را دارا می بندد بیشتر مناطق تفریحی در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19

تنها چند ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی دستور Tennesseans به ماندن در خانه به سرعت گسترش COVID-19 ویروس Tennessee Valley Authority اعلام کرد آن را خواهد دید و با هماهنگی مناطق تفریحی برای حمایت از فرماندار ابتکار.

به عنوان جمعه, آوریل 3 مناطق تفریحی در Chatuge, Cherokee, فورت, Loudoun سمت جنوب گانترزویل نرماندی نوریس Tellico و وات نوار سد بسته می شود, با توجه به رسانه های آزاد از را دارا. تمام مناطق تفریحی در راکون کوه نیز بسته شود.

مالیات بر ارزش افزوده در حال حاضر بسته مناطق تفریحی در Chickamauga و جنوب Holston سدها و همچنین Rockpile منطقه در نزدیکی میفیلد علا.

این تعطیلی شامل رمپ قایق درون نهفته مناطق به علاوه مناطق پیک نیک دستشویی سواحل و غرفه.

را دارا می پرسد به دور زدن دروازه حصار یا موانع به مناطق بسته و هشدار داد که مأموران اجرای قانون خواهد گشت بسته و مناطق تفریحی.

این TVA بیانیه اشاره کرد که دسترسی به نقاط واقع در خارج بیاورد و تفریح باز باقی خواهد ماند در حال حاضر از جمله مسیرهای پیاده روی در توسعه نیافته زمین های عمومی مدیریت را دارا.

رژیم صهیونیستی. لی پا تا تلاش خود را برای حفظ Tennesseans در خانه از آنجا که او گفت: هیچ نگرانی در حال رشد است که ساکنان نمی شد غذای تماس خود را به “ماندن در خانه” که از او صادر شده و به عنوان یک فرمان اجرایی فقط روز پیش. او گفت: تا به حال شده است در یک چشم انداز مثبت در سفر Tennesseans اخیرا با وجود بدتر شدن بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>