مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به موکول کردن کنگره و تعطیلی قرار ملاقات

با استناد به مایکل بسته renomination به عنوان مدیر عامل آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی (USAGM) و دیگر نامزد نه در عمل توسط مجلس سنا به رئيس جمهور تهمت قول به طور یک جانبه موکول هر دو مجلس نمایندگان و سنا و زنگ تفریح قرار ملاقات.

سنا (و خانه) عادی نگه طرفدار forma, gavel, در, gavel از جلسه در حالی که آن را در جلسه برای جلوگیری از زنگ تفریح ملاقات با رئیس جمهور است.

اما در COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور در مورد شکایت مجلس سنا انفعال خود را نامزد.

پوشش کامل از Coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر صنعت

او بسته را renomination به عنوان مثال از یک دلیلی برگزار شد.

USAGM نظارت صدای امریکا که تهمت حمله در کنفرانس مطبوعاتی. او گفت: آنچه که بیرون آمدن از فردا بود “نفرت انگیز است.”

او شکایت کرده است که سنا بود خارج شد تا اوایل مارس و چگونه طرفدار forma جلسات در دولت موقت تا به حال او را مانع از استفاده از زنگ تفریح انتصاب اقتدار.

او گفت: اگر سنا رای ندادند و یا به طور رسمی موکول او خواهد موکول هر دو مجلس سنا و مجلس گفت: pro forma جلسات بودند “ساختگی dereliction وظیفه.” او گفت: شاید هیچ کس تا به حال انجام داده است که قبل از, اما او از رفتن به آن را انجام دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از نامزدها می تواند در برخورد با این بیماری همه گیر اگر آنها نصب شده است و این کشور نمی تواند استطاعت است که انفعال در طول بحران.

“ما در حال رفتن به آن را انجام دهد. ما باید مردم را برای این بحران و نمی خواهید به بازی هر بیشتر بازی های سیاسی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>