ترنر و مقامات محلی صحبت مدارس شهرستان خدمات و بیمارستان ها در COVID-19 روز رسانی

شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی که هوستون در بخش بهداشت و درمان بود گزارش 884 جدید COVID-19 موارد و هفت اضافی مرگ و میر ناشی از کروناویروس در شهر هوستون قرار دادن هوستون تجمعی مورد تعداد در 36,985 و شهر مرگ و میر در 329.

این شهرستان هریس عمومی وزارت بهداشت گزارش روز دوشنبه که هوستون و بقیه شهرستان ها باید ثبت یک ترکیب 57,095 موارد COVID-19 و 544 کل مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

شهردار بار دیگر بر اهمیت کاهش گسترش COVID-19 استفاده از ماسک در تمرین های اجتماعی فاصله مکرر شستن دست و محدود کردن سفر در طول ماه ژوئیه به منظور کاهش نرخ COVID-19 مورد رشد به طوری که تماس با ردیاب بهتر می تواند پیگیری کردن افراد در معرض coronavirus و به طوری که از آن خواهد شد بیشتر احتمال دارد که کودکان و نوجوانان منطقه می توانید به بازگشت به مدرسه با خیال راحت در ماه های آینده.

“این ماه من درخواست مردم بسیار عمدی بسیار متمرکز” ترنر گفت.

در بعد از ظهر دوشنبه شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو و شهرستان بهداشت عمومی سازمان دکتر Umair شاه با ارسال نامه ای به تمام superintendents از مدارس در شهرستان هریس ترغیب آنها به دنبال به تازگی صادر شده و راهنمایی از تگزاس سازمان آموزش و پرورش مدارس اجازه می دهد برای به تاخیر انداختن فرد در آموزش برای اولین بار در هشت ماه از سال تحصیلی و هنوز هم بودجه دریافت.

هیدلگو و شاه نیز خواسته منطقه superintendents به رفتن بیشتر از چای دستورالعمل های پیشنهادی با لغو تمام فعالیت های فوق برنامه حداقل تا ماه اکتبر با این امید که کمتر فرد-به-فرد تعامل در مدارس می تواند منجر به کمتر coronavirus عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در جامعه است.

“ما باید به مقابله با این واقعیت است که به منظور یادگیری و رشد دانش آموزان باید سالم و امن است. این بدان معناست که نه تنظیمات دلخواه خرما برای بازگشایی مدارس که ارائه نادرست امید تاریخ این ویروس می کند به رسمیت نمی شناسد و یا احترام” هیدلگو و شاه نوشت.

کارول ماهی, مدیر هوستون عمومی آثار بخش در زمان تریبون به درخواست Houstonians برای درک خود را در مورد تاخیر در خدمات شهری با توجه به فشار که COVID-19 قرار داده شده در بخش نیروی کار. به وضوح غلبه بر احساسات ماهی استفاده اظهارات او به تتم دو شهرداری و کارکنان هر دو از اعضای عمومی با این نسخهها کار تیم که درگذشت COVID-19 عرض طول 24 ساعت در پایان هفته گذشته است.

“هر دو منطق و آمار به من گفت که ما باید انتظار می رود به از دست دادن یک همکار در این بیماری همه گیر. زمانی که این آمار تبدیل نام آن را تبدیل به شخصی” ماهی گفت.

ماهی توضیح داد: اولین بار است که COVID-19 قرار داده شده در بخش با توجه به این واقعیت است که اکثریت قریب به اتفاق آثار عمومی کارکنان باید در جامعه به منظور ارائه Houstonians با خدمات آنها نیاز دارند.

“ما اجازه داده از راه دور که در آن ما می توانیم. اما برای حدود 3000 یا 4000 نفر از کارکنان راه دور فقط یک گزینه نیست. آن را ممکن است برای اجرای یک گیاه درمان از دفتر خانه خود و یا به unclog طوفان آب لوله تخلیه از اتاق نشیمن خود را” ماهی گفت: قبل از آشکار است که بیش از 5 درصد از کارکنان در حال حاضر کار نمی کند چرا که آنها در قرنطینه.

Dr. David Persse shared this chart that shows a tiny decrease in COVID-19 positivity rate in Houston during Monday's press conference.

دکتر دیوید Persse مشترک این نمودار نشان می دهد که, کوچک, کاهش COVID-19 رای مثبت در هوستون در طول روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

تصویر هوستون در بخش بهداشت و درمان

دکتر دیوید Persse از هوستون در بخش بهداشت و درمان مشترک داده های جدید نشان می دهد که کاهش در مثبت شدن نرخ COVID-19 آزمون در هوستون البته با کمتر از 1 درصد از این شهر اوج 25.9 درصد در جولای 5. “خیلی زود است که نشان می دهد که این است که واقعا یک مسطح منحنی” Persse گفت: از این کاهش دهد.

Persse همچنین صحبت در مورد چگونه اخیر ثبات در COVID-19 میزان بستری شدن در تگزاس و مرکز پزشکی عضو بیمارستان در منطقه هوستون بیشتر خوب است ولی عالی نیست, اخبار تشبیه دولت TMC بستری شدن در بیمارستان به سرعت اتوبوس مدرسه.

“ما در حال تسریع کنه اما ما هنوز 100 کیلومتر در ساعت…این زمان برای ما به ما پا به ترمز” Persse گفت: التماس که Houstonians “در حفظ و انجام همه چیز را که ما انجام می دهیم که ما می دانیم که کار می کند” برای جلوگیری از COVID-19 از نعل در حال اجرا از طریق شهرستان مانند آن را تا بیش از دو ماه گذشته.

“همه این ها قابل پیشگیری است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید