را دارا Jacobs مهندسی به نام به کار ائتلاف ‘dirty dozen’ ایمنی محل کار لیست

تنسی ولی اقتدار و Jacobs Engineering, یکی از اصلی پیمانکاران در TVA تاریخی 2008 خاکستر ذغال سنگ نشت هم قرار گرفتند در گزارش سالانه در کشور “dirty dozen” بدترین ایمنی محل کار scofflaws.

شورای ملی ایمنی و بهداشت شغلی آخرین سالانه “Dirty Dozen” گزارش برجسته شرکت ها و سازمان های متهم به ناکامی در حفاظت از کارگران آمریکایی. سازمان قرار داده TVA و Jacobs 10 در لیست بیش از درمان خود را از کارگران که کمک به تمیز کردن این کشور بزرگترین خاکستر ذغال سنگ نشت بیش از یک دهه پیش.

“The Dirty Dozen گزارش که منتشر شد به مناسبت کارگران یادبود هفته به یاد کسانی که مجروح شده اند دچار بیماری و یا از دست داده و زندگی خود را در محل کار” نویسندگان این گزارش نوشت. “این رویداد مشاهده شده است در سراسر کشور و در سراسر جهان توسط اتحادیه های بازمانده از اعضای خانواده و ایمنی و بهداشت فعالان در محل کار و جوامع است.”

این گزارش به نقل از افزایش مرگ و میر در میان کارگران که تمیز دسامبر 2008 نشت از 7.3 میلیون تن سمی خاکستر ذغال سنگ در TVA را کینگستون coal-fired power plant و اتهامات زنده ماندن کارگران از بدرفتاری با مالیات بر ارزش افزوده و Jacobs از جمله محرومیت از کافی دنده محافظ مانند ماسک تنفسی و تهدید از دست دادن شغل اگر کارگران در ادامه شکایت خود را.

“Jacobs بد bungled این (پاکسازی) گفت:” dirty dozen گزارش افشای صدها نفر از کارگران به یک سمی خورش از فلزات سنگین و مواد شیمیایی از جمله آرسنیک و کروم و سرب و جیوه و تالیم.

The dirty dozen اشاره ناکس اخبار گزارش نشان داده است که بیش از 40 پاکسازی کارگران فوت کرده اند با توجه به شمارش توسط سازمان های خبری کشیده از سوابق دادگاه

“کارگران و خانواده های آنها در زمینه های متعدد پرونده های حقوقی” این گزارش می گوید.

ماسک نابود شغل در معرض تهدید

پس از نشت نفت 48 کارگران فوت کرده اند با توجه به ناکس اخبار شمارش سه پس از یک هیئت منصفه در ایالات متحده دادگاه منطقه در ماه نوامبر 2018 طرفه با کارگران در اولین شکایت از چندین علیه Jacobs بیش از پاکسازی عمل است. صدها نفر دیگر بیمار هستند.

کارگران ادعا را دارا و Jacobs گمراه آنها در مورد خطرات ناشی از خاکستر ذغال سنگ در معرض رد درخواست های خود را برای حفاظت تنفسی دستکاری با سطح تهدید تست و نابود شواهد تصویری از خود را قرار گرفتن در معرض.

ویژه کاوشگر: “فقط طبقه کارگر و مردم’ نمی دانم خطرات آنها مواجه شده در خاکستر نشت

بیشتر: TVA خود آزمایش نشان داد رادیوم فلزات سنگین در خاکستر ذغال سنگ قبل از 2008 نشت

Jacobs’ مدیریت ایمنی تام باک اذعان کرده است در دادگاه شهادت او گفت: کارگران آنها می تواند ایمنی غذا خوردن یک پوند از خاکستر ذغال سنگ در هر روز بدون آسیب – علمی باطل. خاکستر ذغال سنگ, Knox, اخبار’ را آزمایش نشان می دهد که مملو از مواد رادیو اکتیو خطرناک برای تنفس در هر سطح.

شهادت: Jacobs Engineering کارمند نگران خاکستر ذغال سنگ قرار گرفتن در معرض حتی به عنوان رئیس گفت: آن امن بود

Jacobs بارها رد میشوند ، سابق را دارا اجرایی لایحه جانسون علنا متهم به کارگران دروغ که ناکس اخبار برای اولین بار راه اندازی شد.

