TVA پیمانکار Jacobs از دست می دهد و پیشنهاد به مجازات کارگران بیش از نشت از پیشنهاد حل و فصل

Tennessee Valley Authority پیمانکار Jacobs مهندسی خود را از دست داده پیشنهاد برای اعمال تحریم های مالی بر روی کارگران که متهم این شرکت از به خطر انداختن جان خود را در پاکسازی این کشور بزرگترین نشت سمی زغال سنگ خاکستر زباله.

Jacobs — TVA نخست پیمانکار در سال 2008 خاکستر ذغال سنگ فاجعه در کینگستون فسیلی گیاه در Roane County — متهم کارگران از نشت اطلاعات در مورد شکست میانجیگری پیشنهاد به ناکس خبری پس از, اخبار سازمان در ماه آوریل در معرض اتهام سوء رفتار توسط واسطه و کارگران’ وکیل مدافع.

این شرکت خواستار آن است که کارگران توان با تحریم های مالی از جمله الزام آنها به پرداخت Jacobs’ هزینه های قانونی در شکست میانجیگری.

اما ایالات متحده دادرس قاضی بروس Guyton حکومت در هفته گذشته Jacobs مهندسی ارائه کرده است هیچ مدرک بازگشت تا خود را ادعا می کند.

“در حالی که (Jacobs) ممکن است بر این باورند که منبع (روزنامه) اطلاعات متصل شد (کارگران), (Jacobs) نمی تواند ایجاد عمدی نقض محرمانه بودن وساطت” Guyton نوشت.

“(Jacobs) است که قادر به شناسایی منبع از اطلاعات به Knoxville News Sentinel و دادگاه موافق با (کارگران) که (Jacobs) ارائه می دهد هیچ مدرکی که هر (کارگران) بودند منابع اطلاعات منتشر شده در روزنامه” Guyton نوشت.

Theane Evangelis یکی از 17 وکلا در حال حاضر مشغول به کار برای Jacobs مهندسی در حال انجام دادخواهی توسط کینگستون خاکستر ذغال سنگ امداد رسانی کارگران انتقاد Guyton حاکم در بیانیه ای به ناکس اخبار روز جمعه.

“Jacobs نا امید است با تصمیم دادگاه و فکر می کند که شواهد روشن بود که شاکیان و یا وکلای خود را عمدا نقض دادگاه قانون و نقض محرمانه بودن وساطت” Evangelis در بیانیه ای گفت:. “ما در حال ارزیابی گزینه های ما برای تجدید نظر شود.”

کارگران ” منجر وکیل جیم اسکات کاهش جمعه به اظهار نظر در Guyton حاکم. جیکوبز نیز متهم اسکات و تیم حقوقی خود را از نقض میانجیگری محرمانه بودن قوانین اما Guyton گفت: در حکمی که Jacobs نمی تواند ثابت کند که هر دو.

میانجیگری دستور داد تا به عنوان زخمی

یک گروه از 52 کارگران شکایت کرد Jacobs مهندسی در سال 2013. این گروه تا به حال کمک به تمیز کردن نشت از 7.3 میلیون تن سمی خاکستر ذغال سنگ از unlined خاک چاله در تنسی ولی اقتدار کینگستون فسیلی گیاه در Roane County, در دسامبر 2008.

کارگران و اعضای خانواده آنها ادعا Jacobs و دارا — و سپس تلقی قانونی ایمنی بدن از پرونده های حقوقی — اسامی آنها در مورد خطرات ناشی از خاکستر ذغال سنگ در معرض رد آنها کافی دنده محافظ مانند ماسک تنفسی و Tyvek لباس محافظ و تهدید به آتش آنها را اگر آنها خود را به ارمغان آورده ایمنی دنده.

ناکس اخبار راه اندازی مستقل پروب را دارا جاکوبز, تنسی وزارت محیط زیست و حفاظت از عملیات پاکسازی و درمان کارگران در سال 2017. ده ها تن از کارگران شکایت مشابه پس از اخبار سازمان منتشر شده آن برای اولین بار سری.

در نوامبر سال 2018 یک هیئت منصفه در ایالات متحده دادگاه منطقه حکومت در اصل سال 2013 مورد دعوی که Jacobs نقض آن پاکسازی قرارداد و وظیفه خود برای محافظت از پاکسازی کارگران است.

