تنسی ولی قدرت رسیده است یک راز حل و فصل با یک مهندس هسته ای که اخراج شد و پس از دمیدن سوت در نگرانی های ایمنی, Knox, اخبار یاد کرده است.

ناکس اخبار به دست آمده و یک کپی از سفارش تایید را دارا موافقت کرده است به حل و فصل بث Wetzel ادعای خسارت. وزارت کار ایالات متحده پشتیبانی Wetzel موقعیت و گفت: مالیات بر ارزش افزوده نمی شد بی محابا در مورد دلایل این اخراج هسته ای مهندس.

هر دو را دارا و Wetzel کاهش یافته است به نظر حل و فصل و شرایط آن.

“همه ما باید برای شما در بث Wetzel مهم این است که مالیات بر ارزش افزوده به صورت دوستانه حل و فصل دعوی قضایی” را دارا سخنگوی اسکات Gureck گفت: در یک ایمیل. “من در آزادی برای اظهار نظر بیشتر است.”

وزارت کار حکومت در ماه اوت که TVA پخته شده یک دلیل جعلی به آتش Wetzel, 56 بعد از او به درستی مطرح نگرانی های ایمنی در مورد برنامه هسته ای ایران. بخش دستور TVA به Wetzel کار خود را به عقب و پرداختن بیش از $200,000 در پرداخت از دست رفته و پاداش و مزایای جبرانی خسارت و هزینه های قانونی.

TVA اصرار آن هیچ کار اشتباهی انجام داد و ثبت درخواست از وزارت کار حاکم. را دارا نمی گویند که چرا این ابزار در حال حاضر کاهش یافته است درخواست تجدید نظر و توافق برای حل و فصل.

اخراج مهندس مطرح نگرانی های ایمنی

Wetzel سال را صرف کار کردن برای هسته ای کمیسیون تنظیم مقررات آژانس با سرپرستي را دارا است نیروگاه های هسته ای. TVA استخدام Wetzel در سال 2006 به عنوان یک طرح نظارتی مدیر.

شش سال بعد Wetzel ترویج شد و با توجه به وزارت کار به منظور جلب ستایش از رئیس معاون امور نظارتی یوسف درخت روغن قلم برای کار و عملکرد.

مشکل در شروع دم برای Wetzel در سال 2016 پس از TVA ترویج ارین هندرسون به مدیر آن امور نظارتی را بدست آورد.

Henderson, وزارت کار, نوشت, آمد, به مالیات بر ارزش افزوده تنها با دو سال تجربه در صنعت برق هسته ای.

شیا خواسته Wetzel برای او در نظر هندرسون شایستگی برای این کارگردان در مدت کوتاهی قبل از اینکه هندرسون پیشنهاد شد.

“(Wetzel) ارائه شده او رک و راستگو نظر است که او باور نمی کند هندرسون به حال به اندازه کافی تجربه برای موفقیت در این موقعیت” وزارت کار به منظور گفت. “با این وجود هندرسون شد مدیر امور نظارتی در سال 2016.”

Wetzel رفت تا فایل یک سری از ایمنی هسته ای شکایت با هندرسون و کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای از جمله موارد نقض کارگر خستگی قوانین به عنوان بخشی از کار خود را با توجه به وزارت کار.

“(TVA) اذعان دارد که (Wetzel) بود آوازی در مورد این مسائل … علاوه بر این کارمندان متعدد تایید کرد که بر هندرسون ورود به محیط کار شد و تنش وجود دارد سردرگمی به عنوان هندرسون انتظارات” وزارت کار به منظور گفت.

Wetzel در نهایت خواسته و دریافت یک جدید TVA پست در سال 2018 با انرژی هسته ای در موسسه واشنگتن ،

سفارش: TVA شلیک توجیه ساختگی

در ضمن نادانسته به Wetzel, Henderson, شکایت Wetzel و دیگر زیردستان ادعا آنها تا به حال ایجاد یک “دشمن” محیط کار برای او وزارت کار سوابق نشان می دهد.

TVA دستور یکی از آن خانه وکلای مدافع به بررسی. وزارت کار می گوید: Wetzel و دیگر کارکنان شد و گفت: وکیل شد بررسی “سرد محیط کار” شکایت — اصطلاحات استفاده شده توسط کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای برای توصیف یک وضعیت که در آن کارکنان می ترسند به هوا نگرانی با کارفرمایان است.

زمانی که TVA وکیل پرسید: Wetzel در مورد “محیط کار” تحت Henderson, وزارت کار دستور می گوید: Wetzel در پاسخ او فکر هندرسون بود “بیش از حد جوان” و بی تجربه برای مدیر است و می تواند “کینه جو.”

Wetzel ادامه کار خود را در انرژی هسته ای موسسه اما احضار شد به TVA ستاد در اکتبر 2018 و از کار اخراج شدند. مالیات بر ارزش افزوده گفت: این اخراج Wetzel برای badmouthing Henderson.

اما وزارت کار گفت: TVA دروغ.

“(TVA) و ادعا می کنند آن را فسخ (Wetzel) چرا که او در تلاش برای حمله به هندرسون اعتبار آشکارا غلط است,” وزارت کار به منظور اعلام کرد. “بلکه (TVA) فسخ (Wetzel) به دلیل اطلاعات او ارائه شده در (الف) سرد محیط کار بررسی که اتفاق افتاده شامل او نظرات در مورد هندرسون.”

Wetzel چهارم را دارا هسته ای نظارت کارمند به ادعای قصاص برای بالا بردن نگرانی های ایمنی در سال گذشته است.

TVA هسته ای نظارت مدیران ملودی Babb دیانا Fultz و علامت Richerson انتظار شکایت با وزارت کار. آنها ادعا را دارا سرنگون آنها را از شغل خود منحل مستقل افشاگری اطلاعات برنامه و علنا آنها را تحقیر برای ارعاب و سکوت خبرچین.

مالیات بر ارزش افزوده گفت: در هر دو داخلی و اطلاعیه های مستقل حس کرد برنامه بی اثر بود و بود که اوراق به نفع یکی از جدید است که در آن خبرچین را امنیت خود شکایت به کارفرمایان خود را.

“مالیات بر ارزش افزوده ثبت شده است پاسخ با وزارت کار است و در انتظار گام بعدی در فرایند” Gureck گفت: این هفته در مورد شکایت توسط Babb Fultz و Richerson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im