تلویزیون مستقیم و تایلند گسترش می یابد با PlayBox Neo


PlayBox Neo اعلام تکمیل گسترش تبریز انتقال دهنده سیستم در بانکوک مقر تایلندی پخش تلویزیونی مستقیم. نصب و راه اندازی دو برابر شبکه ظرفیت از سه تا شش کانال های منتقل شده در تعریف بالا از طریق مستقیم به خانه های ماهواره ای و آنلاین.

“PlayBox Neo کانال-in-a-Box سیستم تا چهار برابر با استفاده از در حال نصب پسند و کارآمد به کار آسان به گسترش و بسیار قابل اعتماد می گوید:” تلویزیون مستقیم را MCR مدیر Akarachai Tobsin. “این سرمایه گذاری جدید شامل سه حالت اضافی AirBox Neo-19 سرور هر پیکربندی شده با منابع ما نیاز به برنامه ریزی برنامه های تبلیغات و وله آنجا در پیشبرد به عنوان تیم تولید را به کار می کنند. AirBox Neo-19 همچنین اجازه می دهد تا ما را به نزدیک-به-هوا تغییرات در تبریز انتقال دهنده نظم در حال اجرا و یا برای انتقال زندگی می کنند هر زمان که ما را انتخاب کنید. در عملیاتی در شرایط کنترل Gui فراتر از شهودی بودن آرامش در چشم به جای تحمیل یک مقدار زیادی از تابش خیره کننده. محتوا را می توان به سرعت کمرنگ و finessed در نئو-19 محیط زیست است. که موجب صرفه جویی در زمان کارکنان و تضمین حداکثر اعتماد به نفس. سرور واقع در ماهواره ما uplink ارائه دهنده خدمات PSI پخش در اینجا در همان شهر و عملکرد آن از طریق امن IP لینک های که انجام کامل فایل های برنامه به عنوان به خوبی به عنوان کنترل داده است.”

“AirBox Neo-19 ارائه در هر یک از ما کلیدی کسب و کار رانندگان: با کیفیت بالا و قابلیت اطمینان بالا و راندمان بالا” می افزاید: PSI رادیو و تلویزیون مدیر فنی Rattana Taipong. “ما در مجموع از 15 AirBox Neo سرور به اشتراک گذاشته شده در سراسر مشتریان مختلف به علاوه سه سرور جدید برای رسیدگی به تلویزیون مستقیم کانال. AirBox Neo-19 به ما می دهد توانایی برای رسیدگی به UHD HD و SD محتوا در یک سرور که باعث می شود آن فوق العاده آینده اثبات در یک زمان پیشبرد نمایش استاندارد. ترین ویژگی های پشتیبانی بدیهی است که در حال حاضر آنلاین اما ما قدر نزدیکی PlayBox Neo تایلند دفتر حق در اینجا در بانکوک.”

“ما بسیار خوشحال به همکاری با تلویزیون مستقیم و PSI پخش در این پروژه” می افزاید: مهره Deesamer, PlayBox Neo مدیر شعبه, تایلند. “تلویزیون خرید مدل همچنان بسیار محبوب در بسیاری از کشورها به عنوان آن را می دهد مصرف کنندگان یک ایده بهتر از محصولات آنها می توانید خرید از تصاویر شرح داده شده در بسیاری از چاپ و یا کاتالوگ آنلاین. کنترل از راه دور خرید است که در هر صورت تبدیل شدن به هنجار جدید به عنوان مصرف کنندگان انتخاب برای تحویل محصول به جای سفر به فروشگاه های خرده فروشی سنتی.”

محور در یک مقیاس چند فرمت موازی خروجی تبریز انتقال دهنده/جریان موتور AirBox Neo-19 اجازه می دهد تا فایل های رسانه ای از انواع مختلف را با هم ترکیب شوند به یک انتقال لیست پخش و پشتیبانی همزمان چند SDI/IP جریان UHD/HD/SD خروجی. فایل ها را می توان کمرنگ ویرایش و یا تغییر در هر زمان قبل از پخش بدون از دست دادن آزادی برای انتقال زندگی می کنند. لیست پخش را می توان برنامه ریزی هفته پیش برای انتقال خودکار. شکاف و زمان همپوشانی به طور خودکار اصلاح شده برای اطمینان از عملیات مستمر حتی زمانی که اخبار ضد و نقیضی در زمان حاضر هستند. حمایت ویژه ارائه شده است برای اطمینان از عملیات بی وقفه که در آن محتوای فایل ها و یا حتی تمام برنامه های از دست رفته و یا نابجا.

گرافیک عنصر کانال-in-a-Box TitleBox Neo-19 اجازه می دهد تا بی نهایت لایه بسیار با کیفیت بالا و گرافیک روکش ایجاد می شود و دستکاری در هوا. قابلیت های آن شامل انتخاب متن با انتقال ایجاد افقی خزنده متن به صورت عمودی نورد اعتبارات و پیام های ثابت و متحرک, لوگو, گرافیک, ساعت و شمارش معکوس آینده-تا-بعدی آگهی ها و نمایش آمار در زمان واقعی از منابع مانند زنده آر اس اس خوردها و رسانه های اجتماعی. در میان اضافی خلاق امکانات TitleBox Neo-19-پیش ساخته گرافیک اجزای تصویری تغییر اندازه (از live منبع یا فایل) پنجره-صفحه نمایش به سبک و محتوای وب سایت مصرف. گرافیک را می توان به صورت خودکار و یا دستی با تعامل کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>