که حکم را نمی خسارات پولی اما به جای پاک راه را برای یک سری از آزمایشات که در آن کارگران باید ثابت کند قرار گرفتن در معرض رادیواکتیو خاکستر ذغال سنگ گرد و غبار است و تنها علت بیماری خود را. آن می تواند در سال های قبل از آن محاکمه هستند به این نتیجه رسیدند.

حداقل چهار کارگر فوت کرده اند پس از آوردن زمان مرگ و میر به 50 با توجه به ناکس اخبار شمارش بر اساس سوابق عمومی است. صدها نفر بیشتر پاکسازی کارگران بیمار هستند.

با استناد به کارگران عدم مراقبت های بهداشتی و افزایش مرگ و میر در ایالات متحده در منطقه قاضی تام Varlan دستور میانجیگری بیش از Jacobs’ اعتراض در ژانویه 2019.

ناکس اخبار بررسی میانجیگری

ناکس اخبار راه اندازی یک کاوشگر از فرایند میانجیگری در ماه اوت سال 2019 پس از کارگران وکلای توافق اجازه می دهد تا Jacobs به انتخاب و پرداخت واسطه, شرکت, وکیل دانیل Balhoff.

Balhoff است نه مجاز به انجام میانجی در فدرال موارد در شرق تنسی اما کارگران وکلای متقاعد Guyton به تایید او را به هر حال. وکلای نیست توصیه کارگران که توافق و یا به دنبال رضایت خود را در حال انجام ناکس اخبار بررسی را نشان می دهد.

پس از Balhoff ظ نوشته شده توجه کنید در ماه آوریل که وساطت کرده بود به پایان رسید با حل و فصل رسیده ناکس اخبار منتشر شده یک گزارش جزئیات نتایج حاصل از تحقیقات خود را به واسطه روند.

این گزارش نشان داد کینگستون کارگران وکلای ارسال آنها را به تنهایی به ملاقات با Balhoff نیست توضیح حل و فصل جزئیات به مشتریان خود را از قبل و نه به آنها توصیه Jacobs پرداخت شد Balhoff.

این ناکس اخبار کاوشگر همچنین نشان داده Balhoff نمی بخوانید حل و فصل به کارگران نه به طور کامل توضیح شرایط آن و نه آنها را فراهم می کند یک نسخه از آن را به یک وکیل مستقل برای بررسی قبل از آنها امضا آن را به عنوان مورد نیاز در پیشنهاد حل و فصل است.

ناکس اخبار’ در حال انجام تحقیقات نشان می دهد که کارگران وکلای توافق به نمایندگی از مشتریان خود را بدون پرداخت در صف مقابل کاهش بیش از یک سوم از هر گونه خسارت اعطا کارگران و خانواده های معمولی ترتیب در این نوع از دعاوی.

Jacobs ارائه شده به کارگران در اولین شکایت از 10 میلیون دلار به divvied میان 52 کارگران و خانواده های آنان است. اما در ابتدا خود را وکیل پرداخت می شود در حدود 3.5 میلیون دلار از حل و فصل و هر گونه بیمه درمانی پرداخت خواهد بود کم آوردن مجموع پرداخت به کارگران قابل ملاحظه ای پایین.

برای به دست آوردن پول Jacobs اصرار کارگران را تا نوامبر 2018 حکم عبا هر گونه شواهد استفاده از آن را در پنهان کاری و هرگز ذکر نشت پاکسازی این طرح دعوی در دادگاه یا حل و فصل دوباره.

این کارگران در نهایت با رد پیشنهاد حل و فصل با توجه به گزارش های ثبت شده توسط Balhoff.

TVA موافقت به پرداخت Jacobs’ لوایح قانونی و هر گونه خسارت این شرکت دستور داده شده است که در پرداخت ویژه “خاکستر ذغال سنگ” جبران خسارت توافق این شرکت خواستار در آغاز پاکسازی.

TVA هیئت مدیره ارائه کرده است کینگستون کارگران همدردی اما تبدیل شده به کنار درخواست برای کمک به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی برای کارگران. درخواست درایو برای متقاعد کردن هیئت مدیره برای تغییر ذهن خود در جریان است.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>