مغلوب ساختن پیشی جستن در بالا را دارا حقوق و دستمزد می تواند با ارسال امواج به سنا مسابقه

نظر

رئیس جمهور تهمت های اخیر حمله به 8 میلیون دلار حقوق و دستمزد را دارا مدیر عامل جف Lyash غیر منتظره بود و می تواند تاثیر آمریکا مسابقه که در آن سفیر سابق بیل Hagerty سیاهی حمایت خود را از تهمت و وعده حمایت کامل خود را برای سیاست.

بازنشستگی سن. لامار الکساندر با صدور بیانیه ای انتقادی از کارکنان کاخ سفید “پخش اطلاعات نادرست است.” الکساندر ذکر نکرده تهمت با نام بود اما مغلوب ساختن پیشی جستن نه کارکنان خود را که در طول بحث این موضوع از تریبون کاخ سفید newsroom.

Hagerty, مانی Sethi و دموکرات جیمز Mackler خواسته خواهد شد که موضع خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

Sethi با صدور بیانیه ای در تاریخ 10 آوریل گفت: “رئیس جمهور تهمت درست است که TVA مدیر عامل باعث می شود بیش از حد. کنگره نیاز به مالیات بر ارزش افزوده و مدیران اجرایی آن به بالا و پایین خط بیشتر پاسخگو به ratepayers که مالیات دهندگان.”

TVA را Lyash است که در واقع بسیار لذت بخش تر از رهبر بیل جانسون بود و رسیده به دره گروه نادیده گرفته شده توسط جانسون. در حالی که مالیات دهندگان ممکن است پای این لایحه را دارا است ratepayers که این لایحه پرداخت. وجود دارد تفاوت چندانی با یک ratepayer و مالیات دهندگان. حتی امروز را دارا نمی خواهد فاش حقوق و دستمزد از دولت جدید روابط رهبر دوستان Ellers.

Lyash حقوق و دستمزد معتبر است موضوع برای کنگره نامزدها به بحث در مورد. TVA همچنان به نگه داشتن بسته مدیره جلسات کمیته با وجود قانون برای توقف آن توسط مظنونان حمله به دانشگاه hatebreed و استیو کوهن. Sethi گفت: این جلسات باید عمومی شود. Hagerty است و نه اعلام یک موقعیت.

از توافق اولیه برای غرب ناکسویل/ناکس بخشداری برگزار شد توسط مارتین دانیل خواهد بود بین تاجر ادی Mannis, 61 که صاحب اعتبار و پاک کننده ها و جینا اوستر, 51, که فرار ناموفق برای Knox County هیئت مدیره مدرسه در سال 2012 برابر داگ هریس. جیم کورکوران انصراف خود را از نامزدی.

Mannis که زد برای شهردار در سال گذشته یک رکورد مشارکت مدنی – از جمله اینکه صندلی فرودگاه اقتدار و افتخار جانبازان – و به وضوح بهتر شناخته نامزد شده است.

برخی از Mannis مخالفان به چالش کشیده Mannis را GOP اعتبار اما شد خواهد ایران دولت رئیس اسکات طلایی که اشاره کرد که Burchett جاکوبز و دولت از سوی دیگر ، ریچارد بریگز به حال vouched برای Mannis’ ایران با وفاداری. Mannis اتحاد رای دادند و در 15 دلاری مقدماتی از سال 1992.

هر دو Mannis و اوستر به طور منظم و وفادار رای دهندگان در هر زمان وجود دارد این است که یک انتخابات. نامزد حزب دموکرات ویرجینیا, کوچ, 55, یک رای دهندگان به طور منظم بیش از حد. اما وقتی که می آید به حزب مقدماتی او رای دادند در شش انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه از جمله آگوست 2018 و تنها چهار دموکراتیک مقدماتی.

کوچ کرده است نه رای به عنوان اغلب به عنوان Mannis و اوستر. قبل از 2016, او تا به حال نه رای دموکراتیک اولیه از سال 2002. اما دموکرات ها را مورد سوال نیست اعتبار خود را به عنوان آنها احتمالا فقط خوشحال به هر نامزد به خصوص یکی است که یک وکیل در شرکت اعتماد. این خواهد بود که یک رقابت مسابقه در هر دو اوت اولیه و نوامبر انتخابات عمومی.

شهردار Indya Kincannon نمی خواهد که رسمی بودجه آدرس در آوریل 24, اما را تعیین می کند یکی دیگر از راه را به او اعلام بودجه پیشنهادی آن روز با توجه به کریستین Farley, شهرستان, مدیر ارتباطات.

جیکوبز را لغو کرده است بودجه خود را ارائه در دانشگاه جانسون در مارس 1 و تسلیم خواهد شد آن را به یک روز دیگر در ماه مه یا ژوئن 1, زمانی که او نیاز به آن را برای شهرستان کمیسیون. تحولات با COVID-19 و احتمالی بازگشایی کسب و کار تاثیر می گذارد چه محل او را انتخاب می کند.

دانشگاه تهران در گفتگو با سوزان Kuo از دانشگاه کارولینای جنوبی دانشکده حقوق به آینده دانشگاه تهران دانشکده حقوق در دین. Kuo مطرح شد در شرق تنسی است.

بازنشستگی دین ملانی ویلسون را بدست آورده $311,000 یک سال است. پیچیده برای مقابله با این واقعیت است که Kuo است و بن به معنی همچنین یک استاد حقوق را باید در جایی قرار داده شده در دانشگاه تهران به منظور Kuo به حرکت می کند.

تولد

آوریل 12: Knoxville, وکیل کارل Eshbaugh 72. کارول تاجر است 69. UT متولی صندلی جان کامپتون است 59. KUB کمیسر جان Worden است 50. Knox County, انتخابات, کمیساریای باب بومن است 51.

مارس 13: سابق مدرن عرضه جمهور و KUB رئیس هیئت مدیره سرعت رابینسون است 62. کارول Overholt همسر دکتر باب Overholt است 79.

14 آوریل: دولت سابق نماینده شهرستان و عضو شورای نگهبان اخبار مقاله نویس باب بوکر 85 است. پرستیژ پاک کننده مالک سابق شهرداری و نامزد فعلی ایران با دولت نماینده نامزد ادی Mannis است 61. بوکر شد اولین آفریقایی-آمریکایی به نمایندگی از Knox County در دولت و قوه مقننه منتخب در سال 1966.

مارس 15: Gus Kampas است 83. حداکثر رمزی است 86. وکیل سابق انتخابات کمیسر دنیس فرانسیس است 74. وزیر امور خارجه سابق کالین پاول است 83.

مارس 16: راشل Hixson همسر قاضی Kyle Hixson است 32. کیت Goodwin, مدیر عامل شرکت شرق تنسی بیمارستان کودکان است 68.

مارس 17: کارولین جنسن 82. هیو هایت و جان Coykendall 77. قاضی کریستی دیویس 47. سابق, Knox, مجلسی, رهبر ریچارد Cate 70 است.

آوریل 18: Knoxville, وکیل راب Quillin است 47. Bearden محله رهبر تری فاکنر 77. تاجر تاد Cox جونیور 58. William E. Haslam جونیور پسر سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam است 35. چوب پنبهای بروکس است 75.

ویکتور Ashe سابق ناکسویل شهردار سابق و سفیر ایران در لهستان. او مقاله نویس برای خریداران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>