TSSAA ارائه سه گزینه برای بالا مدرسه فوتبال برنامه پلی آف این فصل

دبیرستان فوتبال نمی خواهد در زمان شروع در تنسی است. اما TSSAA ارائه سه گزینه که شامل کوتاه فصل با دولت قهرمانان هنوز هم تاج.

TSSAA مدیر اجرایی برنارد Childress ارائه گزینه های جمعه هیئت کنترل.

تحت COVID-19 وضعیت اضطراری سفارش رژیم صهیونیستی است. بیل لی تمدید از طریق Aug. 29 تماس های ورزشی محدود است. برای TSSAA که شامل فوتبال, فوتبال, بسکتبال و کشتی کج.

اولین شب جمعه از فوتبال بود و در اصل مجموعه ای برای Aug. 21. در زیر هر سه برنامه تمرین فوتبال با تماس با ما می تواند بازگشت Aug. 30 اگر اضطراری جهت برداشته شده است با اولین بازی در سپتامبر. 18. مسابقات قهرمانی باقی خواهد ماند Dec. 3-5.

هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود چهارشنبه. هیئت مدیره خواهد reconvene 8 جولای و می خواهد یک برنامه در محل توسط پایان ماه ژوئیه.

اولین گزینه این است که هفت بازی فصل به طور منظم با به طور منظم 32-تیم من بخش حذفی براکت و عادی براکت برای بخش II. TSSAA خواهد تنظیم منطقه برنامه.

تیم های که نمی توان برگشتی می تواند بازی دو بازی های بیشتر.

گزینه دوم این است که هشت بازی فصل به طور منظم با 16 تیم من بخش حذفی براکت و عادی براکت برای بخش II. تنها منطقه قهرمان و نفر دوم را برگشتی به جای چهار تیم برتر در هر بخش منطقه است.

این TSSAA خواهد تنظیم منطقه برنامه و بازی های حذفی شروع خواهد Nov. 13.

گزینه سوم این است که نه بازی فصل به طور منظم با هشت تیم حذفی براکت برای بخش اول و بخش دوم. تنها منطقه قهرمان خود را به پلی آف در بخش I.

مدارس را خود برنامه فعلی با شروع هفته 5 سپتامبر. 18 و سپس بازگشت به بازی بازی های هفته 3 بازی در نوامبر. 6 هفته و 4 بازی در نوامبر. 13. برگشتی را شروع Nov. 20.

“من دوست دارم هر سه آنها. من با دیدن علامت + و منفی برای هر سه,” اوکلند مربی کوین Creasy گفت. “اما با این حال گفت: در نهایت TSSAA و هیئت مدیره از کنترل در حال رفتن به برخی از تصمیم گیری های دشوار. امیدوارم آنها دریافت ورودی از نه فقط مدیران و مردم بر روی تخته, اما امیدوارم آنها صحبت خواهد کرد به مربیان هستند که در اطراف بازیکنان بیش از هر کسی است.”

وجود دارد گزینه چهارم در نظر گرفته شده بدون قهرمانی دولتی اما Childress گفت که هیچ کس تا به حال واقعا تحت فشار قرار دادند که ایده. در زیر این گزینه این فصل شروع می شود در سپتامبر. 18 با برنامه است و پس از آن تیم خواهد به عقب بروید و انتخاب کنید تا بازی های دیگر به جای داشتن یک postseason.

“به نظر من آن است که من می خواهم نگاهی به هشت بازی” ممفیس آکادمی علوم سلامت مربی تیم فوتبال Cedric میلر گفت. “اگر ما تنها هفت بازی این بدان معناست که برای من در منطقه من از دست دادن یک بازی لیگ زیرا ما هشت تیم در منطقه ما در 2A. بنابراین من ترجیح دادم بالا و سپس رول که راه به جای مصرف برخی از بازی های لیگ. که چگونه از آن بود زمانی که من در دبیرستان در اینجا در ممفیس به هر حال آنها تنها در زمان بالا دو خارج از منطقه است. … ما باید برای رسیدن به برخی از نوع تصمیم گیری و با آن چوب و ببینید که چگونه از آن می رود.”

برای برخی وجود دارد بزرگتر پرسش پاسخ.

“من می دانم که مردم پیشرو انجمن ما خیلی بیشتر دانش از من اما من نا امید شده بود گوش دادن به هیئت های کنترل جلسه به عنوان من فکر می کنم ما صرف مقدار زیادی از زمان در تلاش بر نحوه شروع و بحث های زیادی در جریان بود که چگونه ما می پایان” Peabody مربی تیم فوتبال شین جاکوبز گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از چه ifs’ به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد هنگامی که فصل شروع می شود و ما لازم نیست که پاسخ به این سوالات. من فکر می کنم کسانی که فقط به عنوان مهم به عنوان پرسش از چگونه برای شروع است.”

زمانی که TSSAA مرده از پایان دوره در دوشنبه تیم می توانند رزومه مطبوع و وزنه برداری, اما آنها می توانند تماس نزدیک فعالیت ها از جمله 7-در-7 مسابقات.

TSSAA دستیار مدیر اجرایی علامت ریوز گفت او شده است در ارتباط با فرمانداری در مورد قرار دادن TSSAA در همان رده به عنوان کالج و حرفه ای ورزش تا این محدودیت در تماس خواهد نمی شود.

منظم-فصل برنامه برای فوتبال و فوتبال دختران تنها سقوط ورزش را تحت تاثیر قرار است. دختران بازی فوتبال تعیین شده بود به شروع Aug. 17.

“عبور از شهرستان گلف و والیبال می تواند همچنان به دنبال TSSAA تقویم و شروع فصل خود را به عنوان آنها را از هر گونه دیگر در سال” Childress گفت.

صلیب کشور و والیبال می توانید شروع به تمرین در تاریخ 27 ژوئیه با بازی شروع Aug. 17. گلف می توانید شروع به تمرین جولای 13 با شروع مسابقات در جولای 27.

Childress توصیه می شود گسترش فوتبال دختران فصل چند هفته و بازی مسابقات قهرمانی کشور در تاریخ بعد به طوری که بازیکنان یک فصل کامل.

“در این مرحله همه ما باید انعطاف پذیر و درک آن منحصر به فرد است و شرایط” دانشگاه مدرسه جکسون مربی تیم فوتبال Paul Conway گفت. “آن است که رفتن به تغییر دهید, آنچه ما انجام می دهند از طریق تابستان است. آن را خسته کننده است اما وجود دارد برخی از نور وجود دارد. مهم این است که این پتانسیل می دانیم که تمام این آموزش که ما می رویم به انجام وجود دارد یک نور در انتهای آن است.”

رسیدن به مایکل Odom در [email protected] یا 731-425-9754. او را دنبال کنید در توییتر @JSWriterMichael.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>