تلاش برای کاهش مواد غذایی اجرا می شود ؟ در اینجا این است که چگونه به خود را تولید طولانی

همانطور که شما به حداقل رساندن سفر به مواد غذایی به وحی عمل کروناویروس “امن تر در خانه” و “اجتماعی فاصله” رشته, انتخاب میوه ها و سبزیجات با طولانی ترین عمر را حس می کند بیشتر از همیشه.

وجود دارد هیچ نقطه ای در خرید محصولات تازه که نمی خواهد آخرین تا زمانی که شما به restock یخچال.

بنابراین در حال حاضر فقط به عنوان من بررسی تاریخ بر روی تخم مرغ و شیر به خرید آنهایی که خواهد آخرین طولانی ترین, من آغاز شده به دنبال hardiest میوه ها و سبزیجات مانند سیب و کلم و هویج.

از همه مهمتر من تحقیق کرده ام چگونه برای ذخیره همه نوع از تولید آن را به آخرین تا زمانی که ممکن است.

چگونه من نمی دانم شما نباید فروشگاه میوه ها و سبزیجات با هم در crisper کشو? یا که بسته بندی کرفس در فویل آلومینیوم کمک می کند تا آن را تازه ماندن تا یک ماه ؟

پر جنب و جوش مشاوره با نشویل نویسنده کتاب آشپزی و منظم Tennessean نویسندگان Tammy Algood به همراه داشت برخی از با ارزش کلاهبرداری از تجارت به طول عمر از تولید و به حداقل رساندن ضایعات مواد غذایی در طول همه گیر و فراتر از آن.

► مردم نیاز به غذا و بنابراین من آمد به کار’: تنسی خواروبار کارگران نگه داشتن قفسه های انبار

راهنمایی برای نگه داشتن تولید, تازه,

فروشگاه میوه ها و سبزیجات به طور جداگانه. ذخیره سازی آنها را با هم صدمه دیده می تواند هر دو. “هر یک از آنها را از یک گاز است که مخل به دیگر” Algood گفت.

اگر شما یک یخچال با دو crisper زیر شلواری, شما باید نگه داشتن میوه در یک و سبزیجات در دیگر Algood گفت. اگر نه حفظ تولید در تولید کیف از مواد غذایی و قرار دادن یک مانع فیزیکی بین دو کیسه در فضای مشترک.

اجتناب از شستن و خرد کردن تا زمانی که شما آماده برای استفاده از میوه و یا سبزیجات. به جز کاهو و سایر سبزی های برگ دار که Algood می گوید باید misted و سپس ذخیره شده در پلاستیک در یخچال و فریزر به عنوان به زودی به عنوان شما به خانه با آنها.

نگهداری موز رسیده با آنهایی که سبز سرعت رسیدن روند از آنهایی که سبز. مگر اینکه شما می خواهید همه آنها را رسیده و در پس آن بهتر است برای نگه داشتن آنها را از هم جدا, او گفت:. اگر شما می خواهید به کم کردن سرعت رسیدن قرار دادن موز در یخچال خوب است.

“آنها ممکن است unappetizing به دنبال با سیاه پوست, اما مهم نیست که برای طعم و مزه است. من یخ آنها بیش از حد” او گفت:. شما می توانید یخ با یا بدون لایه برداری.

بری Burnette صاحب نشویل را تولید جای خود توافق کردند که برودتی موز یک راه خوب برای گسترش زندگی خود را. “من تا به حال یک مشتری بود که در سال, که گفت که او او پیچیده موز در فویل آلومینیوم و نگهداری آنها در یخچال و فریزر برای یک ماه. پوست همه سیاه و سفید اما موز هنوز خوب,” او گفت:.

سبزیجات به خصوص هویج, کلم بروکلی و کلم, خواهد آخرین طولانی ترین اگر ذخیره شده در یک کیسه پلاستیکی یا ظرف در crisper از یخچال خود را.

قارچ های ذخیره شده در یک کیسه کاغذی در یخچال و فریزر. کیسه های پلاستیکی تمایل به سبب کپک زدن.

برای نگه داشتن کرفس تازه تا زمانی که یک ماهبسته بندی آن را در فویل آلومینیوم و نگه داشتن آن در یخچال سبزی crisper. “جلوگیری از پلاستیک” Algood گفت.

کلم بروکلی باید پیچیده شده در پلاستیک و یا ذخیره شده در یک کیسه پلاستیکی در یخچال و فریزر.

شما می توانید نگه دارید شرکت آوکادو در یخچال برای چند هفته و سپس آنها را به رسیدن در دمای اتاق برای یک زن و شوهر از روز. و یا نگه داشتن آنها را در مبارزه تا زمانی که آنها رسیده و سپس آنها را در یخچال برای حفظ آنها را تا زمانی که شما آماده خوردن است.

برگ سبزی نیاز به رطوبت و تمایل به پژمردگی. بهترین راه حل این است که “غبار آنها را و آنها را تکان خشک” Algood گفت. قرار دادن سبزی در یک کیسه پلاستیکی با یک تکه کاغذ حوله داخل قبل از ذخیره سازی در تولید کشو.

دو تا از شکننده ترین میوه های تمشک و هلو. Algood نشان می دهد برودتی آنها را در یک لایه برای به حداقل رساندن کبودی. با تمشک انجماد است یک گزینه خوب بیش از حد.

“ایستاده (asparagus) در آبمانند تنظیم گل ها و پوشش ها با کیسه های پلاستیکی” Algood گفت. ذخیره آنها را در یخچال و فریزر و آنها می تواند 10 روز گذشته اگر شما تغییر آب هر روز دیگر.

جعفری و گیاهان دیگر می تواند آخر هفته اگر شما آنها را در یک ظرف شیشه ای با یک اینچ یا دو آب پوشش با یک کیسه پلاستیکی امن با یک باند لاستیکی و ذخیره در یخچال.

“هر شیشه به کار خواهد کرد و شما می توانید این کار را با هر گیاه” Algood گفت. “چه شما انجام می دهند این است که شما در حال ساخت یک گلخانه. اما ترفند این است برای تغییر آب هر روز یا دو.”

گوجه فرنگی نباید در یخچال به دلیل دمای پایین و خنک تاثیر منفی خود را در طعم و مزه و قوام. Algood می گوید به “ذخیره آنها را در دمای اتاق با ساقه به طرف بالا (درست مثل آن رشد می کند در تاک) چون شانه می کبودی در غیر این صورت منجر به هدر.”

نگه داشتن سیب زمینی خارج از یخچال. تبرید لازم نیست. آن را نیز تبدیل نشاسته در سیب زمینی به شکر آنها را شیرین. سیب زمینی باید ذخیره شده در یک محل تاریک مانند یک شربت خانه و نباید قرار داده شده در کنار پیاز Algood گفت.

“سیب زمینی و پیاز باید هرگز ذخیره می شود با هم. هر یک از آنها را از یک گاز است که گاز خود را عمر,” او گفت:, و اضافه کرد که پیاز می تواند ذخیره شده در یخچال یا در دمای اتاق.

► یک راه جدید برای جمع آوری: چگونه به میزبان یک مهمانی شام در حالی که ماندن ‘امن تر در خانه’

‘فروشگاه با قصد’

“فروشگاه قصد; تنها خرید آنچه شما برنامه ریزی برای خوردن بنابراین شما کمتر احتمال دارد به اجازه میوه و سبزیجات تازه به زباله” Davidson County Tennessee فرمت سرویس خانواده و مصرف کننده علوم عامل الیزابت ساندر گفت.

او پیشنهاد استفاده از یک کیسه فریزر را به صرفه جویی در آنچه که شما نمی خورید. “توقف تولید تازه و شسته شده و خرد شده و حتی چاشنی برای پخت و پز آسان بعد.”

میوه ها و سبزیجات با قدرت ماندن

راستش سیب ممکن است کامل میوه. آنها خوب برای شما بچه ها به طور کلی مانند آنها; آنها مقرون به صرفه و آسان به غذا خوردن حمل و نقل آسان; و آنها می تواند در شرایط نخست به صورت هفته در یخچال و فریزر خود را.

سیب بالا طول عمر, لیست, اما دیگر طولانی مدت گزینه های مرکبات مانند گریپ فروت و پرتقال و سبزیجات مانند کلم و کلم بروکلی, هویج, گل کلم, پیاز, و, سیب زمینی است که می تواند تاریخ و زمان آخرین هفته است.

با توجه به حداکثر Teplitski تولید انجمن بازاریابی ارشد علوم افسر یخچال و فریزر بهترین محیط برای بسیاری از تولید اما خشک و خنک زیرزمین یک گزینه خوب برای ذخیره سازی آیتم های مانند سیب زمینی شیرین و میوه های خانواده مرکبات, کلم, هویج چغندر سیب زمینی سفید هندوانه و سیب است.

رسیدن خانم ارزان در 615-259-8282 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/mscheap و در Tennessean.com/mscheap و در توییتر @Ms_Cheap و گرفتن او را هر پنجشنبه در ساعت 11 صبح در WTVF-کانال 5 “صحبت از شهر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>