تلویزیون را نشان می دهد به شراب خواری هنگامی که شما را تماشا کرده ام همه معروف آنهایی که

همانطور که ما وارد سال دهم (یا هر چیز دیگری) از خود قرنطینه, شما به احتمال زیاد حل و فصل را به یک نیمه پایدار معمول از مدرسه در منزل (اگر شما یک پدر و مادر) کار از خانه (اگر شما هنوز هم شاغل) و gorging خود را در زشت و ناپسند فضل جریان سرگرمی شما امیدوارم در نوک انگشتان خود را.

[آن را آزار دهنده است اما Gen-Xers: شما می توانید تصور کنید که انجام این کار در حدود سال 1983 ؟ هیچ کابلی ؟ شاید یک آتاری 2600 برای حواس پرتی? یک تلفن ثابت ؟ من می خواهم که impaled خودم در SB-920 توپ لیزری در ستاره مرگ playset.]

اما من پرت شدن. در حال حاضر شما احتمالا بازبینی یک دسته از کلاسیک و احترام مجموعه تلویزیونی مثل سوپرانوز یا Breaking Bad یا سیم. کاملا قابل قبول انتخاب یکی و اما این مقاله نیست در مورد آنها. این است که در مورد کسانی که به شما نشان می دهد ممکن است معطل بر به عنوان شما در حال پیمایش از طریق Netflix منو به تعجب اگر آنها ارزش یک نگاه. خواننده: آنها هستند. و من حتی محدود انتخاب برای کسانی که با چهار فصل و یا کمتر است. تنوع بیشتر که در راه است.

Ash vs Evil Dead (Netflix 3 فصل)
(اگر شما دوست game, The Walking Dead)
این Starz سریال در مورد ماجراهای ادامه از خاکستر (بروس کمپبل) درشت دلقک با استعداد برای مبارزه با انبوهی از ارواح ممکن است بیش از حد هتاک برای کسانی که ترجیح می دهند خود را زامبی در berzerk زمین بود دور, humorless امور. هر کس دیگری باید آماده برای (تحت اللفظی) چشمه گور و تمام boomstick شما می توانید رسیدگی.

Banshee (Hulu 4 فصل)
(اگر شما دوست game, Ozark)
مسلما تماشای این سری در مورد an ex-con (آنتونی استار) جعل هویت کلانتر کوچک پنسیلوانیا شهر همه در یک بار ممکن است کمی … طاقت فرسا است. یک سوال وجود دارد که چگونه بسیاری از روسیه, انجمن سابق نازی پلیس Amish گانگستر ها و آمریکایی های بومی تروریست ها شما می توانید در یک نشسته است. می تواند سرگرم کننده برای پیدا کردن ،

سیاه کتاب (Netflix 3 فصل)
(اگر شما دوست game, The IT Crowd)
برنارد سیاه (Dylan Moran) یک زنجیره ای, سیگار, شراب swilling انسان گریز اجرا می شود که با استفاده از فروشگاه کتاب او فقط می خواهم به زودی بود که کاملا عاری از مشتریان. او Randal گور از کارمندان با موجودی بهتر و واژگان است. در شش قسمت فصل آن را سریع جایگزین برای برخی از بیشتر درگیر نشان می دهد وجود دارد.

فاجعه (آمازون نخست 4 فصل)
(اگر شما دوست game, Fleabag)
یک متین نگاهی به روابط مهمترین کسانی که از مجمع تشخیص مصلحت نظام در بین آمریکایی (Rob Delaney) که در میان خیلی از حزب ایرلندی یک معلم (Sharon Horgan) در حالی که در یک سفر کسب و کار در لندن است. نشان می دهد بسیار فرانک در مورد چگونه غیر قابل تحمل ازدواج و والدین می شود اما با مقدار زیادی از توالت طنز برای ما Yanks.

گستره (آمازون نخست 4 فصل)
(اگر شما دوست game, Game of Thrones)
بشنوید از من! به جای Lannisters, Starks و Baratheons شما رو Earthers, مریخی ها و Belters رقابت برای کنترل در میان ورود یک مرموز ارگانیسم را تهدید می کند که همه وجودهای. لغو SyFy به دلیل بودجه (F/X فوق العاده هستند) این بود و توسط آمازون جف بزوس اصرار. دیدن ؟ حتی میلیاردرهای حفاری Amos.

آقای نشان می دهد با باب و دیوید (Hulu 4 فصل)
(اگر شما دوست game, Better Call Saul)
BCS را Bob Odenkirk خود را شروع کردم در کوتاه مدت , Ben Stiller, نشان می دهد, اما واقعا برش دندان های خود را با دیوید کراس در این HBO طرح کمدی نشان می دهد. پیش سازهای برخی از جیمی مک گیل جایگزین شخصیت را می توان یافت در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان سخت ضربه exposés در سواحل شرق/West Coast ventriloquist دشمنی و تاریخچه راز از blowjobs.

یک روز در یک زمان (Netflix فصل 4)
(اگر شما دوست game, … یک روز در یک زمان)
این کوبا-آمریکا reimagining of the classic Norman Lear سری مشخص طنزهای-y اما تکل مسائل مانند اختلال استرس پس از سانحه در آینده به عنوان یک نوجوان و خشونت خانگی. اتفاقا من مدت طولانی له در Justina Machado تا به حال هیچ وجه به انجام با این پیشنهاد است.

Penny Dreadful (Hulu 3 فصل)
(اگر شما دوست game, سرد ماجراهای سابرینا)
اگر شما تا به حال به تماشای که وحشتناک لیگ آقایان فوق العاده فیلم و تعجب چه به خوبی اجرا اقتباس از شخصیت های ادبی از نوع کلاسیک نگاه می خواهم به این یک نگاه است. اتمسفر ویکتوریا سری که شامل امثال دوریان گری, ویکتور فرانکشتاین, vampires, werewolves و جادوگران است که سرگرم کننده و زننده. عاقبت Penny Dreadful: شهر فرشتگان, آغاز بکار مارس 26 در پی اس.

فاصله (Hulu 2 فصل)
(اگر شما دوست game,
برای طولانی ترین زمان من فکر می کردم این Edgar Wright (Shaun of the Dead Baby Driver) سری بود و در واقع در مورد شما می دانید فضای بیرونی است. معلوم من احتمالا فکر کوتوله سرخبه دلیل این می یابد و مسخره جوان Simon Pegg های “تخت” با یک زن او به سختی می داند. Hijinks امدن به لطف چند رایت مدافعان (نیک فراست رئیس در میان آنها).

Terriers (Hulu 1 فصل)
(اگر شما دوست game, Stumptown)
نام دیگر که نشان می دهد Shawn Ryan درگیر شد با غیر از سپر. به شدت نوشته شده است, رسم پیچیده و استادانه عمل کرده (Donal Khanderia هرگز بهتر) نشان می دهد دریافت و با ستایش فرود در بسیاری از منتقدان “بهترین” لیست در سال 2010. به طور طبیعی آن لغو شد پس از یک فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>