TVA جدید رئیس جف Lyash دارای نرم ابزار تن پس از او آمد در هیئت مدیره در اوایل سال 2019 گفت که او فکر می کند که کارگران در حال راستگو در مورد خود رنج می برند اما اصرار دارد باید آن را به سیستم قضایی به تصمیم می گیرید اگر خاکستر ذغال سنگ – و Jacobs’ درمان آنها – علت است.

TVA هیئت مدیره خودداری کرده است, درخواست های کارگران و همسران اعضای جامعه و بازنشسته ابزار مدیران به ارائه کمک های مالی برای مراقبت های پزشکی به صورت بیمه کینگستون پاکسازی کارگران. مانند Lyash هر چند هیئت مدیره ابراز “همدردی” برای آنها در پی ناکس اخبار’ آیات در مورد درمان خود را.

دیگران در ‘Dirty Dozen’ لیست

شورای ملی “Dirty Dozen” گزارش ویژه می پردازد ادای احترام در این سال به کارگران در خط مقدم از COVID-19 همه گیر از جمله پرستاران و سایر متخصصان پزشکی, مواد غذایی کارگران و سایر کارگران که کار در نظر گرفته شده است “ضروری” و تحت پناهگاه در محل سفارشات.

“این COVID-19 همه گیر در معرض خمیازه نقص در ایالات متحده اجتماعی و ایمنی محل کار خالص است که آن را سخت تر به این بیماری تحت کنترل” در این گزارش آمده. “بیش از 27 میلیون آمریکایی بدون بیمه درمانی 33.6 میلیون بدون پرداخت مرخصی استعلاجی و بیش از 21 میلیون و کار نا امن مشاغل در اجرای اقتصاد است.”

این گزارش می گوید کارگر مرگ و میر در سراسر کشور در حال افزایش بود قبل از همه گیر رخ داد.

“(در مجموع) 5,250 کارگران آمریکا درگذشت از محل کار تروما در سال 2018 یک 8.9 درصد افزایش می دهد پس از سال 2014 میلادی در این گزارش آمده. “تلفات در حال افزایش است و حتی سریع تر برای کارگران رنگ: 19.5 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه برای Latinx کارگران و 29.5 درصد افزایش برای کارگران آمریکایی.

“حتی اگر تلفات در حال افزایش محل کار بازرسی توسط ایالات متحده ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) کاهش 10.5 درصد بین 2014 و 2018” این گزارش متحده است. “OSHA در حال حاضر فقط 875 بازرسان به پوشش 9 میلیون دلار آمریکا محل های کار است.”

شرکت های دیگر ساخت “dirty dozen” لیست عبارتند از:

  • انجمن بیمارستان های آمریکا را متهم کرد که در این گزارش از “مبارزه با کروناویروس حمایت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.”
  • Chipotle متهم در این گزارش از نقض مرخصی استعلاجی سیاست در میان همه گیر.
  • Eulen امریکا یک شرکت هواپیمایی شرکت پشتیبانی متهم در این گزارش از افشای کارگران به “پاتوژن منتقله از راه خون و خطرات.”
  • Fieldale مزارع مرغ تولید کننده متهم در این گزارش از شرایط نا امن منجر به دو کارگر مرگ و میر در سال 2019.
  • هارد راک کافه متهم در این گزارش نادیده گرفتن نگرانی های ایمنی در ساخت و ساز از یک هتل در نیواورلئان که سقوط کشته شدن سه نفر از کارگران.
  • انجمن ملی رستوران متهم در گزارش لابی در برابر پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران است.
  • معامله گر جو که در آن حداقل یک کارگر درگذشت از COVID-19 اما باز مانده است.
  • لینکلن بازیافت خدمات نیوجرسی شرکت با سه کارگر مرگ و میر ناشی از “پیشگیری صدمات” این گزارش می گوید.
  • SGL سازنده ذکر شده در این گزارش برای پنج کارگر مرگ و میر در بزرگراه پروژه در فلوریدا.
  • دریا دیده بان بین المللی ماساچوست غذاهای دریایی پردازش گیاه است که وارد سه کارگر مرگ و میر در سه سال است.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>