مغلوب ساختن پیشی جستن را دوباره شروع تلویزیونی Coronavirus جلسات

گفت: او ممکن است صحبت کردن در مورد چیزهای دیگر’ در 5 p. m. به روز رسانی

رئیس جمهور تهمت و گفت: او قصد دارد دوباره خود را شروع می شود روزانه تلویزیونی coronavirus جلسات به احتمال زیاد آغاز سهشنبه (21 جولای) و در حدود 5 p. m.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن تاپ COVID-19 جلسه حضور

این جلسات به پایان رسید حدود شش هفته پیش اما رئیس جمهور روز دوشنبه گفت که او در حال رفتن به شروع به در آوردن سر از شرکت های دارویی به بحث در مورد پیشرفت خود را بر روی واکسن و درمان و خواسته شده بود توسط یک خبرنگار که آیا این نشانه های بازگشت روزانه جلسات. او صحبت کردن در مورد فاز چهار در بازگشایی این کشور است.

Coronavirus جلسات که اغلب فراتر رفت و COVID-19 به مسائل دیگر و از جمله رئیس جمهور حملات بر مطبوعات در حضور بودند مشاهده شده توسط برخی از منتقدان به عنوان یک COVID-19 جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و رئیس جمهور دوشنبه مطمئنا با تاکید بر قرار گرفتن در معرض این جلسات رو در تلویزیون.

“ما تا به حال بسیار موفق جلسات” او گفت:. “من در انجام آنها و ما تا به حال بسیاری از مردم به تماشای — تعداد رکورد تماشای. در تاریخ کابل تلویزیون — تلویزیون شده است وجود دارد هرگز چیزی شبیه به آن.”

رئیس جمهور با اشاره خوشه در مواردی به عنوان یک دلیل که چرا او نیاز به عقب بر گردیم در مقابل دوربین به بحث در مورد پیشرفت در درمان و پیشگیری است.

“ما تا به حال به این بزرگ flare-up در فلوریدا تگزاس زن و شوهر از مکان های دیگر. و بنابراین من فکر می کنم آنچه که ما در حال رفتن به انجام این است که من شما را درگیر می کنیم و شروع به انجام جلسات آیا آن را بعد از ظهر امروز (20 ژوئیه) یا فردا — احتمالا فردا — و من انجام جلسات” او گفت:.

“من آن را در 5 ساعت مانند ما انجام شد. ما تا به حال خوب حافظه. و بسیاری از مردم به تماشای, و این یک چیز خوب است…. من بحث در مورد این — که من آن را تماس, چین, ویروس, چین طاعون. من بحث در مورد آن و من هم در بحث شاید برخی از چیزهای دیگر.”

او نگفت چه کسانی که چیزهای دیگر ممکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>