجهه” و نمی نیاز به هر گونه اقدام اضافی از نمایندگان مجلس علاوه بر گزارش بیماری, او گفت:.

بیشتر: 2 نفر از اعضای کنگره مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart و بن McAdams, تست مثبت برای COVID-19

“این نشان دهنده سرعت COVID-19 بیماری در سراسر ایالات متحده و حضور خود را در اینجا در واشنگتن دی سی است که آن را لمس کرده است جامعه از کنگره” موناهان در بیانیه ای گفت.

یکی از نمایندگان کنگره در کنگره دبی Mucarsel-پاول D-Fla., گفت: کنگره ممکن است نیاز به تغییر راه آن کسب و کار و تجدید نظر از راه دور رای گیری به عنوان یک گزینه.

“برای ایمنی از جوامع ما در طول این اورژانس ما باید قادر به قانونگذاری از ما مناطق” او در توییتر نوشت.

دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه در هر دو مجلس از آنها ریخته و آب سرد روی ایده.

– نیکلاس وو

کار از خانه ؟ Coronavirus را نگه می دارد تهمت cooped بیش از حد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است cooped در کاخ سفید پس از بازگشت به واشنگتن از فلوریدا رفت و آمد مکرر Mar-a-لاگو در مارس 9. 10 روز دوره طولانی ترین وقفه کشش تهمت مانده است در داخل کاخ سفید با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از رئیس جمهور را در برنامه وارد شده توسط وب سایت Factba.se.

رئیس جمهور خواهد شد شکستن خط پنج شنبه اگر او را نگه می دارد به برنامه های خود را در بعد از ظهر برای بازدید از مقر سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قبل از اینکه خبرنگاران تقریبا هر روز در آن زمان برای به روز رسانی عمومی در دولت در پاسخ به همه گیری که معمولا در کاخ سفید نشست خبری اتاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تنگ تر برنامه ظاهرا چپ کمتر زمان برای حوادث خارج از کاخ سفید است.

رئيس جمهور در آخرین تجمع صورت گرفت در تاریخ 2 مارس در شارلوت, N. C. در مارس 6, او بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا و تور گردباد آسیب در تنسی قبل از رفتن به فلوریدا برای آخر هفته. او نه چپ کاخ سفید پس از.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania حال برنامه ریزی یک شام با معاون رئیس جمهور مایک پنس و دوم خانم کارن پنس در مارس 11, اما آن برنامه لغو شد زمانی که رئیس جمهور تحویل یک آدرس به ملت در مورد COVID-19 آن شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت می رود بیش از یک هفته بدون ترک کاخ سفید است. آخرین بار او با نزدیک شدن به چنین طولانی بدون وقفه کشش در کاخ سفید در ماه ژانویه در طول تعطیلی دولت با توجه به تجزیه و تحلیل. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال غرق خود را معمول زمستان فلوریدا اقامت برای مذاکره با دموکرات ها بیش از این بن بست.

– جان Fritze

شومر می گوید او را به ملاقات با مک کانل در لایحه محرک

در یک مصاحبه در MSNBC را “صبح جو” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که دیدار با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل امروز به مذاکرات ادامه بیش از یک بسته محرک است که می تواند شامل چک برای آمریکایی ها مبتلا به کوروناویروس.

یکی از مهم ترین مسائل برای دموکرات شومر گفت که گسترش بیمه بیکاری برای آمریکایی ها گذاشته به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

“ما نیاز به کارگران پرداخت می شود در طول این بحران که در آن هیچ کس را در رستوران ها و به طوری که آنها کار نمی کند” شومر گفت و اشاره کرد که او گفت: وزیر خزانه داری Mnuchin شنبه شب از بیمه بیکاری تامین نیاز شد “احتمالا مهمتر از هر چیز دیگری.”

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: “هیو هویت نشان می دهد” که “اولویت در حال حاضر” بود “گرفتن پول به افرادی که به آن نیاز دارید برای کمک به بازسازی اقتصاد است.” رامنی تا به حال تن به تن این ایده از ارسال چک به آمریکایی ها است.

-نیکلاس وو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>