ترنر نشان می دهد دیوار از شرم و می پرسد ابوت برای ابزار خود را پشت

هوستون شهردار سیلوستر ترنر یک بار دیگر خواسته رژیم صهیونیستی است. ابوت به عقب توانایی برای مقامات محلی را جارو سفارشات برای کمک به کررل گسترش coronavirus پس از آشکار اولین inductees به شهر را دیوار شرم برای COVID-19 rulebreakers در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

ترنر اشاره کرد که چگونه از این توانایی برای شهرداران شهرستان و شهرستان قضات را گسترده ماندن در خانه سفارشات در اوایل ماه از COVID-19 بحران مکاتبه با زمانی که تگزاس دیدم نسبتا کم مورد بستری و اعداد به عنوان مخالف به وضعیت فعلی امور در آن ایالت بازگشایی مقرر کرده محروم محلی قدرت به عنوان مورد تعداد موشک وار رفتن در سراسر شهرستانها عمده در دولت است.

“به ما ابزار ما. من فکر می کنم مردم می توانید ببینید که چه ما و چگونه ما استفاده از آنها کار می کرد” ترنر گفت.

“من تحسین او را برای مراحل او را” ترنر گفت: بعد از ابوت تصمیم به دوباره نزدیک میله ها و کاهش ظرفیت رستوران در پایان هفته گذشته “اما اگر من تا به حال من, designspiration, من می خواهم بپرسم برای قدرت است که ما در ماه های مارس و آوریل است.”

هوستون در بخش بهداشت و درمان گزارش 1,317 جدید مثبت COVID-19 مورد در روز دوشنبه که نشان دهنده موارد جدید برای یک دوره دو روزه پس هیچ معیارهای به طور معمول گزارش شده در روزهای یکشنبه. که به ارمغان می آورد هوستون تجمعی مورد تعداد به 20,011. پنج اضافی COVID-19 مربوط به مرگ و میر گزارش شده جمعه نیز از جمله مرگ یک ساله اسپانیایی زن در 30s با شرایط بهداشتی اساسی آوردن این شهرستان تعداد مرگ به 224.

Turner used Monday's press conference to unveil the first three businesses on the city's wall of shame for COVID-19 regulatory non-conmpliance, including Spire Nightclub, Pour Behavior, and Prospet Park Sports Bar & Grill.

ترنر استفاده روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی به پرده سه کسب و کار در این شهر را دیوار شرم برای COVID-19 نظارتی غیر conmpliance از جمله Spire, کلوپ شبانه, پور, رفتار و Prospet پارک Sports Bar & Grill.

تصویر

قبلا ترنر نشان داد سه کسب و کارهای محلی تمام کافه ها و کاباره ها اضافه شده اند که به شهر هوستون دیوار از شرم برای COVID-19 عدم انطباق: Spire کلوپ شبانه در 1720 اصلی بریزید رفتار در 2211 تراویس و Prospect Park Sports Bar & Kitchen در 3100 چشمه مشاهده. منار مخروطی کلوپ شبانه در خاص نشان داده شد کاملا بسته بندی شده با مراجعان با nary یک ماسک در بینایی در یک ویدیو که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی این آخر هفته با وجود رژیم صهیونیستی است. ابوت سفارشات که بارها و کاباره ها نزدیک به ظهر روز گذشته جمعه شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو منظور نیاز به همه ماسک برای به اجرا درآوردن ماسک استفاده توسط مشتریان در اوایل این ماه.

هوستون رئیس آتش نشانی سام پنا گفت که دفتر او دریافت بیش از 300 شکایت از ساکنان در مورد میله و باشگاه ها و رستوران ها که نبودند مطابق با اشغال و ماسک-دستورالعمل استفاده بیش از آخر هفته. سه دیوار از شرم inductees همه حاضر به بستن بر اینکه بازدید توسط مقامات محلی پنا و ترنر گفت: بنابراین آنها گزارش شده است به تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون علاوه بر اینکه عموم خجالت توسط شهردار در روز دوشنبه.این TABC به حالت تعلیق در چشم انداز پارک مشروب مجوز برای 30 روز.

“این کسب و کار است که کاملا رک و پوست کنده هستند نه فقط در خدمت مشتریان خود را به خوبی و خدمت شهر خوب” ترنر بدحجابی.

شهردار نیز خواسته شد در مورد تغییرات در بیمارستان ظرفیت آمار به اشتراک گذاشته شده توسط Texas Medical Center عضو بیمارستان. با توجه به گزارش توسط هوستون کرونیکل ، TMC بود ساعت دیر در ارسال روزانه خود را نمودار مربوط به COVID-19 متریک در روز شنبه و در اصل شامل نمی شود اسلاید های متعدد که شامل معمول به روز رسانی در مورد زمان بیمارستان ظرفیت و پیش بینی برای آینده تخت در دسترس است. بسیاری از اطلاعات از دست رفته منتشر شد یکشنبه شب البته در یک فرمت جدید ارائه شده است که همان بیمارستان ظرفیت روند داده ها در کمتر نگران کننده مد. TMC مقامات گفت: کرونیکل که این تغییرات به معنای شد به رنگ یک تصویر واضح تر برای اما تاخیر و جدید ارائه سبک نگرانی بیش از آخر هفته.

ترنر گفت: نبود آگاهی از آنچه باعث این تغییرات به راه TMC بود گزارش خود را داده اما خواسته است که آنها در تلاش برای باقی می ماند به عنوان سازگار که ممکن است به منظور جلوگیری از حدس و گمان که آنها ممکن است تحت فشار به رنگ rosier تصویر از واقعیت در مورد خود را به تخت بیمارستان می شمارد.

“در یک زمان مثل این که این تعداد در حال بالا رفتن و چشم ها قطعا در شهر هوستون و که در آن ما هستند و من فکر می کنم این مهم است برای ما برای ادامه سازگار باشد” گفت: ترنر. “هنگامی که مردم عادت به دیدن چیزهایی که یک راه خاص را و شما شروع به تغییر آن فقط پرسش است.”

چهارشنبه گذشته یک گروه از 11 رهبران از TMC بیمارستان نوشت ابراز نگرانی که ظرفیت در امکانات خود را ممکن است به زودی غرق می شود با توجه به سرعت در حال افزایش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان.

یک روز بعد و پس از رژیم صهیونیستی است. ابوت علنا صادر کرد محدودیت های جدید در اعمال جراحی الکتیو به آزاد کردن فضای بیمارستان چهار نفر از کسانی که همان رهبران برگزار مجازی کنفرانس مطبوعاتی در تلاش برای اطمینان دادن به مردم که خود را در بیمارستان ها در حال حاضر تحت روش به طور موقت به گسترش ظرفیت است که اجازه می دهد آنها را برای رسیدگی به هجوم COVID-19 بيمار حداقل در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>