TSSAA قصد دارد در فصل فوتبال; محدودیت شامل ماسک صورت در بازی های

مورفریزبورو – این TSSAA مدیره از کنترل منتقل پیش با یک طرح احتمالی برای فوتبال دبیرستان فصل چهار شنبه همراه با یک لیست از محدودیت اگر بازی هستند.

.

اقدامات ایمنی شامل دما چک برای ورزشکاران و مربیان و پرسنل و همچنین یک نیاز از ماسک صورت در حوادث محدود و حضور در حوادث.

گزینه 2-هیبرید طرح به اتفاق آرا مورد تایید برای فوتبال در این جلسه در Siegel دبیرستان. این طرح قرار داده شده در جدول فقط روز پیش پس از سه گزینه های دیگر شده بود مورد بحث قرار قبلی چند هفته.

این شامل هشت بازی به طور منظم فصل و چهار هفته برگشتی اما نگه می دارد و انعطاف پذیری برای باز کردن پتانسیل برنامه ریزی تغییرات و تاریخ شروع.

این مدل هیبرید اجازه می دهد تا TSSAA به, هفته به هفته نقشه راه. طرح حساب برای این احتمال که تیم قادر خواهد بود برای شروع تماس شیوه در تاریخ است که آنها برنامه ریزی شده اتفاق می افتد.

که گزینه تعریف نمی کند روشن تاریخ شروع فوتبال اما برگ گزینه های باز بسته به رژیم صهیونیستی است. بیل لی دفتر اعطای اولیه معافیت از اوت. 29 وضعیت اضطراری که شامل هیچ تماس های ورزشی.

این هیئت همچنین رای در یک, دختران, فوتبال, طرح احتمالی که برای این فصل شروع به سپتامبر. 7 با postseason آغاز Nov. 11-14 باید فصل نمی تواند برای شروع در زمان. تیم های که بازی نمی حداکثر تعداد بازی و حذف از postseason می توانید بازی بازی های اضافی.

“به وضوح ورزشی را نگاه متفاوت در این سال” TSSAA مدیر اجرایی برنارد Childress گفت: در این جلسه. “ما باید انعطاف پذیر و درک کنند که ما در یک وضعیت منحصر به فرد. ما در تلاش هستیم تا بهترین تصمیم برای افراد جوان است.”

از اوایل ماه جولای: TSSAA ارائه سه گزینه برای بالا مدرسه فوتبال برنامه پلی آف این فصل

بیشتر: TSSAA می افزاید: فوتبال, فوتبال دختران COVID-19 احتمالی طرح را به جلسه هیئت مدیره

بیشتر: چرا TSSAA معتقد است بالا مدرسه فوتبال دختران فوتبال را می توان در ایالت تنسی این سقوط

در هیبرید, فوتبال, مدل, تیم باید کامل یک عادت دوره و سه هفته از تمرین قبل از هر مسابقه. به عنوان تقویم پیشرفت منطقه بازی خواهد شد نقل مکان کرد و بعد از آن تاریخ و به جای باز کردن خرما یا غیر-منطقه بازی به عنوان لازم است.

برای مثال اگر تماس با ما تمرین نمی کند شروع Aug. 3 پنج منطقه بازی تحت تاثیر قرار خواهد در هفته 1 و تحت فشار قرار دادند به هفته 7 تا 10 بسته به باز خرما یا nonregion بازی. اگر تماس با ما تمرین نمی کند شروع Aug. 10 وجود خواهد داشت 13 بازی را تحت تاثیر قرار در 2 هفته.

این هیئت همچنین گذشت یک حرکت از دستورالعمل های ایمنی است که اجرا خواهد شد در طول فصل پاییز ورزش و تاثیر می گذارد, همه, ورزش, پورنو با یک گروه پشتیبانی و باند و همچنین دیگران درگیر در این فعالیت ها است.

گنجانده شده در این دستورالعمل:

• بازیکنان و مربیان و پرسنل را به یک دما را بررسی کنید قبل از تمرین در هر روز است. هر فرد با متوسط 100.4 یا بالاتر مورد نیاز خواهد بود برای رفتن به خانه بلافاصله و نمی تواند بازگشت بدون منفی COVID-19 آزمون و یا تایید از یک دکتر که متوسط نبود علت COVID-19.

• هیچ مربی بازیکن و یا پرسنل می تواند به رقابت بدون COVID-19 تکميل گرديد.

• وجود خواهد داشت هیچ scrimmages, jamborees یا هفت در هفت مسابقه. Scrimmages باید محدود به intrasquad.

• طرفداران ورود به یک مرکز باید درجه حرارت گرفته شده (با استثنا به کودکان داده می شود 2 و جوان). همان دستورالعمل که در محل هستند برای بازیکنان و مربیان باقی می ماند. متوسط چک لیست باید برجسته نوشته شده.

• عضو مدارس باید نیاز به طرفداران به سایش پوشش صورت در حالی که حضور در این رویداد.

• مخفف امتیاز نخواهد بود ممنوع خواهد شد, دلسرد, با گزینه های است که اطمینان اجتماعی فاصله توصیه می شود.

• مربیان باید تکمیل NHFS COVID-19 دوره آن را رایگان ارائه خواهد شد.

• در حالی که هیچ رقم دقیق تعیین شد, مدارس خواست شد به ارائه محدود صندلی (از 1/3 تا 1/4 ظرفیت) در حوادث مناطق ارسال شد که در دسترس نیست.

یک شب نیز گذشت که هر تیمی قادر به بازی یک postseason مسابقه با توجه به COVID-19 خواهد رسانید. هر یک به طور منظم فصل بازی با این سناریو در نظر گرفته می شود هیچ-مسابقات.

مجازی تحصیل نیز خطاب با هیئت مدیره تصویب یک حرکت اجازه می دهد تا دانش آموزان بودند که حضور در مدرسه عملا هنوز قادر به شرکت در دو و میدانی.

Childress اذعان کرد که بازیکنان و مربیان و هواداران نگران قطعی تاریخ شروع به فوتبال اما این سازمان به وضوح به نفع هیبرید طرح قبل از رای دادن.

“مربیان و تیم ها نمی توانید هر چیزی دیگر از آنها در حال انجام در حال حاضر به هر حال (با فرماندار محدودیت),” او گفت:.

او همچنین گفت: “هیچ بازی شطرنج” در بین TSSAA و دفتر والی و دو مشغول به کار بودند “دست در دست” در زمانی که قادر به شروع فوتبال و فوتبال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>