تلاش آیک عشق و ساندویچ

در حالی که من به طور کلی بیزار به نظر ساندویچ از زنجیره ای ملی برای بهترین ساندویچ در هوستون, لیست, من هنوز هم می خواهید به سعی کنید از هر جایی که باعث می شود یک نقطه از گر چه هنر بزرگ hoagies. کالیفرنیا زنجیره آیک عشق و ساندویچ دوم چنین جایی است که باز در هوستون من سعی کردم در این چند ماه گذشته. دیگر بود و پر زرق و برق مندوسینو مزارع.

بر خلاف مندوسینو را قطعا foodie, زیبایی, Ike را بیشتر شبیه به یک کلاسیک زیر فروشگاه. نسبتا جدید ارتفاع محل (1051 ارتفاعات بلوار) ساده است فقط یک غول مدیره ساندویچ پشت پیشخوان یک دانش سطحی از میز و صندلی در داخل و در پاسیو و نمک و فلفل/نوشیدنی منطقه است. این روش بدون زواید ندارد اما معنی خود را ساندویچ ساده هستند. کاملا مخالف در واقعیت است.

اولین آنها بسیاری از ساندویچ در منو 35 با شمارش من اگر شما از جمله make-your-own انواع. بسیاری از افراد مشهور و ورزشکار نام به عنوان متنوع به عنوان استیو جابز و سالی سوار. وجود دارد بدون چربی نسبت به مزه تند و تند در بسیاری از ساندویچ که به نظر می رسد به تناسب خوبی در اینجا در تگزاس است. در هوستون آنها یک زن و شوهر که از ویژگی های Pinkerton کباب و وجود سس BBQ در بسیاری از ساندویچ.

من انتخاب خانه داری à ترویس عمدتا به دلیل من فکر کردم این امر می تواند خنده دار به همسر من بگویید من تا به حال خانه داری à ترویس در ناهار. آن نمی شد.

اما همچنین به این دلیل آن است که در خوار لیست 100 چیزهایی که برای خوردن قبل از شما بمیرم. هر ساندویچ را در این لیست به نظر می رسید ارزش امتحان کنید و آن را قطعا بود.

خدمت در انتخاب نان — من تصمیم خود را “جهان معروف هلندی” — آن است که بسته بندی شده با حلال مرغ, سوئیس, پنیر چدار و فلفل جک, عسل, عسل و خردل (نه تایپی) و سس BBQ. شما می توانید کاهو و گوجه فرنگی و همچنین, اما من اجتناب گوجه فرنگی.

چیزی که ظروف سرباز یا مسافر است که مسئولیت رسیدگی به. آن را بزرگ و گرم و مملو از چیزهای که به ناچار می افتد به برخی از درجه در حالی که مصرف می شود. این یک اشکال است. برخی از بهترین ساندویچ هستند که شما به سختی می توانید دست و پنجه نرم. خوشبختانه هلندی نان برگزار شد با هم به خوبی و بدون بودن دشوار است.

از خانه داری است که بسیار شیرین و ساندویچ. عسل به همراه عسل خردل به علاوه شیرین-ish سس قطعا تاثیر گذار است. اما نه دسر. وجود دارد مقدار زیادی از غنا و تانگ از پنیر و همچنین مورد پسند earthiness از مرغ که از آن بیرون آمده به مراتب متعادل تر است که من ممکن است حدس زده اند.

این یکی از کسانی که فیلم رو خوردن با وجود نیات. آن را عظیم 1,050 کالری و هدف من این بود که به مصرف نیم, اما, خوب, چیزهای اتفاق می افتد. هر نیش نشان داد لایه طعم و من واقعا تا به حال هیچ تمایل به متوقف شود. به عنوان مثل من خرد آن است.

Ike را کمی مانند یک واقعا پیچیده مترو. آن را سریع و ساده است اما طعم روشن و غنی و ساندویچ ها چیزی جز عادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>